Gül kurusu (rose) allık önerileriniz?

pinktomato

sebnemindunyasi.blogspot.
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2010
1.586
15
Mevsim sonbahar olunca pembe ve şeftali tonlarındaki allıklar yerine "simsiz" gül tonlarında allık kullanmayı tercih ediyorum..

Ancak markalar arası kararsızlığım var, siz neler kullanıyorsunuz,hangi ürünleri önerirsiniz?

uzun yıllar kullandığım ve halihazırda bitmek üzere olan loreal true match 150 candy cane pink allığa mı devam etsem yoksa muadili farklı ürünlere mi yönelsem?

sizin memnun kaldığınız ucuz veya pahalı gül kurusu allık önerileriniz var mı?simli olmasın ama.. bir de bronzer gibi koyu olmasın...

karar veremediklerimden fotolarını koyayım.. sizin de önerilerinizi değerlendireceğim..

$indir.jpg $indir (1).jpg

max factor kullanıyorum ben de.. 237 naturelle... renk olarak da kalite olarak da memnunum şimdilik..
ama ben de bu aralar acaba bir değişiklik mi yapsam diyorum.. hatta düşündüklerimden biri loreal true match.. diğeri cllinique ama allık için de o kadar para vermeye değer mi bilmiyorum :))

max factor kullanıyorum ben de.. 237 naturelle... renk olarak da kalite olarak da memnunum şimdilik..
ama ben de bu aralar acaba bir değişiklik mi yapsam diyorum.. hatta düşündüklerimden biri loreal true match.. diğeri cllinique ama allık için de o kadar para vermeye değer mi bilmiyorum :))

birçok allığım olmasına rağmen bu aralar loreal true match 150 bitmek üzere olduğu için gül kurusu tonunda yeni arayışa mı girsem bildiğimden şaşmasam mı moduna girdim..
true matchten aslında çok memnunum (tavsiye de ederim,medium to bronze veya bronz/buğday/esmerler için çok uygun) çok doğal duruyor bende ama incelemediğim ve tonu daha hoşuma gidebilecek rose tonu var mı diye de meraklanıyorum..clinique bana klinik açıdan zamanında yüzümü davul gibi yapıp koşa koşa doktora başvurmamı sağlayan cilt ürünleri olduğundan hiç sevmiyorum,allığını da kullanmayı düşünmem o yüzden..

max factor 237 netten buldum biraz koyu gibi dursa da güzelmiş gidince deneyeceğim, çok teşekkürler envyme..

$indir.jpg

loreal true match candy cane bitti ve ben çok lazımmış gibi evdeki birsürü allığıma rağmen yine candy cane pinkten vazgeçemeyip bugün siparişini verdim :KK52:

canım normal fiyatını 60 tl yazıp üzerini çizerek indirimli fiyatını 39,90-tl göstermiş nette.. tabii bir de kargosunu ödeyince normal fiyatına geliyor indirimsiz gibi yanii :)
aslında indirimsiz fiyatı hiçbir yerde 60 tl değil en fazla 45-50 tl..
işte tek güzelliği avmye gitmeden evine gelmesi o kadar...
ancak l'oreal , satıldığı mağazalarda çok sık indirime giriyor , bayrama yakın da girer tahminim..
bu ürünü ben çok sevdiğim için pek indirime bakmadan tekrar aldım, netten puan-yorumlarına da bakılabilir bu allık serisi iyidir yani :KK31:

canım normal fiyatını 60 tl yazıp üzerini çizerek indirimli fiyatını 39,90-tl göstermiş nette.. tabii bir de kargosunu ödeyince normal fiyatına geliyor indirimsiz gibi yanii :)
aslında indirimsiz fiyatı hiçbir yerde 60 tl değil en fazla 45-50 tl..
işte tek güzelliği avmye gitmeden evine gelmesi o kadar...
ancak l'oreal , satıldığı mağazalarda çok sık indirime giriyor , bayrama yakın da girer tahminim..
bu ürünü ben çok sevdiğim için pek indirime bakmadan tekrar aldım, netten puan-yorumlarına da bakılabilir bu allık serisi iyidir yani :KK31:

param olursa denerim o halde
güzel günlerde kullan:)

Max Factorde vardi bir tane, sizin yazdiginiz mi bilmiyorum. Bende Estee Lauder'in 211 Nude Rose alligi var, ona da bakabilirsiniz

candy cane pink geldi kavuştum sonunda..

ancak estee lauder rosette allığı da şahane bir rose tonu..

canım makyaj bloglarında the balım allıkları çok övülüyor .

ozellıkle hot mama allıgı .nars allıgına cok benzıyormus .

ben de gratıse gıdıp denemeyı dusunuyorum .

bloglardan gordugum kadarıyla yapıları cok hoş gorunuyor .

ben birtane hot mama bır tane de cabana boy (pembe)

almayı dusunuyorum ,ambalajlarıda cok tatlı :KK70:

Eklentiler

• $hot mama.jpg
    $hot mama.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 152
  • $cabana boy.jpg
    $cabana boy.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 203
canım makyaj bloglarında the balım allıkları çok övülüyor .

ozellıkle hot mama allıgı .nars allıgına cok benzıyormus .

ben de gratıse gıdıp denemeyı dusunuyorum .

bloglardan gordugum kadarıyla yapıları cok hoş gorunuyor .

ben birtane hot mama bır tane de cabana boy (pembe)

almayı dusunuyorum ,ambalajlarıda cok tatlı :KK70:

canım hot mama var bende zaten , hatta ben de bloğumda yazmıştım , daha koyu gül kurusu tonlarında yeni bir arayışa mı girsem demiştim ama sonra vazgeçtim loreali aldım tekrar.. şu an gratiste 2 ürüne 1 ürün hediye kampanyası var, aklında olsun.. yıl sonuna doğru bütün kozmetik markaları indirime girer acil değilse onu da bekleyebilirsin.
sevgiler

Son düzenleme:
canım hot mama var bende zaten , hatta ben de bloğumda yazmıştım , daha koyu gül kurusu tonlarında yeni bir arayışa mı girsem demiştim ama sonra vazgeçtim loreali aldım tekrar.. şu an gratiste 2 ürüne 1 ürün hediye kampanyası var, aklında olsun.. yıl sonuna doğru bütün kozmetik markaları indirime girer acil değilse onu da bekleyebilirsin.
sevgiler

aa cnm bu cok ıyı haber tesekkur ederım :KK54:

bronz tonlar zaten kullanıyorum canım
beyaz tenliler kadar şanslı değiliz allık konusunda o yüzden bi danışayım dedim
teşekkür ederim cevabın için :KK54:

belli olmayacağı için bebek pembesi dışında her rengi kullanabilirsin bence,
önceki yorumlarda belirttiğimiz soğuk tonlu gülkurusu rengi allıklar tam bu mevsime yönelik..denemelisin..
sevgiler

belli olmayacağı için bebek pembesi dışında her rengi kullanabilirsin bence,
önceki yorumlarda belirttiğimiz soğuk tonlu gülkurusu rengi allıklar tam bu mevsime yönelik..denemelisin..
sevgiler

canım bu aralar yeni allık arayışındayım
yardımcı olur musun?
bronz tonlarda mat kalıcı birşey arıyorum
bugün gratiste bi kız the balm ın bir allığını gösterdi
çamur gibi koyu kahve bi rengi vardı. yüzüme denedim eve geldim annem aa yanağına noldu leke gibi dedi :KK50:
böyle şeftalimsi bronz gibi tatlı bi renk işte benim aradığım
umarım anlatabilmişimdir :KK31:

X