Güzellik merkezi kafasına göre lazer seanslarını iptal edebilir mi?

bayanlatte

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2024
100
75
27
Kızlar annem bi güzellik merkezinde lazere gidiyordu. 3 4 ay gidemedi. Geçen randevu almak için aradığında 4 ay gelmediğiniz için seanslarınız iptal oldu demişler. Öncesinden arayıp haber de verilmemiş. Böyle bişey mümkün mü? Nasıl bi yol izlememiz gerekiyor

ben ilk kayıt yaptığımda 3 seans üst üste gitmezsem pakedin iptal olacağını söylemişlerdi. annenize bilgilendirme yapıldı mı ilk paket satın alırken?

Bence edebilmeli. Çünkü düzenli gidilince sonuç alınabilen bi şey. Yarım yamalak gelecek müşteri sonuçtan memnun kalmayacak sağda solda iyi yapamadılar diyecek filan...

Lazere gitmedim ama baska bir sebeple guzellik merkeziyle anlastigimda bana seanslariniza ara verirseniz paketinizi iptal ediyoruz diye uyarmislardi.

Annenizi de uyarmislardir emin olun, anneler böyle birseylere devam etmezler sonra karsi taraf uyarmadi derler, benim annem yapıyor bunu. Fizik tedaviye gidiyordu devam etmedi, sonra bana yaramadi bu herkese yararken diye söylenip duruyor.

Kızlar annem bi güzellik merkezinde lazere gidiyordu. 3 4 ay gidemedi. Geçen randevu almak için aradığında 4 ay gelmediğiniz için seanslarınız iptal oldu demişler. Öncesinden arayıp haber de verilmemiş. Böyle bişey mümkün mü? Nasıl bi yol izlememiz gerekiyor
Ben 15 yıl önce gitmiştim. Sözleşme imzalamıştım ama gitmeyince paket iptali yoktu, randevu zamanı gidemeyince yeniden randevu veriyorlardı. Mayıs eylül aylarında leke yapma ihtimaline karşı kendileri kesinlikle randevu vermiyorlardı.
Aralıkları geç olunca etkisinde bir azalma filan da olmadı.

Evet iptal edebiliyorlar benim gittiğim yerde altı ay geçse gelmeseniz iptal ederiz dediler deprem oldu gidemedim iptal etmişler

evet iptal ediyorlar çünkü düzensiz seansta verim alamıyorlar ama mesela benim gittiğim yer her ay randevu verirdi randevu gününden bi iki gün önce de arayıp teyit alırlardı böylelikle aksatmadım

X