Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar birazcık altınım var yükselmiş gıbı bozdurmak karlı olur mu şuan

@ceycey406 cim banlanmis yine
Bu kez hangi konuda cildirttilar seni
Inşallah çabucak gelirsin okuyorsan buket buket çiçek gönderiyorum sanaa

@ceycey406 cim banlanmis yine
Bu kez hangi konuda cildirttilar seni
Inşallah çabucak gelirsin okuyorsan buket buket çiçek gönderiyorum sanaa
Ya birde sakin bir karakter. Nasıl damarına basiliyorsa. Bende öpücük göndereyim

Aradaki karımı ya yerim ya birlikte bekletip düşünce tekrar alırım diye düşündüm.3600 e 4 çeyrek almıştım en son 850 ye gramlar
Bence zirve de şu an. Çok zArar etmezsin diye düşünüyorum

Haklısınız hanımefendi bende bu konuda zorluk çekiyodum taaki siberian wellness ürünlerini yüzüme sürene dek .Şuan çok memnun olmamla birlikte wellnesin danışmanlığınıda yapıyorum çünkü sürekli kullanıyorum ürünlerini hem doğal hem temiz içerikli .

Siberian Wellnesin cleassing oil jelini denedinizmi yağ bazlı temizleyici ve mükemmel. Hem kullanıyorum hem satışını yapıyorum dilerseniz yardımcı olurum

Siberian Wellnesin cleassing oil jelini denedinizmi yağ bazlı temizleyici ve mükemmel. Hem kullanıyorum hem satışını yapıyorum dilerseniz yardımcı olurum
siberianın tek olumsuz yanı bu bu şekilde aslında markayı kötü gösteriyorlar avonculuk gibi oluyor biraz halbuki marka iyi bir marka ama ah ah

siberianın tek olumsuz yanı bu bu şekilde aslında markayı kötü gösteriyorlar avonculuk gibi oluyor biraz halbuki marka iyi bir marka ama ah ah
Markayı kötü göstermek değil amacımız tüm insanları bu doğal ürünlerden mahrum bırakmamak farkında olmalarını sağlamak. İçinde ne belli olmayan ürünleri almak yerine siberian wellness ürünleri tamamen doğal seçimlerini bunlardan yana kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Aynen öyle reklâmcılık olunca daha itici geliyor bana. Farmsacilik gibi.bi ara annenim eczacı kuzenin de içinde olduğu forever cilt ürünleri vardı üyelik ve zincirle devam eden. Hakkını yetmeyeyim güzel bi amerikan markasıydı takviyeleri falan da vardı kullandigim ama böyle olunca alasım varsa da çekinik duruyorum

almak isteyen sitesinden alır zaten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…