Gül hastalığı olan var mı? Yardım lütfen...

OTE="aysegul 43, post: 41156488, member: 682191"][/QUOTE]
Siteyi kullanmaya çok iyi bilmiyorum ama bende çare ararken sizi gördüm.Allah şahit iyilestim isteyen bana ulaşabilir
Aysegul

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba gördüğünüz resimdeki arkadaş bizim iş arkadaşlarımızdan.Şu anda tamamiyle kontrol altına almış bulunuyor.İsterseniz yardımcı olabilirim FACEBOOK ... Mesaj bırakırsanız bilgi verebilirim.

Lazerle tedavisi mümkün canım...

[QUOTEelen777, post: 41538224, member: 681643"]Canim sivi propolis kullan Allah şahit ben iyilestim.artık hiç yok istersen araya da bilirsin Ayşegül ben
Çok güvendiğin bir yerden al mutlaka[/QUOTE]

yuzune mı surdun[/QUOTE]
Bende cok

Annemde de rosacea vardı. Pek çok kez doktora gitti kremler pomadlar antibiyotikler bana mısın demedi. Kırmızı kaşınan pütür pütür cildi olmuştu. Yaklaşık 1 buçuk sene önce evde kremi kalmayınca babamın diyabetik ayak kremini yüzüne kullanmış diyabet nedeniyle ayakta oluşan yaraların iyileşmesine yardımcı olan bi krem. Ve yüzüne çok faydalı oldu Allah a çok şükür o gün bu gündür eskisi gibi değil tabi yine güneşe çıkarken dikkat etmesi gerekiyor rosayi azdiracak şeylerden kaçınıyor eğer tekrar çıkacak gibi olursa hemen yine o kremden kullanıyor hemen yatıştırıyor artık nerden nereye babam ayağı için kullanmıyor bile artık ama annemin yüzü için devamlı alıyoruz ismini vermek uygun olur mu bilmiyorum ama coresatin diyabetik ayak kremi diye geçiyor :) Inşallah herkese faydalı olur :)

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 11 yıldır gül hastasıyım. Yine böyle bir sitede bir arkadaşın Yazdiklari sayesinde hayatım değişti bende bir umut ışık olurum diye üye oldum yazan arkadaş tamamen bu hastalıktan kurtulduğunu yazmışti mustafa yaşar adlı doktor tedavi etmiş izmir mendereste naturline adlı bir yerde..bitkisel tedavi ediyor gideli 20 gün oldu ve bana bitkisel ilaçlar yazdı ilk önce yüzüme kusacağını dedi ki öyle de oldu ama su anda gözle görülür bir fark var 20 gün olmasına rağmen.. tedavi devam etmekte bana geç kalınması halinde Sedef hastalığına yakalanacağimi söyledi bu arada söylemeyi unuttum ilk önce hacamat ve ozon tedavisi yapıldım daha sonra ilaçları kullanmaya başladım 20 gün sonra gel dedi tekrar ozon tedavisi yapalım dedi bir araştırın derim google naturline yazın örnek vakalara bakın bilgi edinin bu arada büyük çaplı para biriktirmeniz gerekebilir ilaçlar pahali biraz 750 tl verdim 7 bitkisel ilaca Allah herkese şifa versin arkadaşlar.

Merhaba arkadaşlar,
Bu hastalığı geçirip iyileşenler var mı? Başından geçenleri anlatabilecek olan?

Arkadaslar benimde yuzumde kizarikliklar çıktı ben alerji sandım cildiyeye gittim gül hastalığı dedj iki ayrı doktora ilaç yazdirdim geçiyo tekrar cikiyo psikolojik olarak cok etkiledi beni bi arkadaşımın önerisiyle eczaneden pruzon kremi Aldim 34 tl bir gecede O kızarıklık gitti bi dahada cikmadi

Arkadaslar penaten isimli pisik kremi 1 e bir
Careyi onda bulduk
Denemenizi tavsiye ederim internette var satis

Merhaba arkadaşlar benimde yüzümde 5 senedir var.yüzüm durduk yere aniden kızarıyor yanaklarım ve burun çevrem.ama bir aydır burun çevrem aşırı kızarıyor göz çevrem bembeyaz kalıyor.çok kötü bir görüntü.bende bir türlü doktora gidemedim.tamamen iyileşme oluyormu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…