HACETIMIN KABULÜ IÇIN 1000 TANE FİİL SURESI

efsuni06 Sümeyye arkadaşımızda Maşallah çok nasipli yarın Regaip kandili Rabbim inşallah dualarımızı kabul eder canım
Çok şükür çok şanslıyımdır.Ben üç aylar başlıyor ne okusam ki bebek sahibi olmak için diye düşünüyordum.Çok sılıntılı günler geçirdim.Tüp bebek yaptırdık tutmadı.Ona üzülürken 3 ay önce babamı kaybettim.Hep merak ediyorum annem yanımda olsa bu konuda beni nasıl teselli ederdi diye.Üç aylara girince namaza başladım.Bu sayfayı görünce de duaya katılmak istedim.Allah kalbimin sızısını unutturdu.Şimdi günlerimle duayla geçiyor.Sonra kandilde benim duamın olduğunu farkedince çok sevindim.Yarın eşimle birlikte okuyacağız.Allah isteyen herkese salih, Saliha evlatlar nasip etsin inşallah.Uzun yazdım hakkınızı helal edin.
Evet maşallah ya Sümeyye sana imrendik ❤ efsuni06

Amin amin amin!!
Allah kandile benim duamı nasip ettiği için çok sevindim ben de canım

Amin sumeyyecim amin seni de 77 adet aldı kabul etti diye yazıyorum o zaman ❤❤

Okunacak Tarih: 22 Mart perşembe akşam ile yatsı arası

Her gün akşam ile yatsı namazı arası bir arkadaşımızın haceti için; her birinin başında besmele çekerek 1000 tane Fil suresi okuyoruz.

LİSTEMİZ

1- @Ssy8491 Seher (MAZERETLİ)

2- ftmclk Fatma 71 adet aldı kabul etti

3- Rakika Hatice kızı Hanife 71 adet aldı kabul etti

4- efsuni06 Sümeyye ve Murat çifti 77 adet aldı kabul etti

5- @Hayalimdi gercek oldu Hatice ve Ramazan çifti 71 adet

6- K Khvekokusu20 Naile kızı Büşra 71 adet

7- Z Zehra_gns Zeliha kızı Zehra 71 adet

8- Gullbahcemm Tülay ve İsmail çifti 71 adet

9-@Lokumcukk Çiğdem 71 adet

10- annesinineseri Nurcan kızı Eser 71 adet

11- İlknur Hıdır kızı İlknur 71 adet

12- bezginblog Emine kızı Esra 71 adet

13- C cansu_tr Cansu 71 adet

14- B bahar1143 71 adet aldı kabul etti

15- C cibilicibilisaksak06 Gamze 71 adet

Toplam 1000

Okunan arkadasimiz; efsuni06 Sümeyye ve Murat çifti , hayırlı sağlıklı evlat sahibi olması niyetiyle okuyoruz. Herkes 71 adet niyet sahibi 77 adet okuyacak.

Lütfen herkes yarın ikindiye kadar aldım kabul ettim diyerek bildirim yapsın.

Allah kabul etsin ❤

Son düzenleme:
Amin canım benim amin inşallah bebekle neşelenir evlerimiz

Kizlar hepinizden Allah razi olsun herkesin gönlü olsun kalp kirilmasin tek derdim bu hepinizi Allah icin seviyorum benlik bisey var mi die uzerimde bi ufakda olsa stem olmasin diye bi fikir sahibi olan varsa yardimci olabilecegim bisey varsa diye acikcasi bekledim liste konusunda paylasim konusunda bi sorun yokmuş o yuzden mutluyum. şükur gozum kapali degil aranizda listeyi devam ettirecek biri varsa oda listeye sekil verebilir gerci hanifede listeyle ilgileniyo o yüzden isterse hanife isterse aranizdan biride listenin sorumlulugunu alabilir karar hepinizin. sizi Rabbime emanet ediyorum

Bugun burda benim son gunum ben listeden çikiyorum. Sizden sadece bi istegim olucak ben listeyi kendime kaydettim hergun ben 100 tane okuyacagim mazeretli olursam baska birine okutacagim tek istegim ablamin evladi yok ben listede olamayacagim onun ismi kalsin lutfen ona dua edin lutfen çunku onunda evladi yok ve ben onun evladi olsun diye hep dua ediyom tipki size dua ettigim gibi.
Ben listede aktif olamayacagim icin ablamda okudu kizlar diye bilgi gecemeyecegim o yuzden listeden beni silip sadece hıdir kızı ilknur yazar misiniz. Ben her gun 100 tane okuyacagim.geriye 900 taneyi siz aranizda boluşun.

Haklarinizi helal edin. Allaha emanet olun.

71 adet aldim kabul ettim

Canım yarın sen ve ablan 71er adet okuyun sonraki günler dediğin gibi yaparız.

Helal olsun sen de hakkını helal et seni çok seviyorum inşallah geri dönersin ❤
Gullbahcemm

Son düzenleme:
Allah razı olsun canım Rabbim ne Murad’ın varsa versin inşallah üzüldüm gitmene oysa çok alışmıştım sana asıl sen hakkını helal et sayende böyle güzel dualara katıldık gönlüm gitmenden yana değil ama gitmek senin için iyi olacaksa git tabiki sende dualarımda olacaksın inşallah Allah’a emanet ol

Cok sevdim seni fatmam busrayi zehrayi haticeyi ayseyi gamzeyi kizlar hepinizin ismini yazip sevgimi anlatmak isterdim ama fazla duramayacagim cok iyisiniz hepinizin evlat sahibi olmasini inanin cok istiyorum. Bir daha girip giremeyecegim belli degil ama Rabbim insallah sizi sevindirir mutlu eder diger sayfalarada yazayim ayrilacagim. Rabbime emanet olun

Of ya bu ayrılıklar çok zor

Her gün akşam ile yatsı namazı arası bir arkadaşımızın haceti için; her birinin başında besmele çekerek 1000 tane Fil suresi okuyoruz.

LİSTEMİZ

1- @Ssy8491 Seher (MAZERETLİ)

2- ftmclk Fatma 71 adet aldı kabul etti

3- Rakika Hatice kızı Hanife 71 adet aldı kabul etti

4- efsuni06 Sümeyye ve Murat çifti 77 adet aldı kabul etti

5- @Hayalimdi gercek oldu Hatice ve Ramazan çifti 71 adet aldı kabul etti

6- K Khvekokusu20 Naile kızı Büşra 71 adet aldı kabul etti

7- Z Zehra_gns Zeliha kızı Zehra 71 adet

8- Gullbahcemm Tülay ve İsmail çifti 71 adet aldı kabul etti

9-@Lokumcukk Çiğdem 71 adet

10- annesinineseri Nurcan kızı Eser 71 adet

11- İlknur Hıdır kızı İlknur 71 adet aldı kabul etti

12- bezginblog Emine kızı Esra 71 adet aldı kabul etti

13- C cansu_tr Cansu 71 adet

14- B bahar1143 Bahar ve Mehmet çifti 71 adet aldı kabul etti

15- C cibilicibilisaksak06 Gamze 71 adet

Toplam 1000

Okunan arkadasimiz; efsuni06 Sümeyye ve Murat çifti , hayırlı sağlıklı evlat sahibi olması niyetiyle okuyoruz. Herkes 71 adet niyet sahibi 77 adet okuyacak.

Lütfen herkes yarın ikindiye kadar aldım kabul ettim diyerek bildirim yapsın.

Allah kabul etsin ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…