Gurur Duymamak Eldemi

Cilginkiz79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2007
299
0
45
gundem753169yr2.jpg

ISTE BIR GURURUMUZ,,,

Resmini gördügümz Arkadasimiz,,, Berlinde Komiser Bir Türk Kizimiz,,,,
Kendisíni Ayakta alkisliyor,,, Basarisindan Ötürü Tebrik ediyorum,,,,
Gurur Duyacagimiz Insanlarimiz varmis demekki ,,,,
Yeri geldiginde Kendimizi hic yormadan Arastirma yapip Yurt Disinda Gurur Duyabilecegimiz Bir Türkümüz yok Diyen Arkadaslarimiza
Sesleniyorum Eveeeeeet Demekki Varmis,,,
Yeterki Görmek istiyelim degilmi,,,,,

Evet gurur verici ama keşke kendi ülkesinde yani ülkemizde yapsaydı bu gururlu mesleği sanırım bizim daha çok ihtiyacımız var.

bende bu arkadaşımızla gurur duyuyorum yabancı bir üklede bir Türk'ün başarısını görmek ve duymak bizleri ayrıca gururlandırmıştır..devamını bekliyoruz inşallah..

Ben de görünce duygulandım.En azından özünü kaybetmeden bizi orda temsil ediyo.Tebrikler o kıza.

paylasım ıcın cok tesekkurler
nekadar onur verıcı bır sey bır Turk.un baska bır ulkede sıvrılmesı ayakta alkıslanması
bende tesekkur edıyorum komıser kızımıza :)

tebrik ediyorum arkadaşımızı...a.s. bir Türk olarak gurur duydumm...başarılarının devamı daim olsun inşallah...

bende bu turk kizlar gurur duyuyorum tv de bende gormustum bole bi kiz ama bu degildi o da turk kiziydi ve polisdi almanyada turklerin yabanci ulkelerde bizi guzel temsil etmeleri cok gurur verici bi sey insan duygulaniyor bizleri sevindiriolar ben bu hanim kizimizi kardesimizi ayakta alkisliyorum bizleri temsil ettigii icin mesleginde basarilar insallah ....!!!

gundem753169yr2.jpg

ISTE BIR GURURUMUZ,,,

Resmini gördügümz Arkadasimiz,,, Berlinde Komiser Bir Türk Kizimiz,,,,
Kendisíni Ayakta alkisliyor,,, Basarisindan Ötürü Tebrik ediyorum,,,,
Gurur Duyacagimiz Insanlarimiz varmis demekki ,,,,
Yeri geldiginde Kendimizi hic yormadan Arastirma yapip Yurt Disinda Gurur Duyabilecegimiz Bir Türkümüz yok Diyen Arkadaslarimiza
Sesleniyorum Eveeeeeet Demekki Varmis,,,
Yeterki Görmek istiyelim degilmi,,,,,

Tabii ki gurur verici.Sana teşekkürler,takdir etmesini bildiğin için.Genç kızımızada teşekkürler,başarılı olduğu için .Daim olsun,sevgilerimle

k.gif
u.gif
t.gif
l.gif
a.gif
r.gif
i.gif
m.gif

X