Güzelliğinizle ilgili sorularınız

bende deneyimlerimden bişeyler yazayım sizlere kızlar nacizanee :) sivilce izleri ve lekelerine birebir kendimi kobay olarak kullanan biri olarak kesinlikle yosun yağı diyorum.. sabah akşam temizlediğiniz yüzünüze 3-5 damla yosun yağıyla masaj yapın ne sivilce izi ne leke nede sivilce kalıyor..birde güneş koruması içeren ii bir nemlendirici sürmeniz gerekiyor..
birde esma 64 arkadaşıma bir önerim olacak bol limonlu havuç salatası yemen vede kırmızı turuncu renkli meyve sebzeleri bol tüketmen canım..gerçekten çok ciddiyim içerden beslemezsen cildiniz yaptığın maske krem benzeri şeyler çok geçici çözümler v e bunun yanında kan dolaşımı arttıran içerisinde hakiki bal bulunan maskeler yapman cnm :)
cok sagol canim verdigin bilgiler icin opuyorumnanaktan

maske falan yokmu kuru ve solgun ciltler icin cildim sapsari hasta gibi duruyom cANLILIK sifir yardimd lütfen

merhabalr öncelikle böyle bir konu actıgınız için tskler tüm bilgilerinizi bizşmle paylasıyorsunuz benim bikaç sorum olşacaktı benim burnumun üstünde siyah noktalr var bi tüelü cıkmıyo cilt bakınına gitmeyi düşünüyorum onunda daha cogalttgnı duymuştum siyah noktalr gidince bile gözenekler kalıyo onları sıkılastırcak için bir tonik ismi istiycektim zararsız yasım 21 ne öneririsniz birde gözümün kenarında mimik kırışıkları basladı cok gülmekten çok hafif ama rahtsz ediyo onşlar için önerebilcgnz krem ismi veya maske veya öneri yardımlarınızı bekliyorum yasım küçük oldgu çin her ürüne cesaret edemiyorum sizin zararsız hep kullanabilcgm tavsiyelerinzi bekişyorum birde yüzümde küçk zararsız benler var onları nasıl yok edebilirim güneşten oluyo sanırım onun içinde bi öneri sölersenz sevinirim çok tskler güsel günler hihoyyyt

slm kızlar benim kaşların ortasında ince bi çizgi oluşmaya başladı o çizgi daha da belirginleşmeden nasıl yok edebilirim bilgisi olan varsa yardım bekliyorum :KK43:(

Sivilcelerin bıraktığı kırmızı lekelerden nasıl kurtulabilirim????
Ayrıca sivilce oluşumunda müdehale etmeden (kurutucu kremler sürmeden) kendiliğinmden geçmesini beklemek mi daha iyidir?
Konu olarak da açmıştım ama burayada yazmak istedim..Henüz sivilcenin ucu çıkmadan şiş ve kızarık durumda iken imex sürüp kurutmaya çalışıyorum bir süre sonra şişlik iniyor ancak kırmızılık gitmiyor..Bu uygulamaya başladığımdna bu yanada sürekli sivilceler çıkıyor..Hepside şiş ve kızarık...Sizce ne yapmam gerek?
Tşk ederim.

Son düzenleme:
Selam kızlar ya o kadar sayfa gezdim yok benim sorunumla ilgili bişey.ıçinizde bilen varsa yardım edebilirmi.Benim yüzüm sürekli soyuluyor..Böyle saç kepeği gibi beyaz beyaz kalkarya işte öyle pul pul dökülüyor.Ne kremler ne nemlendiriciler ama hala aynı..Neden böyle ne yapabilirim.Cilt uzmanları yüzün nemsiz kalmış diyor kremler öneriyorlar ama banamısın demiyor.Onları sürünce tamam ama sürmediğim zaman bi nakıyorum kalkmaya başlamış gene :KK43: neden böyle ne olur bi yardım ....

Selam arkadaslar,

Yuzdeki soyulma genel olarak nemsizlikten kaynaklanır..
Cildi hem dıstan hemde icten desteklemek gerekir yani sadece nemlendirici krem kullanarak sorunu kokten cozmek pek mumkun olmaz.. mutlaka ciltte nem oranını arttıracak vitamin ..vs destek urunu kullanmak sarttır.. birde bol bol su icmek gerekir...

sivilce izleri icinde cilt icin mukkemel bir urun olan aleo-vera urunlerni tavsiye ederim..

ister cilttelki nem kurulugu, ister sivilce sorunu ister sivilce izi ne olursa olsun bitkisel cozumlere basvurmanız en dopgrusu olacaktır.. bu noktada foreverın urunleri gercekten cok basarılı
detaylı bilgi almak isteyenler mesaj atabilir, herturlu yardımcı olurum..
gecmisolsun...

sayın cüvcüv ordamısın?:)
teşekkürler yardımın için önce.
Ben maskeden sonra yüzüme ne yapmam gerekir onu sorayım dedim bi.
nemlendirci mi sürmeli ne yapmalı maske iyi geliyo ama sonrası muamma bende?:)

Bende siyah noktalardan nasil kolayca kurtulacagim onu merak ediyorum.Ozel bantlar var burnun ustune yapistirmak icin ama pek faydali olmadi.Onerilerini bekliyorum..

canım siyah noktalarının temizlenmesi için amwayın gözenek temizleme maskesinin öneririm..
2 haftada siyah noktalrırının hemen hemen hepsinin yüzeye çıktığını ve kendiliğinden dökülmeye başladığını görüceksin..
ilk uygulamada bile gözle görülür bi fark var..

cildimde çok diyah nokta vardı fakat su anda gözeneklerimin hepsinin içleri temiz..
yavas yavas gözeneklerim kapanmaya başladı.. gözenek sıkılaştırmak isteyenlerede öneririm..

Suna dumankayadan duymuştum tv de bebek pudrasıyla qribini karıştırcakmışın yüzüne sürcekmişin sivilcelere iyi qeliyormuş acaba iyi geliyor mu ki _? doqrumu yanlış mı bilmiyorum artık.Yardımcı olursanız sevinirim..

merhaba arkadaşlar sayfalar çok olduğu için hepsini okuyamadım benim sorunumda şu yüzüm soyuluyo alnım burnum ve çenem deri atıyorum sanırım.Duştan iki gün sonra bu soyulma başlıyo sürekli nemlendirici sürüyorum bunun için bi çözüm varsa benimle paylaşırmısınız

mucizem banyoda cilt temizleme süngerleryle cildini fazla hırpalamadn ovalamanı öneririm peeling etkisi için,ölü derileri atmanı sağlar,daha sonra da şimdiki kreminden daha nemlendiricili bir krem sürüp bu aralar haftada 1-2 defa nem maskesi yapman cildine iyi gelecektira.s.

cevap yazan yokmu

canım eger cildinin genel tonu sarıya dönükse bunu makyajla değiştirmek en iyisi olur.ama kuruluktan diyorsan iyi bir nemlendirci krem,ölü deriyi atmak için peeling ve de meyve maskeleri iyi gelir,canlılık verir.

bu arada sivilcelerden dert yanan arkadaşlara önerim elma sirkesi toniği yapmalarını ,derin sivilceye maalesef dermatologun ilaç vermeesi gerekir ama elma sirkesi ve aspirinle yapılan tonik derin olmayan sivilcelere gerçekten iyi geliyora.s.

ehil arkadaşım benim yüzüm talaş gibi çok sert garnierin 3 lü kremini kullanınıyorum.bide nemlendirici olarak arko banamasın demiyor.elini sürsen yanaklarıma duvar daha yumuşan gelir sana:ecrin_bebek:
erkek arkadaşımda diyo yüzün çok kuru sert diye varmı önernizaklinialirimsmileohaoldumsmile

merhaba benim de bir sorun olucak,ben uzun sure adada yasadigim icin alnimin ust kisminda kisin pek degil ama yazlari cok belirginlesen kahverengi buyukce bir lekem var,bunun icin eczaneye gidip krem istdigimde ancak lazerle yok olacagini soylediler,bu konuyla ilgili bana biraz bilgi verecek var mi?..lazer disinda baska bir cozumu var mi acaba?
simdiden tesekkurler

X