Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doa dan aldım ginseng peptit ve yaşlanma karşıtı serumlarını diğerlerini yine korendy den aldım..
Etkisini i m from a göre gördün mü ginseng için diyorum yani alırsam onu doa dan alırım bi de salisilik asit yani bha hiç kullanmadim onu da başka marka bakarım

saç dipleri için olan bir fırça aldım minicik haftasonu.onu kullanacağım haftada 2 kez.kan dolaşımı sağlar besler sanırım
Sen de bizi saç konusunda aydinlat Cey ne aldınız ne ise yarar yazın.. Ben ya ekran görüntüsü alıyorum ya trendyolda favliyorum burda gördüğüm her şeyi

Etkisini i m from a göre gördün mü ginseng için diyorum yani alırsam onu doa dan alırım bi de salisilik asit yani bha hiç kullanmadim onu da başka marka bakarım
Yani diğer kullandıklarımla beraber gördüm..bende asitlere yeni başladım toz olanlardan alıştırıp daha yükseğine geçmeyi planlıyorum

spora ben çok geç başladım taaa ortaokul ve lisede lisanslı voleybol oynuyordum sonra bırakmıştım 1 senedir yapıyorum benide buradan 2 arkadaş gaza getirdi spora başlamamda vesileler mihail ve bibibella sayesinde diyebilirim ...
normalde çok hareketliyimdir ama spora gelince ölü takliti yapardım yattığım yerden bir iki bacak sallasam öldüm bittim derdim sonra bir alıştım 15 dk lık videolarla başlayıp şimdi bildiğin bilinçli her kası hareket ettirecek şekilde hit cardio çalışıyorum hemde su aygırı gibi debelene debelene yatan ben hit cardio neydim ne oldum...

başlaması zor ama 1 ay boyunca düzenli yaparsan sonra gerçekten bırakamıyorsun sende biliyorsun bak zamanında yaptın alışkanlık yapıyor inan geciksem yapmasam dişimi fırçalamamışım saçım yağlı gibi hissediyorum kalkıp en azından yürüyüş yapıyorum yapmadan duramıyorum , yine başlayınca aynı sisteme disipline döneceksindir merak etme

doanın salisilik asitini kullandım ben ,doa için şöyle söyleyeyim daha iyilerini kullandığın için en iyilerle kıyaslayacaksın ve o açıdan memnun etmeyecek ama korendy ürünlerini hiç bilmeseydin inan çok beğenirdin ve işini görürdü doa öyle bir marka tam arada... uygun fiyatlılar içinde iyi ama ... dermosikininde var salisilik asiti arbutini vs..

Essence Pretty Natural Hydrating Fondöten No: 040 Fiyatı, Yorumları - Trendyol günlük kullanım için bu güzel bildiğin bakım falan da yapıyor kapatıcılığı orta nemli sünger veya elle uygulamaya uygun .

Şu an bana o kadar yabancı konuşuyorsunuz ki anlamaya çalışıyorum. Ama öğrenmem lazım bunları

Ben satmaya kıyamıyorum hiç birşey..henüz beklemedeyim. Belki bir kısmını 15 i gibi satarim
bugün iyi gitti.valla ben de kıyamadım duruyorlar.şeker gyo halka arza girsem mi bilemedim?son halka arzlarda hiç para kazanamadım.elimdeki hisselerle yola devam edeyim bari

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…