gun icinde ust degistirmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nereye ne yazsam genelde biri cikip hayatimla ilgili farkli yorumlarda bulunuyor ama acikcasi senden beklemezdim. ne diyeyim

Paranoyak degilim ama degil kıyafet çorabı farkli olsa hayırdır derim
Cok haklisiniz alacaksan evinde duş al icim bir sebepten rahat degil diyin.Insanin aklina neler gelirrrr yok olmaz

Hayır o kadar şey yazıyoruz sonra ben ikna oldum oluyor mu yani neyse

hahahahshahsh ya sebebi yazsam daha cok tepki alirim ama yazayim kiz seni mi kiricam

adam okulda lab yaparken bi hintliyle grup olmus ve cok yakin calisiyolar, kokusu ustune sindigi icin rahatsiz olup ofise gecince dus aliyormus. ben de dusundum evet cidden okula gittigi gunler oldu bu ust degisikligi. bir de babasiyla mesajlasmasini gosterdi gunde 3 kez dus aliyorum bu hintli yuzunden yazmis

biraz cirkin bir sebep bu arada kirilan olduysa gercekten ozur dilerim. ayrica tam tahmin ettigim gibi ben sorunca sanki suclu benmisim gibi hemen kirildi bana bir de onu duzeltmekle ugras

Duzeltirsin o sorun degil , hintliler alinmasin ama ben hak verdim enisteye , bir gece ayni evde takilmistim bir hintliyle bende kendimi dusa zor atmistim yedikleri koriler vs cok fena ten kokusu yapıyor

Eşim sabah çıktığı kıyafetlerle eve gelmediyse zaten çıkardığı kıyafetler yanında olur ve sebebini söyleyerek kirli sepetine atar. Üstüne birşey dökülmüştür, terlemistir. Eşinize sordunuz mu? Kıyafetler nerede

Hintliyle nasıl o kadar yakınlaşmış da kokusu üstüne sinmiş. Hintli kadın değildir umarım

Sebebine okuldaki çalışma arkadaşının kokusundan rahatsız oluyormuş yazabilirdin. Yani bu kişi hintli olunca mı aman neyse diyip yazılabiliyor

haklisin absolut. senin icin hassas bir konuysa kusura bakma tekrar. veya yazdigimdan dolayi kirilip incinen olduysa onlar icin de gecerli. o an milana ile konusuyorduk ona anlattigim sekliyle yazdim buraya da, absurt gelmisti aklimdaki seyle alakasiz oldugu icin.

yakisik almadigini sonradan fark ettim. benim boyle bir dusuncemin olmayacagini bilirsin diye tahmin ediyordum ama hata bende gercekten talihsizlik oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…