Hacet için kenzülarş duası

Bluedew Bluedew canım listeyi devralacak mısın ? Ben layığıyla takip edemedim. Kusura bakma. Bu arada borçlarımı okudum kızlar listeyi tamamladım.

Arkadaşlar bide hiç liste görünmüyor niye yaaa günlük liste yayinlanmiyor mu günlük okunan kişinin listesi felan yayınlanıyor mu

kızlar şimdi listeyi o zaman ben alayım kontrol edeyim bazen 2 günde 1 gelebiliyorum ama yardımcı olursanız sevincem

PAZARTESİ===> @serpil1818 duası:

SALI===> @Emmaline 'nin duası:Allah'ım sen gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle. Hakkımda hayırlı olanı da gönlüme razı eyle. Hayırlı insanlarla karşılaşmayı, huzurlu bir hayat sürmeyi nasip eyle. Amin

ÇARŞAMBA===> @Bluedew Allahım tez vakitte hayırla gönlümdeki muradımı bana yasat inşallah amin

PERŞEMBE===> @melisamelisss benim dileğim işimin ve ilişkimin güzel ,mutlu ,rahat gitmesi inşallah

CUMA===>
kızlar yeni gelenler var mı ekleyelim listemiz bu sanırım hayırlı olsun,mutlu haftasonuları

kızlar şimdi listeyi o zaman ben alayım kontrol edeyim bazen 2 günde 1 gelebiliyorum ama yardımcı 0olursanız sevincem
Cnm benim duamda tup bebek tedavisi görüyorum tedavimin hayırlı güzel geçmesi için güzel sonuçlar almak için hayırlısıyla evlat sahibi olmak için dua yaparsanız sevinirim canım benim duamida böyle etiketle

PAZARTESİ===> @serpil1818 duası: Tup bebek tedavisi görüyorum,tedavimin hayırlı güzel geçmesi için güzel sonuçlar almam için hayırlısıyla evlat sahibi olmamı Allah nasip eylesin,amin.

SALI===> @Emmaline 'nin duası:Allah'ım sen gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle. Hakkımda hayırlı olanı da gönlüme razı eyle. Hayırlı insanlarla karşılaşmayı, huzurlu bir hayat sürmeyi nasip eyle. Amin

ÇARŞAMBA===> @Bluedew Allahım tez vakitte hayırla gönlümdeki muradımı bana yasat inşallah amin

PERŞEMBE===> @melisamelisss benim dileğim işimin ve ilişkimin güzel ,mutlu ,rahat gitmesi inşallah

CUMA===>
kızlar yeni gelenler var mı ekleyelim listemiz bu sanırım hayırlı olsun,mutlu haftasonuları

kızlar zaten az kişiyiz,listemizi günü birlik takip etmeye özen gösterelim eğer giremiyorsakta haber verelim listeden kopmayalım olur mu

Arkadaşlar benim uzunca bir süre net imkanım olamayacak o nedenle ben listeden ayrılmak istiyorum çünkü takip edemeyeceğim. Bugüne kadar bana dua eden herkesten Allah razı olsun. İnşallah buradaki herkesin duası hayırlısıyla kabul olur.

Arkadaşlar benim uzunca bir süre net imkanım olamayacak o nedenle ben listeden ayrılmak istiyorum çünkü takip edemeyeceğim. Bugüne kadar bana dua eden herkesten Allah razı olsun. İnşallah buradaki herkesin duası hayırlısıyla kabul olur.
canım müsait olunca yine gel , Allah senden de razı olsun,dileklerin hayırla mutluluklarla olsun

PAZARTESİ===> @serpil1818 duası: Tup bebek tedavisi görüyorum,tedavimin hayırlı güzel geçmesi için güzel sonuçlar almam için hayırlısıyla evlat sahibi olmamı Allah nasip eylesin,amin.

SALI===> [URL='http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?members/770413/']@Bluedew Allahım tez vakitte hayırla gönlümdeki muradımı bana yasat inşallah amin
ÇARŞAMBA===> @melisamelisss benim dileğim işimin ve ilişkimin güzel ,mutlu ,rahat gitmesi inşallah[/URL]
kızlar topikte 3 kişi kaldık sanırım biz bize okuruz di mi azız hem düzenli okuyalım hergün birimiz için.
serpil ben senin için okudum cnm Allah niyetini kabul etsin

SALI===> @Bluedew Allahım tez vakitte hayırla gönlümdeki muradımı bana yasat inşallah amin
ÇARŞAMBA===> @melisamelisss benim dileğim işimin ve ilişkimin güzel ,mutlu ,rahat gitmesi inşallah
kızlar topikte 3 kişi kaldık sanırım biz bize okuruz di mi azız hem düzenli okuyalım hergün birimiz için.
serpil ben senin için okudum cnm Allah niyetini kabul etsin
Sağol canım allahım hepimizin duasını kabul etsin ben düzenli olarak günlük okuyorum canım allahım sizlerinde duasını kabul etsin gonlunuzden geceni versin

kızlar merhaba ben çalışıyorum ilçeden şehre gidip geliyorum telefonuma kenzülarş duası ve allahın isimleri adlı programı indirdim yolda gidip gelirken telefondan okuyorum ama başım açık oluyor tabi o şekilde okumak günah mı

X