Güneş kremi önerisi

melisss234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2024
14
1
24
Merhaba sitede yeniyim Garnier 50 faktörlü güneş kremini kullaniyordum fakat cildim sivilce kustu lütfenn güzel bir güneş kremi önerirmisiniz cildim çok hassas ve kuru ama yağlı güneş kremleride sivilceye sebep oluyor napıcam bilmiyorum

Cilt tipinize uygun gunes kremi secmelisiniz ve asla gunes kremiyle uyumamalisiniz. 1 kere yanlislikla yikamayayinca ertesi sabah sivilcem cikar. La roche anthelios tavsiye ederim

Bioderma Photoderm, cildim lekelenir diye çekindiğim için renkli kullanıyorum. Arada bir cosrx'in güneş kremini kullandım, gözeneklerimi tıkadı bence. Bioderma çok ince yapılı, sivilce yapmıyor bence.

Bioderma Photoderm, cildim lekelenir diye çekindiğim için renkli kullanıyorum. Arada bir cosrx'in güneş kremini kullandım, gözeneklerimi tıkadı bence. Bioderma çok ince yapılı, sivilce yapmıyor bence.
Aldım biraz önce eczaneden yüzümde hafif bi kaşıntı yaptı normalmi bu acaba ve baya pahalıydi inşallah sivilceye sebep olmaz bide yapısı baya yağlı yüzüme sürdüm kolay sürüldü ama böyle yağlı gibi kaldı sizlere öyle mi oldu

Allah Allah ya bana hiç kaşıntı yapmıyor ve bence yapısı da su gibi ama yağlı derken nemlendiriciliğini mi kastediyorsunuz acaba? İyi nemlendiriyor çünkü yani kaygan gibi dokusu ama yağlı diyemem. Cilt üzerinde bir süre kalıyor nemli hali bende de, zaten mineral güneş kremleri cildin üzerinde durarak cildi korur.

Komedojenik olan ürünler genelde gözenek tıkayıp sivilce yapıyor. İçerik analizi yapan bir siteden (SkinCarisma) komedojenik olma oranına bakıp almıştım. Bir de ben Amazondan aldım 50 ml 470 tl'ye, biodermanın anlaşmalı online satıcıları kendi internet sitesinde yazıyor yani eczaneden almak şart değil. Bana yapmadı, umarım size de sivilce yapmaz, önerimle alıp memnun kalmazsanız çok üzülürüm.

İnşallah sivilce yapmaz ya bugun kullandim normalde hiç sivilce cikmayan cildimde bu 1 haftadir garnier gunes kremi yuzunden cikti biodermayida bugun kullandim bi kac sivilce cikti ama ondan mi bilmiyorum bi kac gun daha kullanirim.

Solante serisi de güzel ben 7 aydır kullanıyorum. Cildinize uygun olanı alabilirsiniz seri içinden

İnşallah sivilce yapmaz ya bugun kullandim normalde hiç sivilce cikmayan cildimde bu 1 haftadir garnier gunes kremi yuzunden cikti biodermayida bugun kullandim bi kac sivilce cikti ama ondan mi bilmiyorum bi kac gun daha kullanirim.
bir gün cilt ürününün etkisini göstermesi için makul bir süre değil, bir iki günde çıkan sivilce o ürünle ilgili değildir yani. Bir kullanım ile ancak alerji olur böyle ürünlerde. Ürün gözenekleri tıkayacak da gözenek şişecek de derken üç aşağı beş yukarı bir hafta sonra genelde etkisi belli oluyor

bioderma photoderm serisini kullanıyorum memmnunum. yüzümde beyaz iz kalmıyor soyulma yapmadı ve gözümü de yakmadı. sadece pahalı ama boyutu cok fazla ben kısında gunes kremı kullanıyorum ona ragmen neredeyse bır yıl yetıyor

1 hafta kullanırım alerji yapsada kullanicam bin TL ye aldım 150 ml

Axwell kullanıyorum son 3 yıldır. Nivea, Sebamed, Garnier, La Roche vs. hepsini denedim, ya cildim kusuyor, ya daha çok lekeleniyor, ya da yağlanıp sivilceleniyor. Bir tek Axwell'de sorun yaşamadım. Yaz kış hem makyaj bazı hem güneş kremi olarak kullanıyorum. Güneş kremi olarak çok çok memnunum, beyaz tenliyim, tüm gün güneşin altında kaldığım halde ıstakoza dönmüyorum. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…