Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar şu Jeuvenile ürünleri Gratis'lerde Gratis kartı olanlara bayağı indirim yapıyormuş. Göz çevresi serumuna talibim. Nemlendiren nadir serumlardan biriymiş. Böyle bir Gratis tecrübesi olan var mı?

Bu arada N nscckts bugün Watsons'tan o gösterdiğim Purest nemlendiriciyi aldım. Cosmed göz çevresi ürünlerine bakarken kız bana Loreal ve Nivea'yı övdü durdu. İkisini de kullanmıyorum, kullanmak istemiyorum desem de habire konuştu tepemde.

aaaa güneş kremide matlaştırıyor ki nasıl öyle pasparlak oldu seninki makyajının akmasına çok şaşırdım
ha sıcak öyle ki makyajın değil sen eriyip akıyor olabilirsin

la roche sürdüğüm zaman zamp gibiyim özellikle düğünler olduğunda makyajım akmasın diye svr serum+la roche sürüyorum ki matoğlu mat olsun akmasın diye o yüzden çok şaşırdım

okudum ben tüm konuyu gördüm mesajlarını yüz yogasında yenisin aslında daha ... acele etme tabiii serumlarda da sabır şart en az 1 buçuk 2 ay zaman tanımalısın

kotaları falan mı var satmak zorundalar sanırım eşim geçenlerde lif alsın diye gitti adama zorla rimel ve saç maskesi satmışlar dedim bari sen yapmasaydın kanma bu oyunlara gelme

kotaları falan mı var satmak zorundalar sanırım eşim geçenlerde lif alsın diye gitti adama zorla rimel ve saç maskesi satmışlar dedim bari sen yapmasaydın kanma bu oyunlara gelme
bana da 10 lu maske hediye ettiler ama covid maskesi cilt maskesi değilll

Offff
Kuzum bir övüyor görmen lazım. Ağzının üstüne bir tane vurursun, o derece! Ben gitmişim Purest, Cosmed gibi markalara bakıyorum; bana Nivea al diyor. Yıllardır kullanıyorum bakın göz altımda çizgi yok diyor. Üstelik sizden büyüğüm kesin diyor. Vay anasını! Konuştu da konuştu... Purest ve Cosmed de iyidir ama çizgilere bakım yapmaz, çizgi oluşumunu önlemez. Çizgiler üzerinde çalışan ürünlere yönelmelisiniz diyor. Duyan da yüzüm gözüm kırışıklıktan mahvolmuş, benim için yolun sonu gelmiş zannedecek!

Bak bunu bende farkettim the purest solutions arbutin buram buram gül esansı kokuyor ama beni rahatsız etmiyor
Evet çok hafif zaten, gül kokusunu ben de severim.
Bir de geçmişten bir şeyler öğrenmiştim. Bir arkadaş gül suyu ile yüzünü silerken Ya Nur ve başka belli esmaları söylediğini yazmıştı ve böylece cilt bakımının hızlı sonuç verdiğini tekrarlamıştı. Hiç yapmadığım bir şeydi ama gül kokusunu duyduğum anda ya Nur cildimi de nurlardır diye dua ediyorum, sanki önceden böyle rutinim varmış gibi.

Valla inanırım esmalarin gücüne hele bu bikac gün çok önemli. Sirius yıldızı güneşle kavuştu güzel enerjiler güzel dualar etmek lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…