Günde Tek Öğünle Birlikte Zayıflayalım

Hiddensugar

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2015
91
35
Evet arkadaşlar günde tek öğünle ve sporla diyete başlayalım . Ben 10 kilo vermek istiyorum . 3 hafta sonra düğün var ve ben zayıflamak istiyorum . Eğer benimle birlikte zayıflamak isterseniz gelin tecrübelerimizi yapalım . Bir arkadaşım ayda 20 kilo verdi . İmkansız gibi ama değil . Hadi başlayalım .

Evet arkadaşlar günde tek öğünle ve sporla diyete başlayalım . Ben 10 kilo vermek istiyorum . 3 hafta sonra düğün var ve ben zayıflamak istiyorum . Eğer benimle birlikte zayıflamak isterseniz gelin tecrübelerimizi yapalım . Bir arkadaşım ayda 20 kilo verdi . İmkansız gibi ama değil . Hadi başlayalım .
merhaba. nasıl bi diyet bu? biraz açıklar mısın ben de yapmak istiyorum da

merhaba. nasıl bi diyet bu? biraz açıklar mısın ben de yapmak istiyorum da

Hayir diyet değil canim ben sabahları aç karnina Yeşilçay içerek öğlen ise istediğin şeyden tatli haricinde yiyosun asiriya kaçmadan bir de spor yapmadan önce cay veya kahve içip sporla destekliyosun biraz zor ama sabirli olup sürekli devam edersen basarirsin

akşam yemeği yok sanırım
Evet akşam yemeği ile sabah kahvaltısı yok . Sadece öğlen yemeği var . İsterseniz 1 fincan kahve ve 2 fincan yeşil çay içilebilir . Bol su ve sporla desteklenmeli . Bu benim ilk günüm ama pek zor geçmedi . Tabi herkesin vücudu farklıdır .

Canım boyuna göre kilon iyi 2 kilo bile versen güzel görünürsün 10 kilo verirsen kıyafet bile yakışmaz,çok kısa süreden bahsediyorsun:KK20::KK20::KK20: kesinlikle sarkma olur vücudunda kolların omzun bi tuhaf görünür, bir de yüzün çöker

Bende varım kesin veriliyorsa. Ama bu tarz dyetler braknca geri geliyor. 5 ten sonra yemesem daha uygun aslında.
Bu şekilde vücut kitlik moduna giriyor metabolizma yavaşlıyor. Snra diyeti bırakıp yiyince kilo olarak depolaniyor. Ben 5 ten snra yemeyerek kilo vermstm. Yine öyle yapicam. Yarin başlıyorum 53kiloyum 48 olmam lazm .

Belki sana göre ... Ben buna Kilo vermek için en iyi yöntem olduğu için dayanıyorum .
Gel birlikte spor yapalım bak ben de diyetimi bitirdim spor yapıyorum kaç aydır böyle sağlıksız beslenme bağışıklık sistemin çöker yapma kendine
Kahvaltısız kilo verme programi mi olurmuş
Evet az yediğin için kilo vericeksin ama bu menüyle verdiğin kilo şu ve kas tan gidicek
Su ve kastan giden kilo senin goruntunu daha da bozar sarkık bi hal alırsın
Sporla desteklerim diyosun ama zaten kaslarını ortadan kaldırcak sin yeteri kadar protein ve karbonhidrat almiyosun boşu boşuna vücudunu yormus olucaksin
Sabah güzelce yap kepek ekmeğine salatalık domatesinle 2 adet haslanmis yumurtanla yağsız peynirinle kahvaltıni
Yaklaşık 4 ya da 5 saat sonra tekrar bir şeyler Yemen gerekir
Spor yapmadan yarım saat önce bir tabak yağsız tuzsuz kepekli makarna tüket
Spordan sonra da iki adet haslanmis yumurta ye
Gün içinde suyunu iç
Hepsi bu kadar

Gel birlikte spor yapalım bak ben de diyetimi bitirdim spor yapıyorum kaç aydır böyle sağlıksız beslenme bağışıklık sistemin çöker yapma kendine
Kahvaltısız kilo verme programi mi olurmuş
Evet az yediğin için kilo vericeksin ama bu menüyle verdiğin kilo şu ve kas tan gidicek
Su ve kastan giden kilo senin goruntunu daha da bozar sarkık bi hal alırsın
Sporla desteklerim diyosun ama zaten kaslarını ortadan kaldırcak sin yeteri kadar protein ve karbonhidrat almiyosun boşu boşuna vücudunu yormus olucaksin
Sabah güzelce yap kepek ekmeğine salatalık domatesinle 2 adet haslanmis yumurtanla yağsız peynirinle kahvaltıni
Yaklaşık 4 ya da 5 saat sonra tekrar bir şeyler Yemen gerekir
Spor yapmadan yarım saat önce bir tabak yağsız tuzsuz kepekli makarna tüket
Spordan sonra da iki adet haslanmis yumurta ye
Gün içinde suyunu iç
Hepsi bu kadar
Aslında birisi söyleyince dediklerin haklı geldi . Diyet programın güzelmiş . Peki sporla ne kadar sürede kaç kilo verdin .

Canım boyuna göre kilon iyi 2 kilo bile versen güzel görünürsün 10 kilo verirsen kıyafet bile yakışmaz,çok kısa süreden bahsediyorsun:KK20::KK20::KK20: kesinlikle sarkma olur vücudunda kolların omzun bi tuhaf görünür, bir de yüzün çöker

Dediğinde haklı olabilirsin . Peki bana nasıl bir yöntem önerebilirsin ?

Bende varım kesin veriliyorsa. Ama bu tarz dyetler braknca geri geliyor. 5 ten sonra yemesem daha uygun aslında.
Bu şekilde vücut kitlik moduna giriyor metabolizma yavaşlıyor. Snra diyeti bırakıp yiyince kilo olarak depolaniyor. Ben 5 ten snra yemeyerek kilo vermstm. Yine öyle yapicam. Yarin başlıyorum 53kiloyum 48 olmam lazm .
O zaman tek öğünle zayıflamayalım . Senin dediğin gibi 5 'ten sonra yemeyelim . Azar azar herşeyden yiyelim ne dersin ?

Dediğinde haklı olabilirsin . Peki bana nasıl bir yöntem önerebilirsin ?
Akşam belli saatten sonra yeme(mesela 5-6 gibi) bir de egzersiz yap,yürüyüş yap,onu ye bunu yeme diyemem onu ben de bilmiyorum zaten sacma geliyor,benim de yaptığım bu işe yarıyor.

O zaman tek öğünle zayıflamayalım . Senin dediğin gibi 5 'ten sonra yemeyelim . Azar azar herşeyden yiyelim ne dersin ?
Bana uyar :)) hatta motivasyonumuz artar birlikte yaparsak:) ben bugün başladım :) 5ten sonra yemiycem. Ama yine de saglikli seyler yiyorum. 5 ten sonra yemiycem diyip cikolata tatli vs yemek olmaz
Miktarini kisitlamiyorum saglikli olan yiyeceklerden (sebze zeyinyaglilar baklagiller saglikli yaglar) doyana kadar yiyorum.
Seker ve unlu gidalar kesinlikle yok meyve suyu aburcubur cips makarna tarzi islenmis gidalar yok.
O zaman bize boll kilo vermeler:)) umarım hemen etkisini gösterir canım :)) senin kaç kilo fazlan var bu arada?

Kilonu yazmissin yeniden sordum okumadan:)) ben de 53 ten 48 e gidiyorum . hedeflerimiz de çok benzer :)) bu çok iyi oldu :))
Çok şaşırdım . Evet hedeflerimiz benzer . O zaman dediğin gibi zayıflayalım . Abur cubur yok .Unlu hiç bir şey yok . Her şeyden az yiyerek zayıflayalım . Tabi sporla .

X