Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
mükemmel:+ ek olarak
propolislerde cilt bakımında çok faydalı ,cilt dostu hem takviye olarak hem serumlarda : sebum dengeler, sivilceli ciltler tercih etmeli özellikle ...

birde kurallar var;
bir rutinde bir asit kullanılmalı irritasyon alerji hassasiyet yaşamamak için ,c vitamini kullanıyorsanız aha bha azeleik asit ve retinol kullanılmaz, bir asite başlıyorsak en az oranla başlanır haftada 2 kere şeklinde cilt alıştırılır ...akne ürünleri kullanılırkende aha bha azeleik asit retinol kullanılmaz,aha bha ile retinol de yan yana gelmemeli ,lazer tedavisi,lazer ağda kese gibi işlemlerden sonra da asla c vitamini,aha bha ,azeleik asit retinol kullanılmaz,rutinde asit kullanıyorsak güneş kremi çok sık yenilenmeli ve yüksek faktör kullanılmalı yaz kış farketmez. yazın da asit kullanılmamalı,hiçbir ürünü tüm yüze sürmeyin önce küçük alanda önce denemek lazım,tüm dermokozmetikler aynı değildir cildi iyi tanımak önemli ,ilk adım cilt bariyerini onarmak güçlendirmek olmalı,alınan ürünlerin içerik oranı ne kadar fazlaysa o kadar irritasyon riski vardır...

birlikte çok iyi çalışan içerikler de şöyle :c vitamini aha bha azeleik asit retinol ile hyolüronik asit harika destekler birbirini
,seramitlerle c vitamini aha bha azeleik asit retinolde iyi çalışır,c vitamini , aha bha ile e vitamini harika çalışır,c vitamini ile niacinamide iyi anlaşır ,

antiaging içerikler :
ilk sırada güneş kremi gelir,retinol,aha bha,c vitamini,alfa lipoic asit ,koenzim,fermente içerikler,niacinamide,peptit,seramit,hyaluronik asit

mandelik asit: hassas ciltler için yenileyici ve cilt bariyerini destekleyicidir

kullanılan ürünlerin ph 5.5 olmalı buna da dikkat edilmeli

centella asit: cildi iyileştirir

artemissia: çok değerli bir içeriktir kolay bulunmaz ,cilt problemleri için kullanılır egzama gibi,cildi yıpranmaktanda korur...

ürünlerde olmaması gereken içerikler(bunlar varsa almayın):sülfatın her türlüsü,esansiyal yağ ,parfüm,renklendirici,paraben,alkol.

Buunlari da ilk sayfaya ekleyebilir miyim

bana göre en iyi cilt bakım ürünleri de purito,cosrx,klairs,ı' m from,caudalie,cosmed,la roche,careve,mizon,frudia,dermoskin,svr ,avene,bioderma,celenes,revulition,ph formuladır

altı üstü dondurma yahu şifa olsun bunu yedim bitti diye birşey yok en fazla 250-300 kalori ile ne olacak

aa üreden bahsetmedik ondan da bahsedeyim özellikle tavuk derisi ya da çilek bacak ,mantar,sedef ,egzama sorunu yaşayanlar isananın üre kremi çok iyi (yüze sürülmez)

morluklar icin yetersiz oldugu yonunde yorumlar genelde. Ben daha cok kapatici urunlere bakiyorum cunky gececegine inanmiyorum
ne tip morluk olduğuyla alakalı o , yorum yapanlar kaç ay kullanmış düzenli kullanmış mı ürünün etkisini azaltacak yanlış ürün kullanmış mı... bunlar bilinmiyor değil mi asla hiç bir yoruma bakmam şahsen bu sebeplerle hem geçmese doktorlar neden dermokozmetik ürünleri önersin ...

kapatıcı için morluklara en iyi tarte ,onun muadili revulation o markaya bakabilirsiniz

yazın terleniyor dağılıyor bb krem kapatıcı falan.tere suya dayanıklısı varmı ki?

yağ bazlı temizleyici mi
hemish all clean
sberian
cosmed
clinique
benim en çok kullandıklarım bunlar oldu
neredeyse her markada yağ bazlı temizleyici var yıkama jeli gibi kişiye göre güzelliği değişebilecek bir ürün aslında ... denemek lazım ben bacaklarıma da kullanıyorum banyomda da var bana çok lazım olduğundan elime ne gelirse o an hangisi indirimdeyse onu alıyorum hep bazen güneş kremimi çıkarmayı unutup duşa giriyorum duşta çıkarayım diye yani düşta da bence olsun 1 tane .... normal yıkama jeli ile güneş kremi fondoten çıkmaz mı diyeceksiniz hayır tamamen temizlenmiyor asla ... o yüzden şart

kapatıcı ve fondotenleri en doğru nasıl uygulayacağınızı da söyleyeyim
önce temiz cilt olmalı yıkadınız
serum sürdünüz
güneş kremi sürdünüz
aralarda 10 dk olsun ki cilt güzel emsin
sonra nemli süngerle (ıslatın fazla suyunu havluya sıkıp alın) elinizin üstüne bir miktar koyduğunuz ürünü pıtı pıtı yedireceksiniz göz altına kapatıcı yüze fondoten ne süreceksiniz
göz altına ve t bölgenize de sabitleme pudrasından hemen geniş fırçayla (en iyisi so fly) minik geçeceksiniz
hem parlamaz hem çizgilere dolmaz hemde akmaz kaymaz
eğer özel bir günse üstüne birde sabitleme spreyi sıkarsanız mac ürünü güzel
valla tadından yenmez denize gir yine birşey olmaz

bu arada göz altınızda her zaman serum nemlendirici düzenli uygulanmış olsun zemin önemli neme doymuş temiz cilde serumda sürünce tutuculuğunu arttırırsınız zamp gibi yapışır kaymaz

youtube de ojem rujum rimelim var
lekeleri inanılmazdı hem yaşı 40 hemde zamanında yanlış ürün kullanımı yoğun stres vs acayip lekeleri vardı nasıl geçirdiğini anlatıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…