Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim de kaç poşet duruyor bi yıldan fazla bugün kv gelmişti aynen onla konuştuk ya meşrubat gibi yapalım ya dondurma olarak

Atart sana zahmet şu watsons olayını bana anlatır mısın 300 tl ye 200 tl mi veriyor cidden,
gece gece alışverişte misin kuzum?watsons cidden mi veriyor?ben de alayım o zaman öğreneyim de.nette de geçerli mi acaba.*diğer sorduğun markayıysa hiç kullanmadım ama fiyatları iyiymiş

Napim yavrum ya bebeden anca bu saatlerde fırsat buluyorum kendime
sen de haklısın.ama geçenki aldığın ürünler efsane.fazla ürün kullanımı da iyi değil diye biliyorum.gene de en doğrusunu patron bilir.yarın görür yazar bize.o marka iyiyse hepimiz alırız valla.uygun kaliteli ne bulsam toplar oldum bu aralar.çünkü diğer hafta alsam daha pahalı oluyor bu ülkede

Ceycey o attığımda saç için şampuan var. Birde c vit o aldıklarımda yoktu sanırım. Ben anlamadım da N nscckts daha iyi bilir tabi. Benim kafa seboroit dermatit mahvoldum yıllardır. Az saça da bir şeyler alayım dedim. Ülkede bugün ne alsan yarın kardasın

gece gece alışverişte misin kuzum?watsons cidden mi veriyor?ben de alayım o zaman öğreneyim de.nette de geçerli mi acaba.*diğer sorduğun markayıysa hiç kullanmadım ama fiyatları iyiymiş
Cidden veriyor evet. Haziran başında 300 TL'ye 150 TL verdi hemen gidip Purest retinol aldım demiştim. Şimdi de 300 TL'ye 200 veriyor. Online siparişlerde (Watsons kartını aktifleştirmen lazım tabii) 300 ve üzeri alışveriş yaparsan ayın 23'ünde puanın yükleniyor. Ayın 30'una kadar da o puanı mağaza alışverişinde kullanıyorsun cicim.

Vay be çok iyiymiş gerçekten

seboroik dermatit için özel bir şampuanmı o ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…