Güzel Hayatlar...

Kan değerlerine baktır. B12 ve D3 düşükse melankoli yapıyor. Her gün güneş görmeye çalış. Düzenli yürüyüş yap. Sohbet edecek arkadaşların olsun. Tek başına da kahve içmekten geri kalma.:) Bisiklet güzeldir deneyebilirsin. Spora yazılabilirsin. Yeni yeni hobiler edinebilirsin el işi falan olarak. Bedenini ve zihnini yor. Odak noktan değişsin. Kendine değer ver herkesten önce. Sen kendine değer verdiğin zaman kimse seni değersizleştiremez. Ve dengin olacak insanlarla takıl. Boyacı falan diyordun uzak dur onlardan. Yüz verme oylelerine.

Çünkü:Ben farklı bir yere atandım,o da boyacı.Nerede iş olursa oraya gidiyor.
Yani hem ilişkisel hem sosyoekonomik ve sosyokültürel olarak uygun değilsiniz. Neden bu denli farklı bir kişiye tutunuyorsunuz? Sevgi ihtiyacınız aşırı yogun ve sizi yanlış yerlere sokmuş gibi. Terapi düşündünüz mü?

B12'im düşük,iğne vuruluyorum.Kendim için bir şeyler yapmaya çalışacağım.

Ne yazayım bilemedim. Sanırım sayfalarca yazabilirim bu konuya ama yorgunum.
Benim 10 sene önceki halime benziyor. Kopuk bi aile, aynı sofraya bile oturmaktan aciz her biri ayrı dünyalarda insanlar.. Komşu evlere bakıp bakıp iç geçirip ağlamalar.
Bu düşüncelerin derin yaralar açmasını önlemek için bi şeyler yapmalısınız. Yoksa benim gibi gidip "yanlış" evlilikler yapabilirsiniz. Terapi desteği, içe dönüp kendinle bağ kurma, meditasyon vs.. Hayat sorunlu ailelerimizden ibaret değil. Dışarda koca bi dünya ve gürül gürül bi hayat var. Ben geç fark ettim. Oturup sürekli yaralarımızla bakışamayız. Ve bu dünyada yarası olmayan yok. Onunla yaşamayı öğrenmeliyiz.

Sevgi açlığım olduğunun farkındayım,aşırı şekilde sarıp sarmalamalı biçimde sevilmek istiyorum.Anksiyete nedeniyle terapi alıyorum.

Bir şeyler yapmam gerektiğinin farkindayim,sadece nereden ve nasıl başlamam gerektigini bilmiyorum

B12'im düşük,iğne vuruluyorum.Kendim için bir şeyler yapmaya çalışacağım.
Benimde düşük çıkmıştı. Halbuki düzenli beslenirim hayvansal gıda tüketirim ama 299 civarında çıktı. 3-4 ay dilaltı hapı olarak kullandım o melankolik ağlayan yapım çoook azaldı.

Sebebi şu köy gibi yere atanmış 8 ay boşlukta ayriyeten aile ilişkileri de mükemmel değil. Asosyal bir yaşantısı var. insan ilk ilgi gördüğüne atlıyor.

Sebebi şu köy gibi yere atanmış 8 ay boşlukta ayriyeten aile ilişkileri de mükemmel değil. Asosyal bir yaşantısı var. insan ilk ilgi gördüğüne atlıyor.
Biri bu forumda şey yazmıştı. Genç toy öğretmenler böyle doğuda vs köy gibi yerlere atanıyorlar ve gerçekten sevgiye ilgiliye aç oluyorlar. Tam o yalnızlıkta bir sırtlan herif onu avlıyor. Kızımız büyüyor fark ediyor ama anca fark ediyor. Dikkatli olmak lazım. Biz kadınlar bence sevgi ilgi taklidi yapamıyoruz ama erkekler çok iyi yapıyorlar bunu.

Cızırtı nasılsın? Ben sana hep yazacağım ama utanıyorum valla. Daha iyisindir umarım.

O beni ailemden daha çok aradı köydeyken.Hastalandım kaç kere babam bir kere olsun aramadı beni.O aradı,ilgilendi.Mantıksal olarak baktığımda yürümeyeceğini gördüğüm bir ilişki aslında.Muhafazakar bir ailede büyümüş,şimdiden kıyafetlerime karışıyor,işi neredeyse oraya gidiyor.Bir taraftanda ailemden görmediğim ilgiyi,sevgiyi,değeri gösteriyor bana.O yüzden bırakamıyorum işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…