gun icinde ust degistirmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ay duserse dussun yuzu sor sen

Dunyanin en normal seyi sormak. Eger dikkat ettigin cok belli olsun istemiyorsan soyle yap: sabah cikarken bir bahaneyle fotosunu cek, beraber selfie olur, ya da sadece onu cekersin farketmez. Aksam da beraber fotolara bakarken aaa sabahki kiyafetin degismis, noldu diye sor ne var ki bunda.

Hoodie? Jogger? Allahım ben mi çok cahil kaldım. Türkçesi yokmu bu meretlerin ?

cok takilmanizi gerektirecek detaylar degil ama turkcesi aklima gelmedigi icin normalde kullandigim sekliyle yazdim. herhalde esofman ve sweatshirt ayni anlama gelir. bunlarin daha da turkcesi var mi bilmiyorum ama. :)

Dedektifçilik oynamayı yakıştıramıyorsanız direkt sorun bence. Bunda ne var ki?
Tribe girerse girsin, aldatmak değilki sadece, ne bileyim insanlık hali, üstüne birşey mi döküldü, yandı mı yırtıldı mı düştü mü kustu mu herhangi bir kaza bir aksilik.....
Sorun açıkca.
Ben olsam sorardım yani

Ya bi tanıdığımızın iki evi var bayağı bayağı iki ev Nikahlı bir eşi var ve bir de yıllardır birlikte yaşadığı sevgilisi , onda bu bahsettiğiniz durum varmış sevgilisi bahsederken duymuştuk, bu arada eşi bilmiyormuş diğer ilişkisini sözde. Sevgilisi de nasıl anlamaz sabah evden çıkarken farklı bende duş alıp farklı kıyafetlerle eve gidiyor demişti. İnanılmaz zengin bi adam bu yüzden biz karısının görmezden geldiğini düşünüyoruz, anlattığın durum bu örneği aklıma getirdi

Niye değiştirdin diye tekrar sorardım ben mi çok düz insanim anlamadım bu kadar kafamda kıyafet mevzunu yormazdim heralde niye değiştirdin neden degistirdin, kirliler nerde diye de destan yazardım

Is yerimde 1 taki. Kiyafetim var, hemde tam tekmil. 1 tane yedek ayakkabi, canta 2 cift ic camasiri 2 cift corap bir ust bir alt kiyafet ve bi tane ince moNt. Bazen ustumu değiştirince hemen ertesi gun yenisini gotururum ki ihtiyac halinca cami kirabileyim.

Bu yuzden ben durumu yadirgamadim.
Ama sizin ne is birader kiyafet degistirmissin hayirdir sen diyemeyisini yadirgadim..

hareketin benzerligi mi akliniza getirdi?

ayri evi var mi bilmiyorum ya olsa anlardim herhalde. ben yine bir sacmalik cikar altindan diye bekliyorum soracagim cok da kafa yoramam. sorunca guncellerim burayi da.

hareketin benzerligi mi akliniza getirdi?

ayri evi var mi bilmiyorum ya olsa anlardim herhalde. ben yine bir sacmalik cikar altindan diye bekliyorum soracagim cok da kafa yoramam. sorunca guncellerim burayi da.

Bu bahsettiğim orta yaşlı kodaman bi adam sizdeki durumun böyle olduğunu düşünmüyorum yani fazla uç bi örnek bu çünkü. Sevgilinin o cümlesi bu olayı aklıma getirdi sadece.

Önceki konuda kırılıp gitmiştin seni gördüğüme sevindim bu arada Sassy

iste karsimdaki insani tanidigim icin ortada bir sey yokken alevlendirmek istemedim. aslinda kendimce birkac tespit yapmaya calistim. farkinda oldugumu belli ettim yani ama tavrinda bir degisiklik olmadi. yani gayet normal aynen ofiste degistirdim dedi gecti. o zaman ben de daha da didik didik etmedim. genel anlamda cok fazla her seyi sorgulamam yani dumduz biriyim. ama soracagim hani durum soramiyorum degil de sormadim gibi daha cok.

şampuan neyin var mı diye bakacaktın masaya koltuğa ne bakıyon

evet ben de o uc ornegi cok uzerime alinmadim sadece hareketin benzerligiyle alaka kurabildim.

bu arada o konuda incindim evet, ek olarak yeni bir hayata gecis yaptigim icin vaktimi almasin diye dondurdum. ama bunyem buradaki kaosu ariyor turkiyeden o kadar da kopamiyorum

nasıl bir ihtiyaç deprem falan için mi merak ettim?

Arabamın bagajında her zaman yedek birkaç parça kıyafetim olur, gün içinde terlersem, bi yerden koku sinerse veya önemli bir görüşme yapacaksam hemen değiştiririm.
Erkek arkadaşının da böyle bir durumu olabilir mi?

şampuan neyin var mı diye bakacaktın masaya koltuğa ne bakıyon

sampuan var ya dusu yaptirinca aldim kendi ellerimle koydum ama ne kadar kullanilmis diye bakabilirdim.

gercekten saskinim ne degisik fikirler cikti ve ben tam malmisim adam bana evet degistirdim deyince haa tamam dedim gittim ahajshsjshsjsh

Nereye gidersen git kollektif bilincimizden uzaklaşamazsın,gelin kayınvalide dedikodusu duyduğunda bi kulak kabartırsın çünkü Türksün sen

Buralardayım güncellemeni merak ediyorum çünküsü yok ben meraklı bi insanım

Ofise git bak hemen isim var dye çıkıp

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…