Gratis 8 mart 2014 kadınlar günü indirimi

Kızlar bana yardımcı olabilecek biri var mı . Kardeşimi gratise yollacağım da şu 3 ürünün şimdiki indirimli fiyatı öğrenmek istiyorum lütfen biliyorsanız söyleyin..

The balm hat mama
the balm sexy mama
the balm makyaj bazıı:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

hot mama 15e sexy mama 13.50 ye geliyo far bazını bilmiyorum canım

evet çok saçma sadece üç beş tane koyoyorlar üründen sonra kalmıyo.roll on alacaktım bi baktım bütün roll on ları talan etmişler kalmamış bile.halbuki normal zamanda bile fiyatı aynı.ben indirim yapıldığını pek düşünmüyorum açıkçası.normal aylık yapılan indirimlerde de bu fiyatlar geçerli oluyo.sadece böyle özel günlerde ürün bulmakta sıkıntı yaşıyon.normal bi zamanda git aynı ürün aynı fiyattır :KK52::KK52::KK52: bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum

doğru düşünüyorsun valla indirimde iyi bakmak gerek fiyatlara ve riske girip yeni ürünler almamalı. ben maybelline fondoten alayım dedim en açık rengi bu kesin olur dediler turuncu oldu resmen suratım kullanmam mümkün değil elimde kaldı resmen :KK43: o yüzden ben akıllandım bundan sonra o kalabalıklarda bildiğim ürünü alıp çıkarım riske girmem :KK70:

Cokkk sagolll canmmm krdesm alms fkat sadece sexy mama kalmisss :KK43: acaba diger br indrm ne zamn olr blgnz var mii :KK70:

anneler gününde var canım indirim.her yıl oluyo.bende cumadan gittim ama yinede nerdeyse hiçbişey kalmamıştı the balmda en iyisi ilk gün sabahtan gitmek :)

anneler gününde var canım indirim.her yıl oluyo.bende cumadan gittim ama yinede nerdeyse hiçbişey kalmamıştı the balmda en iyisi ilk gün sabahtan gitmek :)

Oda pazar gununde bayaa kalablik olur ve cokkk varr keske the balm urunlerini satan uygun bir site olsaydi :)

doğru düşünüyorsun valla indirimde iyi bakmak gerek fiyatlara ve riske girip yeni ürünler almamalı. ben maybelline fondoten alayım dedim en açık rengi bu kesin olur dediler turuncu oldu resmen suratım kullanmam mümkün değil elimde kaldı resmen :KK43: o yüzden ben akıllandım bundan sonra o kalabalıklarda bildiğim ürünü alıp çıkarım riske girmem :KK70:

evet cnm doğru diyon ben de dün gittiğimde cuma günü bi kadın 260 liralık alışveriş yapmış o hengemede aldığı bi parfüm kullanılmış çıktı sanırım ben ordayken terör estiriyodu :KK52::KK52::KK52: benden sonra noldu hiç bilmiyorum merak ettim valla :KK1::KK1:

geçen hafta gratisten balm mary lou yu aldım,haftaya indirim olacak mı diye sordum,kız olsa da hiç bi ürün kalmaz ,talan ediyorlar alacaksanız %20 yi kaçırmayın dedi.dünde watsonsda % 50 var dı gittim,istediğim ürünlerin hepsini buldum,loreal far,maskara ,maybelline far- drama olanlardan 2 tane- ,parlatıcı,bide alix avien dudak dolgunlaştırıcı kapmamla sıraya girmem bir oldu,sağı solu inceleyecek fırsatım olmadı,her yer tıklım tıklımdı :))alacağım ürünleri önceden belirlemiş olmamın yararı oldu fakat yinede yarım saat ödeme sırasında bekledim :))

şu suratsız kızlardan bana denk gelmiyor nedense ,nereye gitsem yapışıyorlar peşimi bırakmıyorlar ,bu daha rahatsız edici bi durum,ne varsa tutuşturuyorlar elime :KK43: hatta dünkü watsons alışverişimde bir ruj için yaklaştım hiç gerekmeyen 2 ürün için daha ikna etti beni biri :)tam kasaya yaklaşırken kendime geldim ve kızın zorla verdiği 2 ürünü kenara bi yere bıraktım :KK70:

100 tl ile gidiyorsak o 100 tl harcanacak illa,indirim olunca 10 parça olmayınca 5,cepten çıkan aynı aslında: )

valla aklınızda olsun hanımlar böyle günlerde illa ki indirim oluyor boşuna görevlilere de sormayın söylemiyorlar, söylemezler de yoksa indirime kadar işleri kesiliyor kimse bişey almıyor :KK70: ben indirimin başladığı gün sabahın köründe gittim mazağa açılalı yarım saat olmuştu kimse de yoktu. yani talan etmek falan hikaye. ya ürünleri ayırıyor çalışanlar ya da yeteri kadar ürünleri olmuyor.

şu suratsız kızlardan bana denk gelmiyor nedense ,nereye gitsem yapışıyorlar peşimi bırakmıyorlar ,bu daha rahatsız edici bi durum,ne varsa tutuşturuyorlar elime :KK43: hatta dünkü watsons alışverişimde bir ruj için yaklaştım hiç gerekmeyen 2 ürün için daha ikna etti beni biri :)tam kasaya yaklaşırken kendime geldim ve kızın zorla verdiği 2 ürünü kenara bi yere bıraktım :KK70:

Bu durumla cok sık karsilasiyorumm :KK70: pesime takilan bayana simdilik sormak istedgm br sey yok oldgu zaman srrm dyrm sert b seklde fakat gene uzaktan izlniyorum hyr yani hirsz muamelesi grmekte ayri ::banghead:
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu durumla cok sık karsilasiyorumm :KK70: pesime takilan bayana simdilik sormak istedgm br sey yok oldgu zaman srrm dyrm sert b seklde fakat gene uzaktan izlniyorum hyr yani hirsz muamelesi grmekte ayri ::banghead:
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bütün ürünlerin üzerinde minik minik alarmlar var zaten,kim neyi çalabilecek,boşu boşuna gözetliyorlar :KK70: güvenlik kameraları cabası ,bence onlar prim peşinde :))prim uygulaması olmayan yerlerde de belirli bi satış tutarına ulaşma şartı koyuyorlar yoksa işten çıkartıyorlar,o yüzden fazlasıyla sıkboğaz ediliyoruz :KK43:(

valla aklınızda olsun hanımlar böyle günlerde illa ki indirim oluyor boşuna görevlilere de sormayın söylemiyorlar, söylemezler de yoksa indirime kadar işleri kesiliyor kimse bişey almıyor :KK70: ben indirimin başladığı gün sabahın köründe gittim mazağa açılalı yarım saat olmuştu kimse de yoktu. yani talan etmek falan hikaye. ya ürünleri ayırıyor çalışanlar ya da yeteri kadar ürünleri olmuyor.

watsons da yığınla ürün vardı aradığım herşeyi seri bi şekilde buldum ama gratiste dediğin hep yaşanıyormuş,genelde çok az ürün bırakıyorlarmış .yalnız benim gittiğim gün izdiham vardı yarım saatten fazla sırada bekledim .resmen yağmaladık :KK70:

kızlarrrrrrrr bugün gratise uğradım çok güzel indirimler vardı.yani benim baktığım markalarda özellikle indirime rastladım ve 8marta göre daha da indirim yapmışlar.eğer bi ihtiyacınız varsa gidin bakın mutlaka derim :KK12::KK12::KK12:

X