Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
evet hayırlı uğurlu olsun
beni her gördüğü yerde beğenmeyen yapan biri var
önce konuda etiketledim bir sorununuz mu var diye sonra baktım özele taşıyayım forumda hoş olmaz diye özelden yazdım kendi adıma bir hatam varsa kusura bakmayın ben yapıcı ve toparlama taraftarı biriyimdir karşılıklı gerginliğe gerek yok yaşımıza yakışmaz bir konuda enteresan bir çıkışda yaptınız bana ben sizin yorumlarınıza müdahale ediyor muyum dedim,

bana ne dese beğenirsiniz
senin engin düşüncelerini görmek zorunda değilim,burada yatıp kalkıyorsun heralde çok alıngansın vs dedi

bu sitede insanları tanıyorum gerçekten etrafımda böyle şeyler görmediğim için şaşkınlıkla bakıyorum sağıma soluma

Var var böyle insanlar en sinir olduğum şeydir durup dururken beğenmedim atmak..geçenlerde bana da yapıldı aslında bana birçok kez yapıldı ve gerçekten ne olduğunu da bilmiyorum..çok çocukça geliyor muhatap hiç olma canım

esasında ben bu siteden sıkıldım açık söyleyeyim kızlar,
eskiden çok farklıydı , şimdi normalde konuşmak istemeyeceğim kişilerle bir şekilde tepkileşmek zorunda kalmak bile beni rahatsız ediyor ,ceyceye de dedim geçen gün ,açıkcası ben siteye artık girmeyebilirim soğudum çünkü eli kulağında yani,
kaç yaşına gelmiş koca koca kadınların 13 yaş tribini mi çekelim, acayip acayip sorular soran dalga geçer gibi konular açıp insanın ayarını bozan konu sahipleriyle mi uğraşalım , eskiden yardım ne bileyim sohbet samimiyet vardı çok üzücü bu hale gelmesi ...

ne kadar salak bir insanım daha çözmeye çalışıyorum diyorum kendi adıma kusura bakmayın birşey yaptımsa falan diyorum
sanırım benim insan iletişimine bakış açım 1600 lerde falan kalmış ben orada kalmışım yeni şekle uyum sağlayamıyorum

Pandemi insanları daha da tripleştirdi bi anormal yaptı..

Sana yine iyi demiş canım ben bir kere sorduğumda ne yazıyorsun bilmem ne demişti..valla en güzeli engellemek oluyor gerçekten yazdıklarını görmüyorsun miss

Sana yine iyi demiş canım ben bir kere sorduğumda ne yazıyorsun bilmem ne demişti..valla en güzeli engellemek oluyor gerçekten yazdıklarını görmüyorsun miss
Bugün birisi kayinvalidesine ib.e yazmış. Kendi kayiknvalidesine

Benimde en kızdığım sen aslında o kişi değilsin, o işi yapmıyorsun bilmem ne denmesi. Sanki ispat etmek zorundayım. Yada insanlar ne kadar kolay yalan söylüyor ki burada bile yalan söyleme ihtiyacı hissedilecegi düşünülüyor

Kızlar benim yüzüm hassaslaştı sanki görünürde sorun yok ama uyurken elimi yanağıma koymuşum biraz fazla bastırmışım yanıyor gibi oldu sanki. Çektim elimi hemen. Görünürde birşey yok ama. Birde kollarım asitleri kullanmaya başladığımdan beri birden hassaslaştı dirseğime kadar böyle hafif yanıyor gibi. Görünürde yine birşey yok. Asit kola kadar etki eder mi ya? Normal mi bu sizce?

Birde ben makyaj yaptığım günün akşamı da cosmed kullandım sonra asitler. Yeterli gelir mi acaba? Çift aşamalı temizlik varmış bana gerek var mı acaba?

Birde ben makyaj yaptığım günün akşamı da cosmed kullandım sonra asitler. Yeterli gelir mi acaba? Çift aşamalı temizlik varmış bana gerek var mı acaba?
asit derken ne asiti ?
ben birşeyi kaçırdım sanırım

Bugün birisi kayinvalidesine ib.e yazmış. Kendi kayiknvalidesine
Ne ayıp bende sevmem kaynanamı ama asla saygısızlık etmem..erken doğumuma sebep oldu çocuğum az kalsın ölüyordu kanamam geldi çok..bana hakaretler küfürler anneme falan aynı şekilde..ben sadece hiç görüşmedim şimdi meme kanseri bana yaptıkları çıkıyor

Bu yüzden artık cevap vermiyorum işte canım direk engelliyorum..cevap versen uzayacak daha da çirkinleşecek artık bilmiyorum yoruldum

kollarında hassasiyet olması çok yıkıyorsan ondan olabilir mi kolun niye hassaslaşsın ki

Reactions: JES
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…