Güvenim kırıldı

valla kuzu şüphe ediyorsan kesin bir şey vardır 2,5 senelik sevgilimde beni iş yerindeki kadınla aldattı şimdi evleniyorlar :KK70: ve ben kızdan şüphelendiğimde kendisi aynen bana "saçmalıyorsun ya" diye savunma yapmıştı aradan 1 sene geçtikten sonra aldattı terk etti o kızla evleniyor. hemen de çıkartmadı yani olayı emin olduktan sonra iyice ilişki yaşayıp çıkarttı.
kızda beni biliyordu bu arada, yani kız bildiği halde nasıl kabul ediyor deme metreslerle dolu her yer...
Offf bunu demeseydiniz keşke 😂 gerçekten hissedince mutlaka bir şey çıkıyor. Aynen o da saçmalama kuruyorsun ne alaka diyor. Etrafta bildiği halde devam eden çok kadın var maalesef

Ben bu konular da pek düşünen biri değilim açıkçası çünkü başta neyse bi insan hep öyle olacaktır. Hiç değişenine henüz rastlamadım maalesef sadece değişmiş gibi gösterenler oldu. Devam etseniz de buluşup samimiyetine devam edecektir bana göre. Ama yine de hemen kestirip atmak istemiyoruum derseniz oturup ayrıntılı içinizde ne varsa söyleyin. Ben de buluşuyorum o zaman diyin ki buluşunda zaten sizi kim hangi hakla durdurabilir ki? O buluşurken sizin konuşmamanız haksızlık zaten. Bu konuda ısrarcı olursa da artık gerisi size kalmış :) Ama dediğim gibi bir konuşun isterseniz
Tamam çok teşekkür ederim

X