Hacet için kenzülarş duası

Kızlar kusura bakmayın bugün canım çok sıkkındı gerçi hâlâda öyle geç baktım sayfaya.

Bende listeye devam ediyorum yalnız Sekine duasını bilmiyorum yasin kitabımda da yazmıyor diye hatırlıyorum ama sorun değil netten araştırırım. Ben size uyarım. Hayırlı geceler.

Hayırlı geceler kızlar,ben de devam ederim inşallah. Sekine duasına da katılırım, yalnız kafama şu takılıyor,adet dönemimizde nasıl yapicaz, Bluedew Bluedew sağolsun okudu arkadaşlarımızın yerine de sıkıntı olmasın bu ekstra okumalar. Acaba adet olan kişi için farklı bişey mi belirlesek, mesela atıyorum 500salavat gibi, dediğim gibi her şeye uyarim ben canlarim :KK54:

Hayırlı sabahlar. papatya_4407 papatya_4407 kardesim hem kendim hem de @hannazın yerine okudum senin niyetinle. Rabbim hayırlı yuva kurmayı nasip etsin insallah amin

Hayırlı geceler kızlar,ben de devam ederim inşallah. Sekine duasına da katılırım, yalnız kafama şu takılıyor,adet dönemimizde nasıl yapicaz, Bluedew Bluedew sağolsun okudu arkadaşlarımızın yerine de sıkıntı olmasın bu ekstra okumalar. Acaba adet olan kişi için farklı bişey mi belirlesek, mesela atıyorum 500salavat gibi, dediğim gibi her şeye uyarim ben canlarim :KK54:
Ben gücüm yettiğince okurum yerinize. Ama dediğin gibi de olabilir.

Kızlar kusura bakmayın bugün canım çok sıkkındı gerçi hâlâda öyle geç baktım sayfaya.

Bende listeye devam ediyorum yalnız Sekine duasını bilmiyorum yasin kitabımda da yazmıyor diye hatırlıyorum ama sorun değil netten araştırırım. Ben size uyarım. Hayırlı geceler.
Canını sıkma... Hayat bi imtihan hepimiz için. Bu da gecti hamd olsun deriz insallah hepimiz.

Arkadaşlar mazeretimden dolayı okuyamıyorum , benim yerime Bluedew Bluedew arkadaşım okuyor Allah razı olsun , o sebepten bildirim yapmıyorum , aklınızda soru işareti oluşmasın
Hepinize hayırlı haftalar canlar :KK73:

Günaydın hepinize öğlen namazından sonra okuyacağım ben de, hem kenzül ars hem sekineyi okuyoruz dimi

Kızlar ben işteyim akşama okuyacağım kısmetse bildirim biraz geçe kalabilir. Hayırlı günler.

X