Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Trendyol'daki yaz kampanyasında La Roche güneş kreminin fiyatı düşmüş kızlar. Ben daha pahalıya almış oldum. The Purest'in güneş kreminden de çok memnun kaldım. Sinoz da var bende, hiç hoşuma gitmiyor. Ellerimde, kollarımda kullanırım artık. Bir de çok parfümlü geldi bana.

Merhaba bu kadar tecrübeli ve bilgili hanımlara ben de ürün danışmak istiyorum.cildim yağlı ve lekeye çok yatkın ara ara iri sivilcelerim de çıkar.ama şu lekeleri giderecek birşey bulamadım.bana da bir rutin oluştururmusunuz sıralama içerik hakkında bir bilgim yok.güneş kremimi aksatmadan kullanırım şa roche age corret 50spf kullanıyorum yüzüme boca ediyorum yine de lekelerim koyulaştı

Leke sorunum için doktora gittim haziran ayı olmasına rağmen karışım yazdı bana,yaz ayında uygun olur mu güneşe maruz kalıyoruz cilt hassaslaşmaz mı diye sordum,korunursan sıkıntı yok dedi.doçent dr bir bildiği var dedim kullandım ama lekelerim daha da belirginleşti artık kullanmıyorum.

Hergün düzenli güneş koruyucunu kullanman gerek o zaman lekelenmezsin

karışımı eczaneye mi yaptırdınız?nasıl ürünlerdi?

Hergün düzenli güneş koruyucunu kullanman gerek o zaman lekelenmezsin
Çok düzenli aksatmadan evde olduğum halde iki saatte bir yeniledim 15günde bitirdim ürünü ikinciyi aldım yine de cildim çok hassas yazın lekeleniyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…