Güvenim kırıldı

Yazdığınız cümle şuna benziyor kadın cinayetlerine karşıyım ama şu da ölmeyi hak etti gibi. Başında söylediğinizle sonunda çelişiyorsunuz. Evet birbirinizin arkadaşlarına karışmanız görüşme/konuşma demek haddiniz değil. Bu arkadaş ister bir haftalık olsun ister on yıllık

Devamında gelişen olaylar dediğiniz iş arkadaşlarıyla gittiği yemekte yanına oturması mı? Hayır yani çalışan da insansınız nasıl bu kadar sığ bir bakış açınız var, şaşırdım.
Üstüne basa basa ben de çok güzel bir kızım,o böyle yaparsa ben de şöyle yaparım der gibi izlenim oluştu ben de.Kusura bakmayın ama ilişki bu,çocuk oyuncağı değil.Güven olmadan hiçbir ilişki yürümez.İlişkiler de güzellik ve yakışıklılık gibi kavramlar baz alınarak yaşanmamalı,benim fikrim bu yönde.
Onu baz almadım demek istediğim kendisi beni herkesten korumaya çalışan biri benim hareketlerimi davranışlarımı çevremi. Ama ben onun bana yalan söylediğini yakaladığımda bana karşı yaptığı savunma ve sonrasında aynı davranışı ben yapsam nasıl hissedersin dediğimde yükselmesi bu da beni rahatsız etti

Kafasını göğüsüne doğru eğip demiştiniz. Şimdide kafasını göğsüne koyup diyorsunuz. Kafasını göğsüne eğmek ve koymak arasında dağlar kadar fark var. Birazdan yanak yanağa olmasın?
Kelimeyi yanlış kullanmışım buna bu kadar takılmayın olayda odaklanılması gereken bana yalan söylemesi

Onu baz almadım demek istediğim kendisi beni herkesten korumaya çalışan biri benim hareketlerimi davranışlarımı çevremi. Ama ben onun bana yalan söylediğini yakaladığımda bana karşı yaptığı savunma ve sonrasında aynı davranışı ben yapsam nasıl hissedersin dediğimde yükselmesi bu da beni rahatsız etti
Siz korunmaya muhtaç bir canlı mısınız? Benim bildiğim çocuklar, yaşlılar, engelliler ve hayvanlar korunur. Bu gruplardan birine dahil değilseniz niye birinin sizi korumaya çalışmasına sesiniz çıkmıyor?

Kelimeyi yanlış kullanmışım buna bu kadar takılmayın olayda odaklanılması gereken bana yalan söylemesi
Nasıl takılmayın, göğüse doğru eğilmek deyince samimi eğlenceli bir arkadaş pozu canlanıyor gözümde. Kafasını göğüse dayamış bir poz gayet romantik bir şekil oluşturuyor 😅 bence gerekli desteği göremeyince hafif yan çizdiniz gibi ama neyse.

Aslinda tam birbirinizi bulmussunuz o sana karisiyor sen ona kacirmayin birbirinizi.
Verilen örneklerde bir sey goremedim ben. Masada yan yana oturunca ne oluyor ki oyle denk gelmistir. Fotograftada arada mesafe vardir ama oyle cikmistir olabilir yani.

Siz korunmaya muhtaç bir canlı mısınız? Benim bildiğim çocuklar, yaşlılar, engelliler ve hayvanlar korunur. Bu gruplardan birine dahil değilseniz niye birinin sizi korumaya çalışmasına sesiniz çıkmıyor?
Hahahaha arkadaşlar konuyu neden bu kadar dağıttınız. Olayı nereye getirdiniz her neyse ben konu ile ilgili yorum yapan arkadaşlara cevap vereceğim yine de yanıtınız için teşekkür ederim

Herkesten korumaya çalışan derken? Gerçekten anlamadım ne yapıyor da koruyor sizi herkesten, her şeyden? Bu da size ders olsun bence. Yazmışsınız ya her istediğini yapıyorum diye. Bu bir başarı değil, birinin her istediğini yapınca kıymetli olmazsınız.

Hahahaha arkadaşlar konuyu neden bu kadar dağıttınız. Olayı nereye getirdiniz her neyse ben konu ile ilgili yorum yapan arkadaşlara cevap vereceğim yine de yanıtınız için teşekkür ederim
Konu bu değil mi zaten? O sizi korumaya çalışıyor siz onu iş arkadaşlarının kötü emellerinden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Aslında tam tencere kapak bence.

Sanırım kelimelerimi yanlış seçiyorum. Demek istediğim bana karşı ilgisi olan erkeklere karşı çok agrasif davranıyor, birkaç defa üst üste bu şekilde erkeklerin ilgisi ile karşılaşınca çok gergin biri olmaya başladı. Bunun önüne geçmeye çalışarak kendince önlemiş olduğunu düşünüyor. Evet haklısınız katılıyorum, yapmamak gerekirmiş bunu öğrenmiş oldum
Herkesten korumaya çalışan derken? Gerçekten anlamadım ne yapıyor da koruyor sizi herkesten, her şeyden? Bu da size ders olsun bence. Yazmışsınız ya her istediğini yapıyorum diye. Bu bir başarı değil, birinin her istediğini yapınca kıymetli olmazsın

Ben kadin/erkek genel arkadas iliskilerimde mesafeli sayilirim insanlara.
Birlikte fotograf, sohbet, veda yemegi vs buraya kadar sikinti yok bana gore ama fotograf cekilirken basini gogsune eğmesi/koymasi... Orada bi durmak lazim. 😬
Uyarirdim ama devam etmek istiyorsa ilişkiye devam edip etmeme konusunu tekrar bir dusunurdum.
Boyle kaç yasina gelmiş insanlar yani sen onu yapma, ben bunu yapmayayim vir vir vir devamli kiskanclik yorucu yani. Ben uğraşamam acikcasi, en iyisi bu konularda benzer fikirlere sahip olmak yoksa uyarsaniz da adamin arkadaslik ilişkilerini degistirmeye calismak basarili olmayabilir hem de oek saglikli değil.

Bence üzerine düşme içini ferah tut kıskançlık yapman çok doğal. Şimdiden sonra erkek arkadaşının hareketlerini ve tavrını tart dönerse senindir misali
Evet benim takıldığım nokta biraz da kendisine aynı şeyleri (ilişkide yaptığı başka şeylerden de örnek vererek) benim yaptığımı varsaymasını istediğimde bile çok yükselmesi. Ona rağmen kendisi önemsememesi

Ben kadin/erkek genel arkadas iliskilerimde mesafeli sayilirim insanlara.
Birlikte fotograf, sohbet, veda yemegi vs buraya kadar sikinti yok bana gore ama fotograf cekilirken basini gogsune eğmesi/koymasi... Orada bi durmak lazim. 😬
Uyarirdim ama devam etmek istiyorsa ilişkiye devam edip etmeme konusunu tekrar bir dusunurdum.
Boyle kaç yasina gelmiş insanlar yani sen onu yapma, ben bunu yapmayayim vir vir vir devamli kiskanclik yorucu yani. Ben uğraşamam acikcasi, en iyisi bu konularda benzer fikirlere sahip olmak yoksa uyarsaniz da adamin arkadaslik ilişkilerini degistirmeye calismak basarili olmayabilir hem de oek saglikli değil.
Ben de aynı şekilde gerektiği şekilde gereksiz samimiyete girmeyen biriyim. Benim bunu kabul etmeyeceğimi ama onun hayatını da kısıtlamayacağımı devam etmek zorunda olmadığımızı söyledim ama buna rağmen devam ettirmek istedi. Ben onun arkadaşlarına karışmıyorum diğer cevap verenler bunu kaçırmış sanırım 1 haftadır tanıştığı kişiden bahsediyorum. Ve bana yalan söylemesi büyük ya da küçük fark etmez bu çok yanlış bir şey ve bu beni rahatsız eden asıl konu diyebilirim

Arkadaşlar öncelikle iyi geceler. Benim flört ve birliktelik dahil olmak üzere 1 senelik bir ilişkim var. Biz flört dönemindeyken erkek arkadaşım okulu bitirip bir şirkette çalışmaya başladı daha yeni başlamıştı işe ve iş arkadaşlıkları çok yeniydi. Arkadaşları ile bir etkinliğe gitti. Biz de o gün tartışmıştık ve flörtümüzün son günleriydi ilişkiye başlamaya yakındık. Sosyal medyada arkadaşlarıyla paylaştığı fotoğrafı gördüm fotoğrafta bir kız arkadaşı göğsüne doğru kafasını eğip poz vermiş bunu görünce tabi çok sinirlendim ve bu tarz kısa süreli kurulmuş laçka bir arkadaşlığı devam ettirmemesini istedim. Neyse erkek arkadaşım başka bir şirkete geçti ve o ayrılıyor diye yemek yemek istediler yine aynı iş arkadaşlarıyla. Tahmin edin ne oldu koskoca masada o kız ile yan yana oturup alkollü bir mekanda yemek yediler. Ben artık tahammül edemez oldum ve muhatap olmasını istemediğimi grup sohbeti de dahil konuşmamasını istedim. Bana her seferinde gruptan konuşuyorlar ben dahil olmuyorum görüşmüyorum dedi. Ama bugün öğreniyorum ki arkadaş grubunda o kızla sohbet etmişler (öncesinin olduğundan da şüpheleniyorum). Oysaki o benden her istediğini yapmamı bekleyen biri ki zaten yapıyorum. Güzel bi kızım ve yazan hoşlanan çok fazla kişi oluyor çevremde bunlar üst üste geldikçe o çok fazla kıskançlaşmaya başladı. Kendisi üstüme bu kadar düşerken onun bu yaptığı… Kızlar gecenin bu saati içime bi soğukluk girdi çok garip bir duygu ilk defa güvenimin kırıldığını hissettim ve biliyorum ki bu his girdi mi ilişki çok zor devam eder. Lütfen bu yazdıklarımı tarafsız şekilde yorumlayın yanlış ya da doğru düşünüyorsam da fikirlerinizi belirtin.
Canım benim üzülme güveninde kırılmasın sana karşı ilgisi azaldıysa yalanlarını yakaladıysan hiç bekleme sal gitsin birkere yalanına göz yumarsan gerisi gelir o senin her dedigini yapıyormuki sen onun her dedigini yapıyorum diyorsun. Kimsenin kalıbına girme seni oldugun gibi sen oldugun için sevsin her kimse düşünme yoluna bak doğru adamı buşmak içinde acele etme iyi ölç tart canın yanmasın kırılmasın kalbin 😥

Canım benim üzülme güveninde kırılmasın sana karşı ilgisi azaldıysa yalanlarını yakaladıysan hiç bekleme sal gitsin birkere yalanına göz yumarsan gerisi gelir o senin her dedigini yapıyormuki sen onun her dedigini yapıyorum diyorsun. Kimsenin kalıbına girme seni oldugun gibi sen oldugun için sevsin her kimse düşünme yoluna bak doğru adamı buşmak içinde acele etme iyi ölç tart canın yanmasın kırılmasın kalbin 😥
Çok teşekkür ederim. Gerçekten diğerleri değil ama yalan söylemesi canımı çok sıktı. Böyle bir şeye hiç gerek yok konu basit ya da büyük fark etmez dürüstlük çok önemli bunu yalanını fark etmem kafamı çok karıştırdı ve beni çok üzdü

Sanırım kelimelerimi yanlış seçiyorum. Demek istediğim bana karşı ilgisi olan erkeklere karşı çok agrasif davranıyor, birkaç defa üst üste bu şekilde erkeklerin ilgisi ile karşılaşınca çok gergin biri olmaya başladı. Bunun önüne geçmeye çalışarak kendince önlemiş olduğunu düşünüyor. Evet haklısınız katılıyorum, yapmamak gerekirmiş bunu öğrenmiş oldum

Evet yanlış seçiyorsunuz. Şu anda da anlayamadım sizi mesela. Size uluorta nasıl bir ilgi gösteriyorlar da erkek arkadaşınız ne yapıyor? Gerçekten ağzınızdan kerpetenle laf alıyoruz

Çok teşekkür ederim. Gerçekten diğerleri değil ama yalan söylemesi canımı çok sıktı. Böyle bir şeye hiç gerek yok konu basit ya da büyük fark etmez dürüstlük çok önemli bunu yalanını fark etmem kafamı çok karıştırdı ve beni çok üzdü
Üzülme sıkma canını sen yanlış ona karşı yapmıyorsan yapmadıgın halde sana yalanlarla yanlışlarla geliyorsa o cocuk ta aitlik duygusu yoktur normal arkadaşı olsaydı normal arkadaşım m der senide tanıştırırdı anlatırdı senden saklamazdı ilişkide yalan gizli saklı şeyler olmaz olursa yürümez illaki biyerde pürüz çıkar güven çok önemli

Ben de aynı şekilde gerektiği şekilde gereksiz samimiyete girmeyen biriyim. Benim bunu kabul etmeyeceğimi ama onun hayatını da kısıtlamayacağımı devam etmek zorunda olmadığımızı söyledim ama buna rağmen devam ettirmek istedi. Ben onun arkadaşlarına karışmıyorum diğer cevap verenler bunu kaçırmış sanırım 1 haftadır tanıştığı kişiden bahsediyorum. Ve bana yalan söylemesi büyük ya da küçük fark etmez bu çok yanlış bir şey ve bu beni rahatsız eden asıl konu diyebilirim

Madem öyle istedi salın. Zorla iş olmaz, size "tamam" diyip ayni davranişlara devam eder daha cok caniniz sıkılır.
Ergenken kiskanmali ilişkim olmuştu. 😶 Ama belli bir yaştan sonra hiç gerek yok çekilmez devamli bu mevzularin tartişmasi, kiskanmalar filan en azindan ben gelemem yani. Kim ne istiyorsa onu yapsin bazi konularda çekişmemek lazim, boşuna vakit kaybi. Kendiniz gibi birini bulursunuz umarim.

Madem öyle istedi salın. Zorla iş olmaz, en size "tamam" diyip ayni davranişlara devam eder daha cok caniniz sıkılır.
Ergenken kiskanmali ilişkim olmuştu. 😶 Ama belli bir yaştan sonra hiç gerek yok çekilmez devamli bu mevzularin tartişmasi. Kim ne istiyorsa onu yapsin bazi konularda çekişmemek lazim, boşuna vakit kaybi. Kendiniz gibi birini bulursunuz umarim.
Evet ona bugün yine aynısını söyledim birbirimizi yormaya üzmeye gerek yok hep karşı taraftan vermesini bekleyemez gayet sakin ve düzgün bir şekilde güvenimin kırıldığını belirttim ama o oralı olmadı güven kıracak bir şey olarak görmediğini söyleyip üstünü kapatmaya çalışıyor

X