Maske Tarifleri Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
bende pantenol kullaniyorum ben uzun sure dr da sivilce tedavisi gordum differin ve aknilox kullandim uzun yillar.bunlari kullaninca yuzum surekli soyuluyordu kullanmasam sivilceler basiyodu dr da bepanten kullan demisti.eczanecide bepanten kalmadi ama pantenol vereyim ayni demisti arada sirada kullaniyorum gul kokulu guzel bi krem sivilcelerimi patlattigimda hemen ise yariyo geciriyo yok sa 3-4 gun iyilesmiyo bi de haftada birkez sivas daglarindan gelen kille maske yapiyorum

göz altı için önerdiğiniz kırışıklık mı morluk mu? morluk için önerebilecğiniz bişey varmı?

ben de ilk kullandığımda çok beğenmiştim cildimi çok güzel nemlendiriyordu ama cildim çok hassas malesef yanaklarımda ve alnımda kocaman kırmızı sivilceler çıktı acaba kremden mi diye düşünüyorum çünkü onceliri boyle sivilcelerim yoktu
evet.. aynen bende de oldu.. bıraktım..

kızlar benim de göğüs ucumda çatlaklar var, acaba iyi gelirmi bu kremlar ama evli değilim daha, üzülüyorum niye böyle diye

Bu Karişimi Daha önce Duymuştum Ve Tüylenme Yapiyormuş.o Yüzden Hiç Denememiştim.

Arkadaşlar ben bu karışımı aldım ama henüz kullanmaya cesaret edemedim.Sizden ricam kullanan arkadaslar nasıl sonuç aldıklarını yazarlarsa çok memnun kalacam.Aslında beni tereddütte bırakan şu tüylenme sorunu .

ben pek cildimle uğraşmam ama
contractubex diye bir merhem var,
dikiş,ameliyat ,yanık ,sivilce izlerini geçiriyor,
gece yatmadan önce sürüyorum yüzüme.
gündüz de bepanten merhem sürüyorum, maşallah diyeyim
cildim çok pürüzsüz. şiddetle öneririm!!!
tüğlenme sorunu falan da yok.

Çok üzgünüm çoook
bendede tuylenme yaptıı yuzumde :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Ciddimisin canım yaa gercekten çok üzüldüm baya bi umudum vardı bu karışımla ilgili ama yapmıcam galiba.Lekeler yüzümde çok fazla olmasa sorun etmicem ama artık çocuğum bile anne yüzünde neden çok nokta var diyo yavrum onları nokta sanıyo.Bi arkadasta cont..diye bi krem var onu yazmış ama oda biraz pahalı

ben de bu hafta deneyip sizlere haber etçeklerdenim arkadaşlar...

Tüylenme yapıyor diyen arkadaşlar var.
Napıcaz şimdi?
Sadece sivilcelerin üzerine sürüp deneyeyeyim ben de bari.
Sonuçları sizinle paylaşırım
fisfisfis

karışımı hazırladım ve bu akşam başlıyorum arkadaşlar...gelişmelerden haberdar edicem...

hanımlar boş verin kremleri,
en güzeli bir taraftan meyveleri yee içten tedavi et kendini
bir taraftanda cildine sür dıştan tedavi et..
bakın işte ozaman bebek gibi olursunuz sevgiler..................

bu bahsettiğinz 3lü karışımı sanırm yeşim salkımda kullanıomuşş..
ya bayağı kullanılıyor olsa gerek,doktorum burun ameliyatımdan sonra bepantn plus verdi(dikişlerin kaynaması ve hücre yenilenmesi için)..anadolu yakasında sadece kaynarcada bi eczanede bulabildim
:1shok: kızlar kuruttunuz mu kremleri :roflol:

ben pek cildimle uğraşmam ama
contractubex diye bir merhem var,
dikiş,ameliyat ,yanık ,sivilce izlerini geçiriyor,
gece yatmadan önce sürüyorum yüzüme.
gündüz de bepanten merhem sürüyorum, maşallah diyeyim
cildim çok pürüzsüz. şiddetle öneririm!!!
tüğlenme sorunu falan da yok.

contractubex'e bugun başladım,burnumdaki dikiş izini yok etmesi için doktorum verdii...sivilceye iyi geldiğini bilmıodum süriim bari sırnaşık şey
fiyatı 56 ytl, emekli sandığı ödüyor kremi ...

ya millet beni duyan yokmu ?? bir ben mi bulamıyorum PLUS kremi!!!!

o kadar enteresan kı bu kremı bulamamıs olmanız..
hanı eczanede asprın satılmaması gıbı bısey..
bepanten turevlerının o kadar cok alanda faydası var kı, ıst da eczanelerde zebıl gıbı walla.. kızlar uretılmıyo dıye bısey yok, hatta sımdı evdekı bepantene baktım 2007 eylulunde uretılmıs...
bızde de masallah 4 tane cıktı evden:) babam ayagı ıcın kullanıyo, kerdesım roaccutane ıle bırlıkte sıvılce tedavısınde..
bu arada ınanılmaz yaglı bı cıldım var benım,, ben bıle bı donem gecelerı yatarken bepanten plus ı ole yag gıbı sıvayıp yatıyodum..
ınanın yaglandırması ya da sıvılce yapması dıye bısey soz konusu deıl.. ıyı bıle gelıyoo.. malum sıvılce ıcın kullanılan yıkama urunlerı cok kurutuyodu cıldımı...

evet ben bi sağlıkçı olarak bephantenlerin hücre yeniliyici etkisinin çok fazla olduğunu biliyorum bi keresinde yanıklı yoğun bakım hastasının bephanten ile yanıklarının iyileştiğini ve izden eser kalmadığını kendi gözlerim ile gördüm inan ço iyi bir hücre yeniliyici

kızlar benim bacaklarım çocukken çaydanlık devrilmesi sonucu yanmıştı malum izlerde var sizce bu kremler bacaklarımdaki yanık izlerini geçirirmi sizce hangisini kullanmalıyım yardım edin lütfen :KK43:

kızlar bepante kremi 2yıldır nemlendirici olarak kullanıyorum ben ve çoook da memnunumm:teytey:
ama bi ara bepanten yok oldu piyasadan,eczacıya sorduumda bana firmasının değişmesi yüzünden bi süre bepante yetiştiremediklerini ama en kısa zamanda tekrar olucağını söyledii.ve gerçekten de öyle oldu..bi kaç gün önce bi eczaneye yeni geldiini duyup hemen aldım..ben sizin gibi bikaç tanesini karıştırmadım çünkü plus olan ve madecasol biraz yağlı kremler..yani rahatsız ediyolar benitatlicadiarzu

arkadaşlar geçen izmirde yeni karamürsele gittim orda güzellik uzmanları ve doktorlar vardı. bir tanesi bana ne dedi biliyormusun okadar pahalı ürünler alıyorsun yararını görüyormusun bari,? onun yerine eczaneden bepanten plus krem, bepanten merhem, madacasoll al hesini boş krem kabında karıştır. sabah akşam sür bakalım yüzüne dedi. bende ne faydası var dedim? hücre yenileyici krem bunlar dedi. hemen dediğini yaptım. zaten madacosoll leke tedavi edici diğerleri hücre yenileyici dedim kadın doğru söylüyor galiba? size aktarmak istedim

arkadaşım umarım dediğin gibidir.. benim kardeşim ve arkadaslarımda sürekli plus kerimini kullanıyo bepantenin... sormak istedğim bişey var ama MADACOSOLL bu reçetesiz mi satılıyor.. fiyatı nedir... acil cevap yazarsan cok sev,inirim yada bilen biri yazarsaa.s.

X