Göz Makyajı gül abbasoğlu'na kaş aldıranlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

paprikan

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2010
103
0
göztepe bağdat caddesindeki gül hanıma kaş aldırdınızmı gerçektende çok güzel kaş alıyor iki dakika kaş almıyor hiç hata olmuyor aldığı kaşta öncesinde kaşı tasarlıyor ve sonrasında alıyor kaşı ışıklı büyüteçle aldığı için çıkması en az10 günü buluyor kaş alındıktan sonra yüz çok değişiyor inik kaşları kaldırıyor yüzün ifadesi tamamen değişiyor tavsiye ederim arkadaşlar bir deneyin derim...

hımm peki ne kdar a kaş alıor ve resim eklebırmısın cnm varsa cokmerk ettım :) öle bi anlatmıs sın ki :)

hımm peki ne kdar a kaş alıor ve resim eklebırmısın cnm varsa cokmerk ettım :) öle bi anlatmıs sın ki :)

resim bende yok ama melike öacalanın kaşınıda o alıyormuş sitesinde resmi var istersen bakabilirsin burdan bilgi veremiyorum gül abbasoğlu diye googleye yazarsan web sitesinin adresine ulaşabilirsin kaşı ilk tasarlamasında 20 tl alıyor sonrasındaki alımşlarından 10 tl alıyor yani bu bana çok uygun geldi ilk tasarım çok önemli yarım saat uğraşıyor kaşı ilk tasarlarken sonrasında kaş gerçekten çok güzel oluyor..tavsiye ederim ..

iimş yha sevındım bnde epydır almıorum uzatıorum aldrırken oraya gıderım cok saoll :)sitesine de bakıcmm bnı buyuk bı dertten kurtardın he tekrar tesk.:)

tam olarak nerde yeri canım..

özel mesaj atamıyorum evet bana yazdığın yerde çalışıyor isim vermim burda dediğin bayanı ben kaşta hiç duymadım gül hanıma hep mankenler gidiyor melike öcalan. ebru güzel ebru destan mine çayır oğlu başka ünlülerde var resimlerini gördüm sizede tavsiye ederim bilmediğiniz kişiye aldıacağınıza isim yapmış biri daha iyi bence bi kere aldırın sonucu zaten kendinizde görüceksiniz .

ayyy bende gitmek istiorum ..siteden baktım diyosunuzda ben sitesini bulamadım..hiç aldıran varmı..ben düz kaş istiorum bi türlü yapamadılar 2 aydır aldırmıorum bari uzatmışken adam gibi birine aldıralım..

burda adını duydum ve birde orayı denyim dedim iyikide kaşımı gül abbasoğluna aldırmışım çok memnun kaldım tavsiye ederm arkdaaşlar kadıncağız 1 saat uğraştı arkadşım dakka tuttuda:) hem çok güleryüzlü hem yetenekli deneyin derim :)

bende facebook uvar gul hanımın butun arkdşları ünlü nerdeyse vede albüm yapmış melike öcalanla bakım gunu flan diyee kötü olsa ünlüler gtmez bende gidicem gul hanıma

randevumu aldım bugün gidiyorum gül hanıma zemuszemus döndüğümde nasıl olmuş yazarım kaydirigubbakcemile3

randevumu aldım bugün gidiyorum gül hanıma zemuszemus döndüğümde nasıl olmuş yazarım kaydirigubbakcemile3

ayy bende 1 aydır uzatıyorum
fikirlerini yazarsan çok mutlu olurum canım
bende gül hanıma aldırmak istiyorum
nasıl aldığını falan anlatırsan çok sevinirim
bide fiyatı nedir acaba ?

X