Dudak Makyajı günlük hayatta kırmızı ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
bence göz makyajı hafifse çok şık duruyor kırmızı ruj.. ama hem gözler çok ağır makyajlıysa bide kırmızı ruj sürünce paylaço gibi olunyo.. kırmızı ruju çok severim ben

Tam aynı şeyi söyleyecektim ben de. Eğer ağır ve koyu renkli bir göz makyajı ile beraber kullanıyorsan kırmızı ruju gündüz için gerçekten de fazla olur ama onun dışında çok da severim ben de kullanırım.

Kan kirmizi sevmeyen varmiki,hele birde beyaz tenliysen offffff beeeaa derim: )

bende cok severim beyaz tenli oldugum icin cok goze carpiyor yalniz evde kullaniyorum:)

Son düzenleme:
Canım ben 22 yaşındayım ve genellikle kırmızı ruj kullanıyorum.
Neden komik oluyordu ki

Yakışana yakışır tabi ki, benim yüz hatlarım biraz yuvarlak ve bebek yüzlü tabir edilen cins belki ondandır, ben o yaşlarda yakıştıramıyordum kendime ama yeri gelir 18 yaşında biri sürer olur.

Kırmızı rujun en iddalı tonlarını kullanıyorum gün içerisinde.
Artı evde bile sürerim ruj kullanmayı seviyorum.
Tuhaf birşey değil dilediğinizce sürün..

Ben dersaneye giderken sürerdim nar cicegi kirmizisi herkes begenirdi. Mat ruj tercih ederim. Ruj sürdügüm zaman göz makyaji yapmam sadece pudra sürerim. Beyaz tenliyim cok yakistiriyorum kendime kirmizi ruju, Fransiz kadinlari gibi oluyormuşum öyle diyorlar...
Gündüz sürüyorsan kesinlikle mat sür. Matlaştırmak için ruju sürdükten sonra bir miktar pudrayı dudagına sür iyice yedir o zaman baya matlaşıyor ruj.

Bende her gün kırmızı sürüyorum çok hoşuma gidiyor başka renkte kullanamıyorum alışkanlık oldu :)

Madem bu kadar kırmızı aşığı var fotolarıyla renk önerileri istiyorum.

hangi ruju kullanıyorsun?hafif bir göz makyajıyla süper duruyor bence kırmızı ruj.kendine yakıştırıyosan devam et

hele bide siyah giymişssenn ooo kırmızı sürmüycende ne sürcen :))) içinde kalacağına dudağında kalsın

eğer yaşın küçükse onunla alakalı bi yorumdur belki de. küçük sırlardan sonra 12 yaşında kızlar sürmeye başladı malum :) ama yaş uygunsa sür gitsin kırmızı rujdan güzelimi vaarr

bende kullanıyorum günlük kırmızı ruj ama dudaklarımı kuruttugu ıcın rujlar, oriflame love serisinin kırmızısını sürüyorum cok koyu bır kırmızı degıl nemlendiriyor ve cok tatlı bı kokusu var.kötü yanı, ışıltı veriyor biraz matlaştırmak ıçın pudrayı denicem bakalım...

dediğin ruj kurutmuyormu canım?? bende durumdan şikayetçiyimde

Benim dudaklar dolgun olduğu için kırmızı ruj sürünce çok dikkat çekiyor. Günlük sadece bir kere sürüp dışarı çıkmıştım iltifatlar falan derken keyfim iyidi de laf atanlar olunca moralim bozuldu. Haliyle çok rahatsız oldum ve bir daha günlük kırmızı ruj sürmedim. Dikkat çektiğini düşünüyorsanız özel günlerde kullanmak ideal.

kırmızı ruj sürünce de sürmeyince de laf attıkları için boşvermeli =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…