Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam bugün yazamadim büyük kizim afedersiniz 3 kez kustu en son sulu olunca ve ishal de eklenince eşim acile götürdü serum takılmış tahlil vermişler. Beliyoruz ikizlerim de sesi kısıldı akşamları bi ates çıkıyor:/ buna rağmen yaptım sabah bakımımi ucuyle yalnızdım. Arbutinin etkisini hala anlayamadım tüm yüze uygulamaya başladım

Yorgun cilt için ne yapabiliriz ? Yüzüm hep yorgun görünüyor göz kapaklarım da düşük
Goz kapakları bence medical işlem ister onun dışında cvit, e vitamini ginseng ve peptidler cildi daha parlak gösteriyor ve canlı.. tabi bu benim fikrim kendimin deneyimi

Kızlar geçmiş mesajlarda gördüm de bazılarınz iyi gelmeyen ürünleri çöpe atıyorum demiş ben ogrenciyimde çöpe atacak olan varsa bana satabilirsiniz hem çöpe gitmemiş sizin de işinze yaramış olr tabi cilt tipimiz uyarsa

canım çok çok geçmiş olsun...

arbutinin etkinini alman aylar sürer demiştim sen bu işleri bilen birisin daha kaç gün oldu süreli ... lokal olarak sür önce dememin nedeni lokalde daha hızlı çalışıyor öyle 3 hafta devam edip sonra tüm yüze sürsen daha iyiydi yine de sen bilirsin
arbutinde 3. şişeye geçtiğinde etki gözle görülür olur leke baskılayan her içerik için en az 3 ay lazım sabır lazım

bende sen 30 da başlasan olur canım... yine de denemek istiyorum dersen rutin oluşturulur tabii
Merhaba dediğinizi yapıp doktora gittim,ilginçtirki cildimde birşey olmadığını düzenli güneş kremimi sürmemi önerdi sadece shisedio 50spf yazıp düzenli kullanmamı söyledibunun üzerine bana bir rutin oluşturabilirmiyiz

Sag ol canım rota değilmiş kanı da temiz çıkmış gaita da temizmis ilaç vermiş.

Aynen canım yani alamadım derken sürec istiyor biliyorum ama bazı yorumlar hatta çoğu işte gece sürdüm sabah parlıyordu deyince belki beklentimi yüksek tuttum:)

Belirgin lekelerim yok aslında kızarıklıklar var yer yer şimdi lokal yapsam açılsa diğer yerlerde ton eşitsuzligi olmasim diye genel uyguladım.. bu arada az önce mandelik asit exfoliye yaptım bi saat sonra arbutin sürsem mi ( ilk kez kullanıyorum ya her şey ile uyumlu diye biliyorum ama asitlere karşı mesafeliyim rutine en fazla yatıştırıcı bi serum ve nemlendirici ekliyorum)

onlar daha önce ürün denememişse ilk kullandığı ürün buysa o yüzden anında parlaklık vermiş olabilir belki hiç yorumlara aldanma yorumlar aldatıcıdır

hiç leken yok senin bu sadece leke oluşumunu önler benimde lekem yok olmasın diye kullanıyorum...
arbutini bugün sürme bence eksfoliye yaptın ya yarın sürsen daha iyi

tahlilin temiz çıkması rahatlatıcı mevsim geçisi sert oldu ne yaz yaz gibi ne kış bitmek bilmedi 1 günde 4 mevsim yaşadık sarsıldı çocuklar alerjikse bünye zaten kaçınılmaz... o toz fırtınası olduğundan beri ahsende hep öksürüyor rinitini tetikledi çocuk hasta olacağına ben olayım diyorum hep...

doktorlar çok kötü ciltlere şikayetlere alışık olduğu için sizin gözünüzle baktığınızda görünen bir iki pürüz onlar için nimet o yüzden birşey yok deyip gönderiyor demek ki standartlara bakılırsa olumsuz bir durum yok içiniz rahat olsun düzenli güneş kremi şart valla
gerek olmayan ihtiyaç duymayan cilde boşuna rutine gerek yok aslında
nemlendirici edinin ihtiyaç durumunda sürersiniz göz çevresi için günlük serum yıkama jeli yağ bazlı temizleyici bunlar yeterli gelir

Doktor gözünden sorunsuz cildim ama benim gözümden çok cansız soluk yanak bölgeleri lekeli göz çevresi hafif koyu bu sorunlarımı yok etmese de hafifletecek bir rutin oluşturmak istiyorum.ama içerik asit vs hiç bilmem.yaşım 31 ilerde daha da solacağımdan şimdi canlandırmak istiyorum

cilt tipin tam olarak nedir

Olabilr bir de her ürünün her ciltte etkisi aynı olmuyor..Sorma ya aslında bizim şuan yaşadığımız şehir gündüz çok sıcak geceleri serin.. gun içinde çok ince giyiniyoruz bi de bu aralar dondurma çok yedi karne günü de dondurma şenliği varmış okulda sanırım midesi usuttu.Toz alerjisi bende de var ilkbahardan sonbahara kadar üst üste en az 10 kez aksırırım.Ahsene de geçmiş olsun çok

Evet yanak ve dudak çevresinde genelde kışın gözlemliyorum yazın olmuyor
akneye alerjiye meyil hassasiyet rosasea var mı
eğer yoksa
yağ bazlı temizleyici olarak geceleri ilk önce bununla arındırırsınız

5 yıkama jelinden birini seçebilirsiniz

destek olarak serum
veya

göz altı için

başlangıç ve şuan için bu yeterli olacaktır

Hemen sepete ekleyip alım yapıyorumlekeler için şu an müdahale edemezmiyim

Hemen sepete ekleyip alım yapıyorumlekeler için şu an müdahale edemezmiyim
leke değildir o renk eşitsizliğidir leke olsa doktor müdahale ederdi
bu ürünleri kullanın birde en iyi antiaging güneş kremidir leke içinde güneş kremidir güneş kremi en büyük yardımcı zaten

leke değildir o renk eşitsizliğidir leke olsa doktor müdahale ederdi
bu ürünleri kullanın birde en iyi antiaging güneş kremidir leke içinde güneş kremidir güneş kremi en büyük yardımcı zaten
Peki çok teşekkür ederimyine önerileri alacam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…