Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay ben dün C ceycey0406 'e bayıldım ya... Başkası olsa bana ne der. Ben de bana ne demeyenlerdenim.

Bir de oda sıcaklığında durması gerekeni buzdolabına koysak ne olur?
Buzdolabında saklanması gereken ürünlerin üzerinde "buzdolabında saklayınız" yazıyor diye biliyorum. The Purest ürünlerinde çok gördüm bunu.

Gümüşe yatırım yapmak mantıklı mi sizce gittikçe artıyor ve değerlenecek diyolar
Ben borsa haberlerini, ekonomistleri dinlemeyi çok severim. Yıllardır gümüşe yatırım yapın diyorlar. Ama öyle takı falan değil, külçe gümüş varmış, ondan almalıymışız.

Beni iştahlandiriyorsunuz kızlar ama hic anlamadığım isler hic kafam basmaz

Gümüşe yatırım yapmak mantıklı mi sizce gittikçe artıyor ve değerlenecek diyolar
Valla bence ne alsak mantıklı canım. Alinan mal zarar olmaz der babam

Birazdan duşa giricem o yüzden güneş kremi sürmedim bugün zaten evdeyim ve perdeler kapalı..
Yüzüm duştan sonra zaten tekrar temizlenmiş olucak üstüne hyalüronik asit 15 dakika aralıklarla yaşlanma karşıtı serum ginseng serum ve peptit serum sürüp bitiricem bugün gündüz rutinimi
Bugün evlilik yıldönümümüz eşimle akşamda rimel göz kalemi eyeliner ve kırmızı ruj sürücem belki ince fontodente sürebilirim bakıcam duruma göre

Sağlıkla nice yıllariniz olsun insallah

Ben bugün, Watsons'ın kartıma yüklediği 150 lira ile The Purest'in dün gösterdiğim kafein içerikli göz çevresi serumunu aldım. N nscckts 'den de onay gelmişti. :) Üzerine krem sürersem serum ile krem birlikte hareket edip derinlere iniyormuş. Cosmed'in göz çevresi kremini de diğer ay alırım artık. Bu ay N nscckts beni bitirdi

Hayırlı olsun

serum derinin en alt tabakasına iner içerden çalışır
krem daha üstde çalışır ikisinin işlevi farklı
serum emilir krem yüzeyde kalır öyle düşün...
eğer göz çevren çok kuruysa serum sürdükten yarım saat sonra krem sürebilirsin yok kuru değil idare eder ama sürersem daha iyi olur dersen sabah serum sürüp gece krem de sürebilirsin ya da yazın serumla kışın serum + kremle idare edebilirsin tamamen senin ihtiyacına kalmış ... kremi nemlendirmek amacıyla kullanıyorlar ... bende kendime bir liste yaptım bu 2 ay sırf cilt bakım stoğu için uğraşıcam 1-2 senelik tüm ihtiyacımı alayımda fiyatlar hergün artıyor

Huzur dolu nice yıllarınız olsun
Hatırlamışken sorayım, Hyaluronik Asit serum var bende. Fakat bir de SVR serum var. Normalde yüzümü temizleyip SVR sürüyorum. Hyaluronik asit serumu ne zaman kullanmam gerekiyor acaba? Benim bu aralar bu ürünlerle kafam pek karışık kızlar.

bak güneş kremini perde kapalıda olsa sür mavi ışığı unutma telefon bilgisayar televizyondan gelen ışıkda leke yapıyor canım...

duştan sonra cilt bakım normal yıkamaktan daha da etkili oluyor onu farkettin mi gözenekler buharla açılıyor ya sonrasında ilk teneffüs ettiği şey güzel çalışan içerikler olunca hüüüpp diye içine derinlemesine çekiyor o yüzden her gece uyumadan önce duşa girer öyle bakım yaparım

evlilik yıl dönümünüzü de kutlarım sağlıkla huzurla nice güzel bir ömür yol arkadaşlığınız omuz omuza sırt sırta el ele göz göze kalp kalpe devam etsin inşallah ay neredeyse tüm organları sayacaktım ama

Çok teşekkür ederim canım
Yüzünü temizleyiciyle yıkadıktan sonra tampon hareketlerle yüzünü siliyorsun ya az nemli vaziyetteayken hyalüronik asiti sürmelisin canım sonra da diğer serumunu

hyoluronik asiti svr yi sürdükten yarım saat sonra sürebilirsin hatta hyoluronik sürdükten sonra boş temiz pıspıs şişesine içme suyu koyup yüzüne sıkıver oradan nemi çeksin hapsetsin cildine

Yüzünü temizleyiciyle yıkadıktan sonra tampon hareketlerle yüzünü siliyorsun ya az nemli vaziyetteayken hyalüronik asiti sürmelisin canım sonra da diğer serumunu
o zaman svr sürerken topaklanır svr de kadife tozlar var

bende kendime bir liste yaptım bu 2 ay sırf cilt bakım stoğu için uğraşıcam 1-2 senelik tüm ihtiyacımı alayımda fiyatlar hergün artıyor
Bunlar hep dolara endeksli ürünler. Özellikle Kasım ayında güzel indirimler olabilir. Yıl sonuna kadar, kullanıp da iyi sonuç aldığım ürünlerden alıp kenara koymak istiyorum. Canım sana bir de sorum vardı, SVR serum aldım ya ben, şunun içeriği de mi onun gibi? Niacinamide adını görünce direkt o geldi aklıma.

Bir de retinol kullanmamı önermiştiniz dün. Şu üründeki retinol %1'miş. %1 başlangıç için fazla mıdır?
Bu arada dünkü görselleri klasörde topladığımı söylemiştim. Akşam hepsini okuyacağım.

hyoluronik asiti svr yi sürdükten yarım saat sonra sürebilirsin hatta hyoluronik sürdükten sonra boş temiz pıspıs şişesine içme suyu koyup yüzüne sıkıver oradan nemi çeksin hapsetsin cildine
Hele bak ya, gel de çık işin içinden şimdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…