Güzelliğinizle ilgili sorularınız

cok güzel bir baslik acayib isime yarara.s tskler simdiden

benim gözlerim ela saclarim koyu kahve ve bugday tenliyim (yada beyaz bunu ayirt edemiyorum pek). Gözlerim büyük yani badem gibi, ve yesil farkalem sürüyorum gözlerimin rengi daha cok yesile caliyor. Rimel sürüyorum ve birde mutlaka siyah gözalti kalemi. Baska ne tür renkler kullanabilirim far olarak yesilden haric??? birde hic pudra fondöten falan kullanmiyorum ama sivilcelerimin izi cok belli oluyor, pudra kullanmayi düsünüyorum sürsemi acaba yoksa sivilcelerime iyi gelmezmi? (yani sanirim akne). Ruj sürmeyi hic sevmiyorum ama gözlerimiri oladugu icin gözlerimi makyajladigimda yüzümün alt kismi cok tuhaf duruyor:uhm: yani hicbirsey yapmamis gibi
birde ben kirpiklerimi kivirmak icin kirpikmakasi kullaniyorum, ama kirpiklerini kirar dediler dogrumu, kullanmasammi???

cevablarin icin simdiden tskler.

merhaba benim bir sorum olacak yardımcı olursan sevinirim. ablamın yüzünde hamileyken ve doğum yaptıktan sonra oluşan özellikle göz etrafında lekeler oluştu ve birkaç yüz krem kullanmasına rağmen hala geçmedi problemimize önerebileceğin bir cevabın varmı canım saol şimdiden.

:uhm:benim derdim şu güneş lekeleri kahverengi lekeler var vücudumda nasıl yok edebilirim bilgi verirsen çok sevirim şimdiden teşekkürler

DEMEKKİ GÜNEŞ KORUYUCUN YETERSİZ GEREKİRSE 100 FAKTÖRLÜ KORUYUCU KULLAN

KAŞLARINIDA GEREKTİĞİNDEN FAZLA KESTİRME DOĞALLIĞI BOZULUYO DEMEKKİ YADA KAŞINI KESEN KİŞİYİ DEĞİŞTİR ASLINDA DÜZGÜN KESİLDİĞİ ZAMAN MUKEMMEL DURMASI LAZIM

cnm ama 15 koruma faktörü ile 60 koruma faktörü arasında yzde 1-2lik bir güneş koruma farkı var.dermatologlar 50 koruma faktörünün üstünün doğru olmadığını söylüyolar,hatta abd de yasaklanmaları gündeme gelmş

tabiki açıklarım kılları aldıktan sonra olan kırmızı noktalar benim bacaklarımdan gıtmıyo çirkin duruyo. eczanelerde kremı oldugunu duydum ama güvenemedim. ne yapabilirim?:KK43:

tuylerı ben makıneyle alıyodum 5 aydır agdaya cevırdım sankı bıraz azalma oldu ama ondan mı bılmıyorum. devam edıcem agdaya makınemı kullanmıycam bakalım ne olacak. ama yanında da yardımcı bı urun olsa ıyı olurdu.

cüvcüvcm benm sorum şu,benm aslında hiç sivilcem yoktu ama üniversitede çok stressli bir bölmde okuyorum ve yanaklarımda sivilceler çıkmaya başladı nivea seti kullandım iyi geldi ama herkes nivea kötü dedi gittim clinique sivilce serisi aldım ama 1buçuk ayda cildim mahvoldu,çıkmayan yerlerde sivilceler çıktı.şimdi yine niveaya döndm .cildime iyi geliyor ama aklımda soru işaretleri var.hatta kullanan arklar var mı die başlık açtm ama begenmeyenler olcu.burda bir de sana soraym dedim,ne dersn kullanmaya devam mı edeym ya da bırakaym mı,yardm edersen çok sevnrm cnm

merhaba.. benim saclarım cok koyu kahve siyaha yakın tenim beyaz yanaklar ve dudaklarım dolgın gözlrimi buyuk göstermek istiorum ama beceremiorum kücück kalıyorlar.. ve siyah makyaj nasıl yapabilirim panda gibi görünmekte istemiorum:) bi sorudaha kirpiklerim cok cılız maskara işe yaramıo yine görünmüyor yine görünmüyor

bir de cüvcüvcm akşam cilt bakımı yaptıktan sonra cildime biberiye yağı sürsem cilde yararı olur mu acaba?

beyaz tenli kahverengi gözlü minyon tipli biriyim.saçım şuan sarı röfle.siyah boyatmak istiyorum istiyorum aslnda korkuyorumda çevremdende çok tepki geldi yakışmaz diye sizce nasıl olur?

SİYAH İDDALI BİR REKTİR İYİ KARAR VER MESELA BİR PERUKÇUYA GİDİP SİYAH BİR PERUK TAKIP DENİYEBİLİRSİN
SİYAH SAÇ YÜZÜ VE GÖZLERİ ORTAYA ÇIKARIR
AMA TEKRAR AÇIK RENGE DÖNMEK ÇOK ZORDUR

SİYAH İDDALI BİR REKTİR İYİ KARAR VER MESELA BİR PERUKÇUYA GİDİP SİYAH BİR PERUK TAKIP DENİYEBİLİRSİN
SİYAH SAÇ YÜZÜ VE GÖZLERİ ORTAYA ÇIKARIR
AMA TEKRAR AÇIK RENGE DÖNMEK ÇOK ZORDUR

imzandaki resim sanirim sana it, benim gözlerimde ayni senin gzölerin gibi, ama makyajina bayildim bende öyle yapmak istiyorum nasil yaptin acaba cevablayabilirmisin???:1hug:

imzandaki resim sanirim sana it, benim gözlerimde ayni senin gzölerin gibi, ama makyajina bayildim bende öyle yapmak istiyorum nasil yaptin acaba cevablayabilirmisin???:1hug:

ORDA FAZLA MAKYAJ YOK RİMEL SİYAH GÖZ KALEMİ VAR SADECE GÖZLERİMİN ALTINDA SİMLİ YEŞİL EYELİNER VAR CANIM

ORDA FAZLA MAKYAJ YOK RİMEL SİYAH GÖZ KALEMİ VAR SADECE GÖZLERİMİN ALTINDA SİMLİ YEŞİL EYELİNER VAR CANIM

iste zaten onu sormustum:dance: cevabin icin saol birde mümkünse bir önceki sayfada soru sormustum cevablarsan sevnirim:1hug:

cnm ama 15 koruma faktörü ile 60 koruma faktörü arasında yzde 1-2lik bir güneş koruma farkı var.dermatologlar 50 koruma faktörünün üstünün doğru olmadığını söylüyolar,hatta abd de yasaklanmaları gündeme gelmş

SEN CİLDİM KIZARIYO DEDİN KIZARAN CİLTLERE BEBEKLERE KULLANILAN KORUYUCULARI ÖNERİYORUZ SENİN DEDİĞİN LEKE İÇİN DOĞRU OLABİLİR AMA KIZARIKLIK İÇİN BEBEKLERİNKİNİ KULLAN HİÇ BİŞEY OLMAZ CANIM

cok güzel bir baslik acayib isime yarara.s tskler simdiden

benim gözlerim ela saclarim koyu kahve ve bugday tenliyim (yada beyaz bunu ayirt edemiyorum pek). Gözlerim büyük yani badem gibi, ve yesil farkalem sürüyorum gözlerimin rengi daha cok yesile caliyor. Rimel sürüyorum ve birde mutlaka siyah gözalti kalemi. Baska ne tür renkler kullanabilirim far olarak yesilden haric??? birde hic pudra fondöten falan kullanmiyorum ama sivilcelerimin izi cok belli oluyor, pudra kullanmayi düsünüyorum sürsemi acaba yoksa sivilcelerime iyi gelmezmi? (yani sanirim akne). Ruj sürmeyi hic sevmiyorum ama gözlerimiri oladugu icin gözlerimi makyajladigimda yüzümün alt kismi cok tuhaf duruyor:uhm: yani hicbirsey yapmamis gibi
birde ben kirpiklerimi kivirmak icin kirpikmakasi kullaniyorum, ama kirpiklerini kirar dediler dogrumu, kullanmasammi???

cevablarin icin simdiden tskler.

YEŞİL GENELDE ÇOK ESMERLER HARİÇ HERKESE YAKIŞIR EGER YEŞİL OLUYOSA MAVİ MOR DA KULLANABİLİRSİN SAÇLARIM KAHVE DİMİŞSİN ALTIN SARISIDA ÇOK GÜZEL OLUR
PUDRA VE FONDOTENİ ÖNEMLİ ZAMANLARDA KULLAN GÜNEŞE ÇIKARKEN FALAN SÜRME LEKE OLUR ŞİMDİYE KADAR SÜRMEDİYSEN DEMEKKİ CİLDİN ÇOK KÖTÜ GÖRÜNMÜYO BEN GÜZELLİK SALONUNDAYIM BAKIMLI OLMAM LAZIM AMA FONDOTEN HİÇ SÜRMÜYORUM SEN MİNERALLİ PUDRALAR FALAN VAR AL ARA SIRA KULLANIRSIN
RUJA GELİNCE SEVMİYORSAN HAFİF RENKLİ Bİ PARLATICI KULLAN O GÖZLERİNİ TAMAMLAR
KİRPİKLERİ KIVIRMAK TABİKİ BİRAZ ZARARLI DÖKÜLME YAPAR KIRILIP YARIDAN KOPABİLİR AMA RİMEL SÜRMEDEN ÖNCE YAPARSAN DAHA AZ ZARAR VERİR KIVIR GÜZELİM KENDİNİ ÖYLE MUTLU GÖRÜYOSAN
SORU UZUNDU UMARIM BİŞEY ATLAMAMIŞIMDIR

merhaba.. benim saclarım cok koyu kahve siyaha yakın tenim beyaz yanaklar ve dudaklarım dolgın gözlrimi buyuk göstermek istiorum ama beceremiorum kücück kalıyorlar.. ve siyah makyaj nasıl yapabilirim panda gibi görünmekte istemiorum:) bi sorudaha kirpiklerim cok cılız maskara işe yaramıo yine görünmüyor yine görünmüyor

DAHA ÖNCEDE GÖZLERİ VE DUDAKLARI BUYUK GÖSTERMEYLE İLGİLİ YAZMIŞTIM ORALARIDA OKURSUN GÖZLERE ALTTAN VE ÜSTTEN KALEM ÇEKEBİLİRSİN ALTTAKİ GÖZÜN DIŞINA YANİ KİRPİK DİBİNE OLACAK ŞEKİLDE İÇİNE SÜRMEK KÜÇÜLTÜR ÜSTEDE EYELİNER ÇEKEBİLİRSİN KUYRUKLU VE KALINCA OLURSA SİYAH BİR MAKYAJ VE İRİ GÖZLER ELDE EDERSİN BİDE GÖZ ALTLARINA BEYAZ FAR SÜR ODA BÜYÜTÜR AYRICA YAPTIĞIN MAKYAJI ORTAYA ÇIKARIR

İŞTE BU ŞEKİLDE DİPTEN VE SİYAH YAPTIGIN MAKYAJDA KİRPİKLERİNDE KAMUFULE OLACAK DAHA DOLGUN GÖRÜNECEKTİR

Ben Demet Akalın ın makyajına bayılıyorum.Önun gibi uzun kirpiklerim olsun istiyorum.Ama şimdiye kadar kac kere takma kirpik aldıysam kullanamadım.Bana iyi bir takma kirpik markası verir bir de takılmasını uygulanmasını anlatırsan cooook sevinirim :)) simdiden tesekkurler

TAKMA KİRPİKLER HANİ BÜTÜN OLARAK VARYA ONLAR ÇOK YAPMACIK DURUYO BİDE YAPIŞTIRICILARI İYİ OLMUYO TEK TEK İLAVE EDİLENLER VAR ONUDA KENDİN HERGÜN UGRAŞIRMISIN BİLMEM ONLARI CIMBIZLA TUTUP İLACINA BATIRIP KİRPİK DİBİNE YERLEŞTİRİLİYOR GENELDE BİZLER YANİ MAKYÖZLER KULLANIR EĞERKİ ÇOK İSTİYOR VE MUTLU OLACAKSAN O TAKMA KİRPİKLERE DURMADAN PARA VERECEĞİNE KİRPİK EKİMİ YAPTIR UZUN SÜRE KULLANIRSIN BENİM TAVSİYEM BU TATLIM

SENİN KENDİN TAKMAN ÇOK ZOR OLUR NE MARKA OLURSA OLSUN HER SEFERİNDE BİRİNİN YARDIMINA İHTİYACIN OLUR

AMA TEKİN ACARA GİDİP ORADA KÖTÜSÜ SATILMAZ ALABİLİRSİN VALLA BENİM TOPTANCIM GETİRİYO TEK TEK TAKILIYO ADINA YARIN Bİ BAKAYIM CANIM AKLIMDA DEĞİL ŞU AN İŞYERİNDE

selam big ben izmirde oturuyorum tırnaklarım berbat bir şekilde soyuluyor vede soyulan yerden kırılıyooo yani senin anlayacağın hiç uzatamıyorum vede bu beni çok ama çok rahatsız ediyoo çünkü ben uzun tırnak hastasıyım en sonunda protez tırnak yaptırma kararı verdim ama nerede yaptırıcam daha bilemiyorum senin bildiğin bir yerler varmı acaba teşekkür bir an önce cevap yazarsan çok mutlu olucam çünkü bu hafta yaptırmayı düşünüyorum

X