Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
doktor öyle dediyse doğrusu odur

Evet ve herkes çok memnun..deli gibi çok para vermeye gerek yok uva uvb koruması olması ve antialerjik olması benim için yeterli..zaten bunlar en önemlileri
Tabi canım her pahalı ürün her cilde güzel etki edecek diye bir şey olamaz.sanslisin ki alerjik cildin sevmiş . Ben de soltis markasını merak ediyorum da daha açmadığım ve çocuklara gelen sebamed var o bikac ayi çıkarır

Sebamed bazı insanlara çok dokunuyormuş neden bilmiyorum sadece duydum aynı şekilde mustela

Sebamed bazı insanlara çok dokunuyormuş neden bilmiyorum sadece duydum aynı şekilde mustela
Sana iyi gelmişti diye hatırlıyorum su pompali olani ki bende yıne ondan aldım . Kızım da her ikisini de kullandık bizde bi sıkıntı yaratmadı hatta mustelayi ben bitirdim diyebilirim..

Sana iyi gelmişti diye hatırlıyorum su pompali olani ki bende yıne ondan aldım . Kızım da her ikisini de kullandık bizde bi sıkıntı yaratmadı hatta mustelayi ben bitirdim diyebilirim..
bizde de sıkıntı olmadı ki ahsen alerjik ve hassasdır tenide kurudur.

E vitamini yaramıyor bana ya yüzümde küçük beyaz yağ bezeleri yaptı o yüzden yeni aldım güneş koruyucu içinde komedonojik bişey yok

E vitamini yaramıyor bana ya yüzümde küçük beyaz yağ bezeleri yaptı o yüzden yeni aldım güneş koruyucu içinde komedonojik bişey yok
e vitamini aslında çoğu kişiye bu etkiyi yapıyor e vitaminli birşeyler kullanıp böyle şikayetleri olan o kadar çok kişi var ki ilginçtir... halbuki iyi içerik ama yaramadı mı yaramıyor maalesef

e vitamini aslında çoğu kişiye bu etkiyi yapıyor e vitaminli birşeyler kullanıp böyle şikayetleri olan o kadar çok kişi var ki ilginçtir... halbuki iyi içerik ama yaramadı mı yaramıyor maalesef
Maalesef ki ben ara ara yüzüme e vitamini de sürerim C vitaminle karıştırıp ama nedense bana yaramıyor..çok üzülerek bıraktım o yüzden sebamedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…