güçlü hissediyorum bu ay hamile kalacağım :)

sultan__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2012
1.480
500
içimde çok güçlü bir his var bu kez. hamile kalacağım bu ay Allahın izniyle inşallah. dostinexim canım benim seni çok seviyorum :)

bende ümit ediyorum bu ay inşallah diyorum beklemedeyim. yine hüsran olsun istemşyorum

bende ümit ediyorum bu ay inşallah diyorum beklemedeyim. yine hüsran olsun istemşyorum

daha evliliğinin 5. ayındasın canım. stres yapma. ben sorun olmamasına rağmen evliliğimin 11. ayında hamile kalmıştım. vücudun evliliğe alışmaı bazen uzun sürebiliyormuş. stres yapma 1 yılın dolmadan endişe etme.

ben de deniyorum bu ay bakalım artık :) geçen ay kimyasal gebelik geçirdikten sonra bu ay adetim gecikse dahi ümitlenmem ama inş da hamile kalırım. adetime daha 15 gün var :) ama saymayacağım bile günleri

ben de deniyorum bu ay bakalım artık :) geçen ay kimyasal gebelik geçirdikten sonra bu ay adetim gecikse dahi ümitlenmem ama inş da hamile kalırım. adetime daha 15 gün var :) ama saymayacağım bile günleri

benimde adetime 14 gün var. hamileliğin ilk belirtisi bacakta uyuşma hissiydi bende. her hamilelikte aynı belirti yaşanır mı bilmiyorum ama şimdiden psikolojik olarak bacaklarım uyuşmaya başladı. eylülde okula hamile gitmek istiyorumm :)

hadi bakalım inşallah :)

eşimle uzun süredir birlikteyiz zaten o yüzden zaman 5 ay değil de çok uuznmuş gibi zaten doğana kadar 9 ay var evlilik 1.5 seneye yaklaşıyor o yüzden istiyoruz. ümitsiz değilim ama olsun da istiyorum çocukları çok seviyorum. vaktimiz var ama sabırsızlık ta var :)

inş bu ay hamile kalırız bayanlar :)

bende çok istiyorum bu ay hamile kalmak inşallah rabbim isteyen herkese verir.

arkadaşım bi geçen rüyasında görmüş bir oğlum oluyormuş. üstelik bu arkadaşıma çok bahsetmemiştim bebek istediğimi malum olmazsa kimse bilmesin diye kimseye söylememiştim iyki de söylememişim.

inşallah rüyası gerçek çıkar arkadaşımın.

aynen cnm ya. bebek istemiyor musunuz diye soranlara hep diyorum ki daha erken ya seneye inşallah diyorum. meğerse bu 2. ayımız bebek istediğimiz. geçen ay ilk kez korunmadık onda da idrar testlerim pozitif çıkmıştı. adetim 3 gün geçtikten sonra kan verdim değerim 27 çıktı. sonucu görür görmez zaten anlamıştım kimyasal gebelik olduğunu. doktor sağlıksız dedi zaten ama gene de 2 gün sonra tekrar baktıralım dedi. gittim 2 gün sonra 35 çıktı. 2gün sonra da adet gördüm zaten.. bakalım bu ay ne olacak.. inş bebişimiz olur da herkese sürpriz yaparız :)

kıslar içinizdeki gücü kaybetmeyin umutsuzluğa hiç düşmeyin ille de çocuk demeyin Allah hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin hepinize...ben de ilk bebeğimi düşürdüm şimdi 2.ye hamileyim ama içimde korkum olsa da umudum var...

laurana çok sevindim senin adına :) inş sağ salim kucağına da alırsın. aslında bizdeki umutsuzluk değil de sabırsızlık bence :) sabredemiyorum bir türlü hemen olsun bitsin istiyorum ve olmayınca da üzülüyorum :) umutsuz değilim ama tez elden gelse iyi olacak diyorum Rabbim zamanını biliyor elbette hayırlısını versin diye dua da ediyorum ama şu bebek çalışmalarına başlayınca da acaba bu sefer olur mu diyorum :)

burayı okuyunca benimle en rahat empati kurabilecek insanların burada olduğunu görüyorum o yüzden de sanırım sürekli okuyorum. gerçekten de sabırsızlık var hepimizde. annem anlatırdı o da hiç korunmadan bir yılda hamile kalmış asında süreç şuan çok normal ama ne bileyim eve bir bebecik gelme olasılığı beni çok heyecanlandırıyor. düşüncesi bile mutluluk verirken işte insan istiyor :)

haklısın ama ölen bebeğimin ultrasonda elini emişini düşündükçe, kalp atışını düşündükçe çok kötü oluyorum. beni kendime ancak yeni bir bebek getirir diye düşünüyorum. biz bıraksak çevre bırakmaz ki. bakalım hayırlısı bu aydan çok umutluyum. ama olmazsada bu ay kafaya takmam. çünkü doktorun verdiği süre 1 hafta sonra bitecek daha

inş tez zamanda olur bebişimiz. bizim bu korunmayalı 2. ayımız ama sanki yıllardır deniyomuşuz da olmuyomuş gibi geliyo

çivi çiviyi söker hesabı cnm. çevremde o kadar çok kişi var ki cnm kürtaj olmuşlar bebekleri düştüğü için. şimdi çocukları var ve onlar bunu çok kolay anlatabiliyorlar. meğerse zamanında neler çekmişler ama bunları unutmuşlar gitmişler şu an. o yüzden hepsi geçecek hepsini unutacağız :)

öyle canım. benim çevremde de var.inşallah bugünleri unutup bebişlerimizi kucağımıza alacağız. ah ah ismi lazım değil bakan nedeniyle çok stresli günler geçirdim ve bu stresli günlerde hamile kaldım.şu hayatım bir düzene girse, bebişle ilgilenmekten internete giremesem. Allahım hepimize nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…