HACETIMIN KABULÜ IÇIN 1000 TANE FİİL SURESI

Kızlar ya ben herkes payını almıştır okur diye hiç bakamadım sayfaya hakkınızı helal edin ben 90 tanemi okumuştum :110::KK43:

Helali hos olsun canim vallahi bende heycanlandim yetiştireyim diye ama cok şükür yetişti bagisladim duami da yaptim Allah kabul etsin insallah
Allah razi olsun inan simdi sevincten sukur icin agladim hakkinizi odeyemem Rabbim bir degil bindefa razi olsun hepinizden

Kızlar ağzınıza yüreğinize sağlık ne güzel kalpleriniz var sizin yetiştirebilmek için herşeyi yapmışsınız ne desem biledim Rabbim hepinizden razı olsun Gönüller’inizde ki muratlarınızı hayırlısıyla nasip etsin bi an önce sizleri seviyorum hakkınızı helal edin o_O

Kızlar ağzınıza yüreğinize sağlık ne güzel kalpleriniz var sizin yetiştirebilmek için herşeyi yapmışsınız ne desem biledim Rabbim hepinizden razı olsun Gönüller’inizde ki muratlarınızı hayırlısıyla nasip etsin bi an önce sizleri seviyorum hakkınızı helal edin o_O
Yuregi guzel insan fatmam ne muradin varsa versin senin yuzun gulsun Allah kardeslerimizden razi olsun emekleri çok.hepsine tesekkur ederim insallah sende sag saglim bi bebege hamile kalirsin kucagina almayi Rabbim nasip etsin insallah

Allah razi olsun inan simdi sevincten sukur icin agladim hakkinizi odeyemem Rabbim bir degil bindefa razi olsun hepinizden

Helal olsun inşallah ben de sizleri seviyorum ❤❤

X