GüzelkızMS'de hamileeeee inanamıyorum kızlar!!!

kızlardan bi kaçı bi belirti varmıydı die sormuş evet vardı özellikle gögüslerde acı hissi ve büyüme

:nazar: tebrikler canım allah kucagına almanı nasip etsin darısı başımıza inşallah dua et bizler için.

canım çok güzel anlatmışın ya içim bir tuhafoldu
öncelikle seni ve eşini çok tebrik ederim
allah ım analı babalı büyütmek nasip etsin
eli ayağı düzgün uzun ömürlü olsun
büyüklerine saygılı allah inancı olan ve hayırlı evlat olur inşallah:)))

mrb tebrik ederim bende 1 aylık hamileyim:nazar:sırnaşık şey aynı dönemde hamile kalmışız Ramazan ayında bende çok dua etmiştim.Allahım geri çevirmedi dualarımı Rabimbim kimi eli boş göndermiş ki huzurundan:Saruboceq:sükürler olsun Rabbime...Rabbim bu güzel duyguyu yasamak isteyen herkese en güzel en sağlıklı şekilde yaşamayı nasip etsin:ecrin_bebek: Bebeğim seni çok seviyorum...

mrb kızlar ben hamileyim inanamıyorum ewt ewt ben hamileyim rabbime binlerce şükür hemde 1 aylık hamişmişim rabbime dua etmiştim rabbim ramazan ayında bana hamile olmayı nasip et die duam kabul oldu rabbime binlerce kez şükretsem azdır inş hayırlı bi evlat nasip etmiştir rabbim bebek isteyen tüm kullarına nasip etsin bu güzel duyguyu:Saruboceq: ya diyecek bişe bulamıyorum dilim tutuldu hiç beklemedim bi anda umudumu kestigim bi anda rabbim karşıma çıkardı güzel bebişimi ve ne hikmettir kızlar ben bebegime yani o hayattımda yokken belki bi umut die hanzade die bi arkadaşıma bi kız elbisesi yaptırmıştım çok tatlıydı ve o elbisenin geldigi gün hamile oldugumu ögrendim acaba allahtan bi habermi kızımmı olacak acaba neyse hayırlısı olsun rabbim tüm isteyen müslüman kullarına bu güzel duyguyu yaşatsın arkadaşlar kafanıza takmassanız bebeki unutursanız olur ben son 2 aydır unutmuştum artık olursa olur olmassa olmaz diyodum rabbim hayırlısını versin herşeyin diyodum ve oldu rabbim güzel rabbim sana şükür olsun bana hayırlı evlat nasip et :CüvCüv::CüvCüv::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
canım tazem çok sevindim Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin sağlıcakla büyütesin inşallah bebişini canımmmmmmmma.s.
canım çok güzel anlatmışın ya içim bir tuhafoldu
öncelikle seni ve eşini çok tebrik ederim
allah ım analı babalı büyütmek nasip etsin
eli ayağı düzgün uzun ömürlü olsun
büyüklerine saygılı allah inancı olan ve hayırlı evlat olur inşallah:)))
kaçakkkk yakaladım seniiiiiiikaydirigubbakcemile

tşkler myhope gı senle tanışıyozmu benim eski profil ismimi biliyon taze gelindim bi ara

Canım tebrik ederim a.s.

:ecrin_bebek: Allah bebeğini sağlıkla kucagına almayı nasip etsin :1hug:

gurba ve vijdan çok saol rabbim gurbayada bi bebek nasip etsin:roflol:

tşkler myhope gı senle tanışıyozmu benim eski profil ismimi biliyon taze gelindim bi ara

ameli desemmmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
umudumun tükendiği bir anda yeniden yeşetmek için myhope yaptım ama aslında sadece hope istemiştim olmadı neyse canım umarım herşey gönlünce olur bebişin hep yanında olur inşallahhhh:nazar::CüvCüv::nazar:
:nazar::emir_bebek::nazar:

X