gun icinde ust degistirmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye kendisine sormuyorsunuz. Yani eşim farklı kıyafetle gelse merak eder sorarım neden degistirdigini. Gerçi bu bana mantıklı gelmedi şimdi düşününce yanında yedek kıyafet tasimiyorsa kıyafeti nerden bulsun. Bunu sadece kendisine sorabilirsiniz belki kaza falan geçirdi ne bileyim her türlü şey gelir insanın aklina

Sık sık oluyorsa belki öğle arasında spora gidiyordur?

Sadece 1 kez gördüysen belki üstüne bir şey dökülmüştür

Belki streslidir terlemiştir... bugün marketten geldim terlemişim ben de hızlıca duş yaptım mesela

ofiste yedek kıyafet oluyor mu?

benim bildigim yok. yani evden goturdugunu gormedim, ofiste de denk gelmedim daha oncesinde. ama turkiyedeyken bazen babasinin islerini takip eder, santiyeye gittikten sonra hemen ofiste dus alirdi orada vardi. burada oyle bir durum yok yani ya okula gidip lab yapacak ya da ofiste bilgisayar basinda oturacak.

Aldatıyor olsa kıyafetlerini de her seferinden sonra değiştirecek kadar saf biri midir? Bi de bunu sorayım

ofis bizim yani ikimiz calisiyoruz ama ben bu ara okul yogunlugundan dolayi gitmiyorum. tek kisi yani dusu kendisi kullaniyorsa kullaniyordur. o yuzden o ihtimali de hesaba kattim.
Anliyorum. Esim de ustunu degistirir bazen ama sebebi soyle; bir calisma arkadasi calisirken sigara iciyor odasinda, onun odasinda birlikte is yapacaklari zaman nispeten daha eski yedek ust gorutuyor ki ona sigara kokusu sinsin diye. Hatta der ki keske ofiste dus olsa sacimi basimi da yikasam eve tasimasam su kokuyu

yok oyle bir durum olsa bilirdim yani terlemez ki su an bulundugumuz yerde hava 9-10 derece. bana kalsa da kirilacak bir sey yok ama onu taniyorum hemen tribe girer seni aldattigimi mi dusunuyorsun diye, ben de sinirlenirim o zaman. aslina bakarsan bir mantiga oturtmaya calisiyorum oyle olunca duzgunce soracagim ama su an aklima hic mantikli bir sebep gelmiyor.

bir kez sordum onda da ofiste degistirdim aynen dedi konuyu kapatti. zaten yeni fark ettim bu ara kafam daginik hani uzerindeki kiyafetler kendisinin mi yoksa yeni mi onu bile tam ayirt edemiyorum. 4 veya 5 kez oldu bu arada ayni durum, tek sefer degil.

Aldatıyor olsa kıyafetlerini de her seferinden sonra değiştirecek kadar saf biri midir? Bi de bunu sorayım

ya biraz saftir bazi konularda mesela cok yalan soyleyemez ben yalan soyledigini anlarim ama bu kadar saf degildir ya. bunu da dusundugum icin hani direkt aldatiyorsun diyemiyorum ama mantikli bir sebep de bulamiyorum ki...

Ben bir dönem okuldan çıkarken lavaboda üzerimi değişiyordum çünkü direk oğlumu almaya gidiyordum. Bütün gün okulda milletin aksıtıp ıksırdığı kıyafetlerle almak istemedim.

Normalde ofisinde duş almayan, üst değişmeyen biriyse garip.
O kıyafetler zaten gardrobunda var mıydı, yeni mi alınmış?
Bu da önemli.

inan tam olarak hatirlayamiyorum cunku tonlarca kiyafeti var ama sanirim iki gun once eve gelirken giydigi hoodie yeniydi. oncekilere dikkat etmedim hatta farkli oldugunu fark etmem bile mucize yani dunyadaki en dikkatsiz insanimdir. ama isten veya okuldan geldikten sonra kirli sepetine bir sey atmadigina eminim. yani degisen kiyafetler nerede bilemiyorum. simdi onu takip edecegim hani o seyleri bir daha giyecek mi diye ama bu dedektifcilik seylerini de kendime hic yakistirmiyorum.

kirli kıyafetleri sana geliyorsa kokla bence valla . yedek kıyafetlerini sen mi hazırlıyorsun kendimi hazirliyor

Ofisine gidin sık sık kendinizi gösterin derim.

Benim esim öyle, cunku cok terliyor sabah farkli giyiniyor yolda terledigi icin is yerinde diger kıyafetlerini giyiyor. Aksamda oyle geliyor eve. Ama tabi bu benimde bildigim bir durum gizli birsey yok.
Is yerinde de ütülü gomlek vs giyiyor. Uniforma gibi tek kiyafet degil onu belirteyim

yok insanlarla gorusme yapmamizi gerektirecek bir isimiz yok. eger biri gorusmeye gelecek olursa ben de giderim ki gelmezler isimiz bilgisayar uzerinden.

kirli kıyafetleri sana geliyorsa kokla bence valla . yedek kıyafetlerini sen mi hazırlıyorsun kendimi hazirliyor

bilmiyorum ki yedek kiyafetler nereden cikiyor, evden mi goturuyor satin mi aliyor bilmiyorum yani. ve kiyafetler geri eve de gelmiyor hic fark etmedim.

yok insanlarla gorusme yapmamizi gerektirecek bir isimiz yok. eger biri gorusmeye gelecek olursa ben de giderim ki gelmezler isimiz bilgisayar uzerinden.

yoğunum dediniz ya, acaba ilgisiz kaldığını düşünüp ilgi mi çekmeye çalışıyor ? vardır öyle tipler, bir şey yapayım da ilgi göstersin beni farketsin diye saçmalarlar bazen..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…