Gynopol ile hamile kalan var mı

Ben eczaneden aldım tadı şekerli değil normal ağrı kesici ilacı eritmis gibi biraz acı
Allah Allah bana buradaki birçok kişi evet şekerli dedi. Hatta biri patates suyu gibi bir kokusu olduğunu söyledi benimkinde de öyle bir koku var. Ben de orijinal olduğunu düşünmüştüm. Peki 60 şaselik olandan mı aldınız günde kaç defa kullanıyorsunuz?

Merhaba ben de aynıyım ama benim adetlerim çok düzenli değildi. Gecikmeler oluyordu ama testler yumurtlama gösteriyor ve ben de hissediyorum ağrı ve akıntıdan ama bir türlü gebelik oluşmuyor. Ben de kalitesiz olduğunu düşünüyorum sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ama çok yoruldum artık. İnşallah artık bu ay dualarımız kabul olur. Siz gynopolü nerden aldınız kaç saselik bir de günde kaç kez kullanıyorsunuz? Ben trendyoldan aldım. İnositol içeren takviyeleri günde bir kez kullanıyordum ama bu ay ikiye çıkardım. Gynopol içeriği de çok güzel inşallah fayda görürüz

Ben de trendyoldan alıyorum, oradan daha uyguna geliyor. Takviyeler de çok pahalı. Doktor önerisiyle günde bir kere sabah tok karnına alıyorum ben. İnşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…