Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bende bdv nin hastasıyım
Ben de hem bdv dolanıp hem de işini yetiştirenlere hayretler içerisinde kalıyorum ve hayranlıkla bakıyorum. Ben bir konuyu okuyunca onda takılıp kalıyorum. Bir çok kişi konuları okuyup, yorumlar yapıp, ayrıca yorumları tek tek okuyup kendi işlerini nasıl yetiştiriyor, zaman planlamasını nasıl yapıyor acaba?

Benim bu akşam iki sorum var.

Ben soprano buz lazere başladım.
Uyuşturucu krem sürdüm ve canım yanmadı.
Şimdi uyuşturucu krem sürmemek mi gerekiyordu?
Birde uygun fiyatlı bir uyuşturucu krem var mı?
ben emla alıyorum tatile giderken ağda için.onun dışında asla ağda yaptırmam.lazere benim de gitmem lazım.ne zor bu kadınların işi

ben telefondan girmem pc yi açıyorum.o ara hem işlerimi yapıp hem de gidip gelip yazıyorum.burayla birlikte ne işler yaptığıma şaşarsınız

Haaa bir de uygulamada su bazlı formlu ürünler önce yaglı yani daha kıvamlı daha yogun ürünleri sonra uyguluyoruz. önce kıvamlıları sonra daha su gibi olanları toner/essence uygularsak sonra gelen su yagı çözer işe yaramaz :) önce su gelsin nem versin geleni de tutsun içinde..

bir sürü marka var kore ürünlerine cep yetmez ama muadil cosmed,the purest solutions, misecea,miaklinika ,maruderm,she vec markalarına göz atılabilir, snp prp mesela ,, ben insta sayfalarından cok yararlanıyorum takip ettiğim kaç hesap var

Yok yok ben yorum okuyamıyorum.
Tabi birileri bana catmazsa

ben emla alıyorum tatile giderken ağda için.onun dışında asla ağda yaptırmam.lazere benim de gitmem lazım.ne zor bu kadınların işi
Buz lazeri kesinlikle tavsiye ediyorum.
Yıllardır ne salakmisim diyorum.
Kadın aci eşiğin mi yuksek dedi ama ben dişim dolgunyapilirken bile beni bayın diye yalvaran insanım.
İnan agdadan az acılı. Benim de ilk deneyimim.
Tabi delikanlılık yapmaym kreminde etkisi olabilir

Ben daha başlangıç seviyesindeyim.ama bu dediklerine mutlaka bakacagiim

Evet hala o şekilde denedim simdi.
Sondan baslayarak eklemeye çalışayım. Keşke bu fikri 50 sayfa önce verseydin.
Neden geç kaldın

Bu mesajını ilk sayfaya kopyalayabilir miyim?

Ve bu mesajını

Arkadaşlar ilk sayfaya eklememi istediğiniz önemli bilgilere beni etiketler misiniz gözümüzden kaçmasın. Ben yakaladiklarim için izin alarak yapayim

Fiddy yöntemi güzel fikirdi, bunu not aldım. @nccckts müsade ederse , ilk sayfaya eklenebilir.

Sıralaması da güzel bilgi, ne zaman yapılacağı

Hamilelik topiklerinde aylar sonunda öyle istatistik bilgilere ulaşılıyordu ki son aylarda kalem kalem bütün bilgiler nakış gibi işleniyordu.
Burada da tavsiye edilen ürünler de müsait zamanda başlık olarak toplanırsa, her yeni gelen benzer konuyu sormamış olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…