Hacet için kenzülarş duası

Persembe (06.10.2016) M Mavi siyah 'ın duası:Eşimle ayrıldık Hakkımda hayırlı ise düzelmesini değilse Rabbimden hayırlı olanı hakkıma yazmasını ve hayırlı bir yuva çocuklar diliyorum birde sağlıklığım kötü sağlıklı huzurlu Mutlu bi hayat diliyorum Amin

Cuma (07.10.2016) @ _asmunikal_ 'ın duası:
Euzübillahimineşşeytanirracim
Elhamdülillah, Elhamdülillah, Elhamdülillah,
Estağfurullah,Estağfurullah,Estağfurullah,
Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammedin.
Allah'ım, Allah'ım, Allah'ım, Senin ilmine göre hayrını diliyorum, kudretinden güç istiyorum, senin büyük fazlını diliyorum. Zira sen kadirsin, ben kadir değilim. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed(sav) güzel hatrı için dualarımı gerçirme. Hayırlı bir şekilde tayin başvururum güzel sonuçlanmasını, gittiğim yerde ailemlede iş yerinde de mutlu huzurlu günlerimin olmasını nasip eyle. Hayır nerede ise bana onu nasip eyle, sonra beni onunla hoşnud eyle. amin amin amin

Cuma (07.10.2016) Y yesil_zeytin_ 'ın duası:
Euzübillahimineşşeytanirracim
Elhamdülillah, Elhamdülillah, Elhamdülillah,
Estağfurullah,Estağfurullah,Estağfurullah,
Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammedin.
Allah'ım, Allah'ım, Allah'ım, Senin ilmine göre hayrını diliyorum, kudretinden güç istiyorum, senin büyük fazlını diliyorum. Zira sen kadirsin, ben kadir değilim. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed(sav) güzel hatrı için dualarımı gerçirme. Hayırlı bir şekilde tayin başvururum güzel sonuçlanmasını, gittiğim yerde ailemlede iş yerinde de mutlu huzurlu günlerimin olmasını nasip eyle. Hayır nerede ise bana onu nasip eyle, sonra beni onunla hoşnud eyle. amin amin amin

okuyan herkesten ALLAH razı olsun.
hafta sonu giremeyeceğim. iki arkadaş içinde okuyacağımız okunda yazarsınız.

Canım ben mazeretlendim henüz başlayamadım ezberden okunabiliyor diye biliyorum tamamlar yazarım hayırlı geceler

X