Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok düzenli aksatmadan evde olduğum halde iki saatte bir yeniledim 15günde bitirdim ürünü ikinciyi aldım yine de cildim çok hassas yazın lekeleniyorum
Hmm ben mesela yaz olmasına rağmen retinol kullanıyorum..güneş kremimi ihmal etmiyorum ve perdeleri kapıyorum

Evet eczacı hazırladı
acnelyse expigment yüzde 4 lük vazelin var 4. sünü anlayamadım.expigment ağır bir üründür devamlı kullanılması sakıncalı maddeler var içinde.ben onu yüze değil kollarıma kullanmıştım kış boyu.yüzüme loreal leke serumu the ordinary ürünü ve netregena ürünü kullandım.netrogena boost u hala kullanıyorum güneş kremi altına

Hmm ben mesela yaz olmasına rağmen retinol kullanıyorum..güneş kremimi ihmal etmiyorum ve perdeleri kapıyorum
Ahh ne güzel ama bu dediklerinize çok yabancıyım o yüzden o engin bilgilerinizden ve tecrübenizden yararlanmak istiyorum.

Sen peeling, maske falan da yapıyorsun, çok cesursun valla Ben yazın her şeye ara verdiğim hâlde cildim lekelere doymuyor

Ne önerirsiniz bana kullanmayı bıraktım 3ay aralıksız kullanıp gel dedi ama lekelerin koyulaştığını gördüğüm gün attım çöpe.kışın the ordinary kullandım lekelerim hafif açılmıştı ama her yaz koyulaşıyor lekelerim

Gerçi burada güzelliğin ve bakımın pirleri var, illaki yazacaklardır bir şeyler ama bunu kullansa?

sonbaharda başlayın ürünlere.yazın cilt soyulursa daha artar lekelenmeler.soymayan herbaderm leke açıcı var gratis de de var.ondan kullanın.sonbahara buradaki arkadaşların önerdiği ürünlere başlayın.

sonbaharda başlayın ürünlere.yazın cilt soyulursa daha artar lekelenmeler.soymayan herbaderm leke açıcı var gratis de de var.ondan kullanın.sonbahara buradaki arkadaşların önerdiği ürünlere başlayın.
Yazın lekeleri açacak birşey kullanamazmıyım.la roche c vitamini aldım ama kullanmadım korkumdam

expigment kolumu bile soyabiliyor hele ü yüzde 4 olanı.yüze nasıl vermiş yaz için şaştım kaldım.
Dr olunca sorgulamıyorsun,ama ben sordum yaz ayı kullanımı sakıncalı değil mi diye.güneş kremini düzenli kullanırsan zararı yok dedi 10 günde lekeler coştu

Öyleymiş ama ben aldım, kullanmak için yine de eylül ayını bekleyeceğim. Bende zaten şanssızlık had safhada, bir de başıma iş almayayım şimdi
Aynen lekelerle başım dertte daha da yüzüme gözüme bulaştırmak istemiyorum ince eleyip sık dokumak lazım.

asıl uzman arkadaş yok şimdi burada.o görür yazdıklarınızı en doğru ürünleri söyler.
Evet dört gözle bekliyorum ordinaryüsümüzün önerilerini 4gündür okuyorum ss alıyorum ama beynim çorba oldu

Aynen lekelerle başım dertte daha da yüzüme gözüme bulaştırmak istemiyorum ince eleyip sık dokumak lazım.
renkleri soluyor tamamen geçmiyor lekeler ürünlerle.ben pandemi boyunca kullandım bir çok ürün.sadece soluklaştırıyorlar.ama o da yeterliydi benim için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…