Hacet için kenzülarş duası

Liste kapalı.
Her gün o günkü arkadasa niyet edip okuyacağız. İsterseniz 2.yi kendinize okuyabilirsiniz.

Pazartesi(01.08.2016) dnzderya dnzderya 'nın duası: ben 4. tüp bebek denememi yaptım cumartesi gün transferim oldu pazartesi sonucum belli olacak duam sonucumun hayırlısıyla pozitif çıkması hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlat sahibi olmak (amin)

Salı (02.08.2016) Emmaline Emmaline 'nin duası:bende 1 ay sonra öğretmenlik sınavına gireceğim. Hayırlısıyla hayırlı bir yere atanmak istiyorum inşallah (amin)

Çarşamba (03.08.2016) Bluedew Bluedew in duası: Rabbim gönlümdeki duamı tez vakitte nasip et ve inşallah o duama şükretmeyi nasip et (amin)

Persembe (04.08.2016) Hannaz Hannaz 'ın duası:Rabbim hakkımda hayırlı olan tüm duâlarımı kabûl et (amin)

Cuma (05.08.2016) Y yesil_zeytin_ 'ın duası: rabbim dertlerimi sıkıntılarımı su gibi üstümden akıtsın. hz yunusu balığından karnından 40gün sonra çıkaran yüce rabbim benide aydınlığa çıkarsın peygamber efendimizin hz. Muhammed'in (sav) güzel hatrı için.. İş yerindeki sorunlarım giderilsin. İyi insanlarla karşılaştırsın beni. Doğru olanı hayırlı olanı ben bilemem. Rabbim hayırlı olanı önüme getirsin, önüme gelenle beni kabulendirsin, mutlu huzurlu eylesin.. (Amin)

Cumartesi (06.08.2016) denizinmavisi denizinmavisi 'nin duası:Allahim Selin adli kulunun hayirlisi ile mantikli,sevgi ,merhamet, sadakat dolu bir evlilik yapmasini nasip eyle,dualarini Kabul eyle (amin)

Pazar (07.08.2016) papatya_4407 papatya_4407 'nin duası: Allah'ım nolur ailem beni sevdigim kisiye versin ve sen bana huzurlu mutlu yuva kurmayi nasip eyle (amin)
dnzderya dnzderya Emmaline Emmaline Hannaz Hannaz denizinmavisi denizinmavisi Y yesil_zeytin_ papatya_4407 papatya_4407

papatya_4407 papatya_4407 canım duanı okudum. Rabbim kabul etsin. İnşallah sevdiğinle hayırlı , huzurlu bir yuvan güzel ahlaklı evlatların olur.

X