Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
canım bilgisayara-sohbete dalacaksan salisilik asit sürme 10 dk ile 20 dk arasında şu yaz gününde örneklendirmesi yaparsam üstüne benzin döküp elinde çakmak bekliyorsun güneş gel beni yak diyorsun yakar o acımaz .asitleri benzin olarak düşün yaz mevsimi de ateş ona göre kararını ver ,günde 5 vakit yazın asit yapmayın dememe rağmen neden yapılıyor onu da anlamıyorum ...
komple kurulaman gereken yerde kurulamamışsın yağ bazlı temizleyici haliyle görevini yapamadı çünkü cildin ıslaktı ıslak cilde uygulanmayacağını hepimiz biliyoruz , üstelik beklememişsin de haliyle uyguladığın fiddy olmadı
birşeyi yapmak için kuralına uymak gerek kuralına uymadıktan sonra yapmanın anlamı yok ki ...boşuna yorulmuşsun üzgünüm
Abowww bak ben de o kadar okudum, ettim, arbutin ve c vitamini yazın kullanılmaz olarak anladım.
Cuma, cumartesi yapınca yazın uyguladığın rutin olarak düşündüm.
Yanlış kopya mı çekmişim?
kızlar bence sayfanın en başından son sayfaya kadar tek tek okuyup bitirene kadar elinizdeki tüm malzemeleri sakince bir kenara bırakın, bu şaka değil çok ciddiyim.
c vitamini ve arbutin konusuna tekrar tekrar açıklama getireyim
c vitamini her cilde iyi gelmez dedim, yazın da kullanılabilinir ama rutin oluştururken en temelden ve basit oluşturmak gerekir daha yeni bakıma geçen birinin önceliği c vitamini veya arbutin değil, daha cilt bakımını yeni öğrenen biri c vitaminini yanlış kullanabilir, sivilce kusabilir ve onunla nasıl baş edeceğini bilemeyebilir, yazın sivilcelerle baş etmek için salisilik asit gerekir ve yazın asit kullanılmaz ...haftasonuna denk getiriyorum yaptığım zaman dedim yazın yapıyorum demedim yazın ısrarla yapılmaz yaptığımda haftasonuna denk getiriyorum diyorsam yaz haricinde her mevsimden bahsediyorumdur . öncesi ve sonrası yorumlarımı okumadan direkt ne yapıyormuş diye bakıp orayı alıp uygularsanız anestezi kullanmadan yüz soyma işlemi yapmış olursunuz .
Fnddy ne demek acaba?
sivilce gözenek temizleme yöntemi canım konunun en başında da yazıyor uzun uzun çok kez açıkladım aslında yaz bitsin nasıl yapıldığını sana anlatırım 3 haftada 1 yaparsın sende cildine uygun olan o çünkü

lütfen cilt bakımla ilgilenmek isteyenler üşenmesin baştan sona okusun , ilgili videolarda bıraktım ,vücut için, saç için ,cilt için, leke için ,rosasea için, göz için ,kremler hakkında, makyaj hakkınd,a her konuda ama her konuda ve yöntemlerde, retinodler vs hepsi hakkında bilgilendirici içerikler yazdım videolar bıraktım

Valla ben okuyacağım bismillah diyor ilk ssyfafan başlıyorum

Şimdi daha anlaşılır oldu. Valla resimde paylaşılınca, direkt düzenli yapılma durumu anlaşıldı benim açımdan, yaz hariç gibi düşünmedim. Hani hep ekstra koruma gerektirir de denildi yapanlar İçin.
Bizim memleketle olmaz deyince hiç mi olmaz diye sorarlar. Olmaz denilince yine biç mi oluru yok denilir.
Hiç mi olmaz?

Ben hepsini okudum şahane şeyler öğrendim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…