Hacet için kenzülarş duası

olur bana uyar.
bide mazeretli olan arkadaşlar, günleri hemen hemen bellidir. önceden bir kaç tane kişiyi okusalar daha iyi olmaz mı?

Çok güzel dusunmussunuz olur canim

arkadaşlar eşimle ayrıyız barışmak istiyorum ne okumalıyım ne yapmalıyım ? lütfen bana yardımcı olur musunuz tecrübelerinizden ? bu zincire bende katılmak istiyorum ?

arkadaşlar eşimle ayrıyız 13 ekımde mahkememız var.LÜTFEN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

arkadaşlar eşimle ayrıyız barışmak istiyorum ne okumalıyım ne yapmalıyım ? lütfen bana yardımcı olur musunuz tecrübelerinizden ? bu zincire bende katılmak istiyorum ?
Bizim listemiz kapalı insallah sizin için hayırla sonuçlanır. Sizi Bi yere etiketleyeceğim Oray'a katılın isterseniz. Ya vedud ya cami Esma'sını çekenler vardı birleşme için onu okuyabilirsiniz

Arkadaşlar dün net imkanım yoktu yazamadım bugünkü arkadaşımızın duasını okudum. Ayetel kürsi ezberimde olan bi dua ama o sayıyı yetiştirebilir miyim diye düşünüyorum.

Arkadaşlar dün net imkanım yoktu yazamadım bugünkü arkadaşımızın duasını okudum. Ayetel kürsi ezberimde olan bi dua ama o sayıyı yetiştirebilir miyim diye düşünüyorum.
Günlük 39 tane cok mu? Hımmmm Nasıl Bi cözüm üretsek? Kac tane okuyabilirsin? Ben okurum senin yerine...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…