Güzel bir hatun olmak için sizce kaç kilo olmalıyım?

Derya yine mi sen? Bak inanki konu başlığını okuyunca nickine bakmadan anladım sen olduğunu. Yapma bunu kendine,ciddi anlamda takıntılısın.
20 kiloda olsan,fıstık gibide olsan,zamanı gelmemişse olmaz evlilik,flört. Lütfen uzman desteği al.
Kendim için ya hu evlilikle alakalı değik.bence siz artık forumca takıntı yaptınız: ) biri evlen demiş ona yazdım.başlık evlilik amaçlı değil.

Daha da zayıflamalı mıyım diye danışmak istedim yoksa fazla değil tabi.danışıcam ki daha mesela saç rengi danışıcam.burun modelimi danışıcam
ben söyliyim hemen fotodaki saç rengi iyi tutp sarı yapma kalkma 10 yaş yukarı atar seni bulacağın varsada bulamazsın koca moca burnunu da kalkık falan yaptırma ben estetiğim diye bağırmasın :KK47:

Kendim için ya hu evlilikle alakalı değik.bence siz artık forumca takıntı yaptınız: ) biri evlen demiş ona yazdım.başlık evlilik amaçlı değil.
Güzellik takıntısı nereden geliyor peki,eski konularıniz aşikar.
Ayrica biz niye takıntı yapalım ,konularınız hep "aynı şeyin laciverdi" cinsinden olunca haliyle böyle oluyor

55 kilonun üstüne çıkma, ideal kilon 50-55 arası olsun. Ve tabiki en önemlisi spor, ne zayıf kadınlar var spor yapmadıkları için görüntü korkunç oluyor:KK12: spor şartttttt

X