Gynopol ile hamile kalan var mı

İyi günler arkadaşlar. Polikistik overim aynı zamanda kistin var çocuk düşünüyorum bir yıldan fazladır. Doktor bana gynopol verdi. Benim durumumda olup kullanan var mı ? Hamile kalan lütfen bilgisi olan yazabilir mi
Merhaba bendede polikistik over var aynı ilacı yazdı doktor hamile kaldınız mı kaldiysaniz kaç ayda kaldiniz

Merhaba bendede polikistik over var aynı ilacı yazdı doktor hamile kaldınız mı kaldiysaniz kaç ayda kaldiniz
Merhaba canım değiştir hemen doktorunu ben değiştirdim daha tecrübeli birine gittim bu ilacın sadece vitamin ilacı olduğunu gebeliğe yardımcı olmadığını söyledi

Bende bir tek polikistik var bu ilaç onun için iyi geliyormuş bana o yüzden söyledi
Bendede canım polkistik over var. Bir çocuğum var evlendiğiö gibi hamile kaldım ama ikincisi olmuyor. Gynopol çok pahalı bende etkisi olur sanmıştım ama bir sonraki doktorum alakası yok dedi. Halbuki önceki doktorum olur olur diye aylarca geçiştirdi beni

Bendede canım polkistik over var. Bir çocuğum var evlendiğiö gibi hamile kaldım ama ikincisi olmuyor. Gynopol çok pahalı bende etkisi olur sanmıştım ama bir sonraki doktorum alakası yok dedi. Halbuki önceki doktorum olur olur diye aylarca geçiştirdi beni
İnşallah olur tatlım bende şuan bunu deniyorum bakalım hayirlisi

İnşallah olur tatlım bende şuan bunu deniyorum bakalım hayirlisi
Merhabalar ikinize de.. size de sorayım gynopol kullanan herkese sordum kk de..
Ben de gynopol aldım ama eczaneden alamadım depoda 60 şaselik yoktu ben de internetten almak zorunda kaldım. Ama tadı bana çok sade geldi sanki şekerli su içiyormuşum gibi daha önce de bu tarz takviyeler kullandım daha yoğun oluyordu tatları. Sizin içtiğinizin tadı nasıldı. İnternetten aldığım için şüpheye düştüm acaba orijinal değil mi diye

Merhabalar ikinize de.. size de sorayım gynopol kullanan herkese sordum kk de..
Ben de gynopol aldım ama eczaneden alamadım depoda 60 şaselik yoktu ben de internetten almak zorunda kaldım. Ama tadı bana çok sade geldi sanki şekerli su içiyormuşum gibi daha önce de bu tarz takviyeler kullandım daha yoğun oluyordu tatları. Sizin içtiğinizin tadı nasıldı. İnternetten aldığım için şüpheye düştüm acaba orijinal değil mi diye
Ben eczaneden aldım tadı şekerli değil normal ağrı kesici ilacı eritmis gibi biraz acı

Yalnış anlamayın birşey söyliyecegim. Benim bir arkadaş polikistik vardı. Bir ebeye gitti yaşlı bir teyze meğersem göbegi düşmüş o yüzden yumurtası çalışmıyor ve yumurta üretmiyormuş? Acaba sizde bir gözükseniz hani herşey olabilir.
Evet haklısınız var böyle şeyler bende bu yaz memleket e gittiğim de orda bı kadın var bu işlerden anlayan ona gorunecegim sırtta iki yer var orayı çekip yerine oturtuyr çoğu kişinin öyle cocgu oldu

İyi günler arkadaşlar. Polikistik overim aynı zamanda kistin var çocuk düşünüyorum bir yıldan fazladır. Doktor bana gynopol verdi. Benim durumumda olup kullanan var mı ? Hamile kalan lütfen bilgisi olan yazabilir mim

İyi günler arkadaşlar. Polikistik overim aynı zamanda kistin var çocuk düşünüyorum bir yıldan fazladır. Doktor bana gynopol verdi. Benim durumumda olup kullanan var mı ? Hamile kalan lütfen bilgisi olan yazabilir mi
Merhaba. Ben de geçtiğimiz temmuz ayında adet öncesi lekelenme yaşadığım için doktora gitmiştim. Normalde adetlerim aşırı düzenlidir ve gününü şaşmaz. Doktor yumurtalıklarımın kistik görünümde olduğunu söyledi. Aslında yumurtladığımı hissediyorum, akıntı ve ağrı oluyor. Ama yumurtalarım kalitesiz ve yeterince büyümüyor sanırım. Doktor folik asit+gynopol takviyesi kullanmamı önermişti. Eczanede bulamamıştım ve muadili gynositol kullandım 6 ay boyunca düzenli bir şekilde. O süre zarfında zaten eşim şehir dışındaydı, birliktelik olmadı. Sonrasında 3 dönem geçti ama yine gebelik yok. Eşim test verdi normal. Ben artık tüplerimden şüphelenmeye başladım. Ramazan da geliyor şimdi. Bu süreçte gynopol kullanmaya başladım. Mübarek ay, inşallah müjdeli haberleri alırız...

X