Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Atayım o zaman göz kalemlerinde bi risk yoktur dimi yarın müsait olunca o koca çantanın içine girip bi temizlik yapmak lazım
kuru formda olanlar ruj gibi kalem gibi far gibi kolay bozulmuyor açıkcası krem-serum-fondoten-güneş kremi ve diğer cilt bakımlarda 1 gün bile geçse atarım

Sabah ne yapıyorsun bakım olarak
Yıka gunes kremle değil mi
Su bazlı bi kopuk (snp prp cicaronik)
Hyalarunik asit
Bazen serum kıvamlı village 11 toner
Bazen niasin
Bazen peptid serum( bu 3 u o an canım ne isterse o şeklinde)

Cerave nemlendirici losyon ve güneş kremi...

balkonun camlarını silicem kollarıma kadar sürdüm güneş kremimi vicdanıma kadar sürdüm
Dünden beri o nedir bu ne ise yarar araştıra araştıra harap oldum hepsine ihtiyacım var da alıp kullanınca mucizeler yaratacakmış gibi geliyor. 800 liralık alışveriş yaptım hyuluronik asit, c vitamini, centella, niacinamide ve jeuvenile nin kremini aldım bakalım. C Vitamini ilk kez kullanacağım için, sadece haftada 1 veya 2 kullanırsam hemen bitiremem bozulur diye uygun fiyatlı olan doa'yı tercih ettim. Harcamalarımı sınırlandırmak için limit koyuyordum, tüm hakkımı kozmetikte kullandım. Bakımlı olmak çok zor yahu bu kadar şeyi nasıl bilip de uyguluyorsunuz vala helal olsun

Su bazlı bi kopuk (snp prp cicaronik)
Hyalarunik asit
Bazen serum kıvamlı village 11 toner
Bazen niasin
Bazen peptid serum( bu 3 u o an canım ne isterse o şeklinde)

Cerave nemlendirici losyon ve güneş kremi...
Allahimm Allah'ım ben daha geceyi çözmeye çalışıyorum

Batarsak hep beraber. Cildimiz batmaz ona eminimde cebimiz batarsa

Batarsak hep beraber. Cildimiz batmaz ona eminimde cebimiz batarsa
Bir ara papatya suyu ile balı karıştırıp maske yapmıştım her gün. O kadar pahalı ürünler kullandım hiçbiri işe yaramadı. Bu maske hem lekelerimi açmış hem nemlendirmişti. Aldıklarım işe yaramazsa eski usule döncem vala 5 ay önce 150 liraya aldığım krem 320 olmuş

Anlaştık haberleselim mutlaka

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…