Gratis 8 mart 2014 kadınlar günü indirimi

kızlar ilk sayfada lorealin mucizevi yağının bahsi geçmiş bugün migrosta gördüm 13.90a düşmüş almayı düşünenlerinize söyleyeyim dedim :) benimde almak istediğim bir ürün ama ihtiyaçlarıma öncelik verdiğim için bu ay onu alamayacağım malesef :KK43:

canım geçen sene 6-8 arasıydı ama bilmiyorum bu sene nasıl oluyor.öyle olursa yetişirsin: )ben kataloğa baktım,biraz indirim var ama asıl kadınlar günü indirimi bundan ibaret mi yoksa daha fazlası mı bilemedim.inşallah daha fazlasıdır ..

inşallah yine 6-8 arası olur canım alacaklarım var bir sürü yarı yarıya para verme fikri cok cazip :KK8:

kızlar ilk sayfada lorealin mucizevi yağının bahsi geçmiş bugün migrosta gördüm 13.90a düşmüş almayı düşünenlerinize söyleyeyim dedim :) benimde almak istediğim bir ürün ama ihtiyaçlarıma öncelik verdiğim için bu ay onu alamayacağım malesef :KK43:

çok sağol canım işime yaradı çok.ayrıca katalogdan baktım 8-10 mart arası migrosta da kadınlar gününe özel bazı ürünlerde bir alana bir bedava var.krem,deodorant vb..

çok sağol canım işime yaradı çok.ayrıca katalogdan baktım 8-10 mart arası migrosta da kadınlar gününe özel bazı ürünlerde bir alana bir bedava var.krem,deodorant vb..

rica ederim canım :) yarın olacaksa indirim bu geceden açıklasalar bari erkenden gideriz yoksa kalmıyor hiçbir şey :KK43:

loreal in mucizevi yağını merak ettim tam adı nedir acaba bi deniyim bende :KK16:

GRATİS Dünya kadınlar günü indirimi

4 gün boyunca yüzde 30-40-50

ancak the balm yüzde 20:KK43:

Herkese iyi alışverişler

güzel indirimleri oluyor gratisin ama hiç bir şey kalmıyor indirim günleri..
the balm dan alcağım çok şey var umarım bu kez bitmez.

kızlar the balm %50 ama hiçbir ürünü kalmamış daha doğrusu zaten yoktu diyor satıcılar. ben gittiğimde mağaza açılalı yarım saat olmuştu ve kimse yoktu ona rağmen bişey alamadım. flormar,essence, maybelline hiçbirinde indirim yok şok oldum. pamuk bile bitmiş alamadım. sinir oldum. buna karşılık watsons indirimi gerçekten çok iyi çoğu üründe %40 indirim var oraya bakın derim.

kızlar 6-9 mart arası kesin indirim tarihleri: ): ): )

the balm da
gratise özel ürünlerde
yüz ve vücut bakım ürünlerinde %50 indirim
alix avien
max factor
bazı parfümler %40 indirim
saç boyaları %35 indirim
sally hansen
pastel
golden rose
sebamed bebek ürünleri %30 indirim!!!!

bugun gittim aldım alacaklarımı.daha dogrusu bulabildiklerimi... ama hersey yüzde 50 degildi bayanlar. bazıları yüzde 30 dü genelde yarı yarıya düsüyordu hersey bu sefer yapmamıslar... maybelline ürünleri baya azdı. izmir optimum subesi cok dolu degildi bugun. tabi saat 11-15 arası oradaydım sonra ne oldu bilemem.. :KK24:

kızlar dün akşam gittim ben de balm nerdeyse hiç ve aradıklarımın çoğu kalmamış,raflar boş,satış danışmanları ilgisiz..ayrıca beklediğimiz kadar bir indirim de yok.örn: listerine indirimli 15.50 yazıyor, ben onu zaten indirimsiz 14.50 ye alıyorum gibi...büyük aldatmaca.ne yalan söyliyeyim hevesim kursağımda kaldı.watsons a geçtim ordan,orda da genel olarak aynı indirimler var ama bazı ürünlerde gratis daha ucuz.
velhasıl kelam
şimdiden kadınlar günümüz kutlu mutlu olsun kızlar!!!
bu indirimler güldürmedi yüzümüzü hayat güldürsün: )
sağlıcakla kalın...

Bu indirimi bende bekliyordum dün iş çıkışı direk gidip alışveriş yaptım.Blogumda paylaştım bile :))))
sadece gratise gittim.ama çok güzel şeyler aldım.bu arada gratis indirimlerine ek olarak bugün lorealde %50 indirim yapmış haberiniz olsun

Gratistin kadınlar günü indiriminden deli gibi yararlandiim :)) iste aldiklariim the balm instain pinstripe allık, sexy mama transparan pudra, time balm fondöten,schwing eyeliner ; nivea bb krem -kendisinin açık tonunu son anda sepete attım pek de sevdim :))- nivea temizle jeli all in 1-kokusu çok guzeel- göz temizleyici bi kaç küçük şey daha . Hepsini de çok sevdim ama sexy mama biraz koyu geldi yine de cook mutluyum yaşasın dünya kadınlar günü!!:))

indirim beni hayal kırıklığına uğrattı açıkçası. her zaman 15-16 tlye aldığımız maybelline rimelleri bile 19.99a çekip öyle indirim yapmışlar. resmen aldatmaca gerçekten. bir de kalabalığa, arkadaş gazına gelip aldıkça alıyoruz. kasada 90 liradan aşağı ödeyen görmedim. bu dediklerim watsons için gratisi söylemiyorum bile onlar resmen ellerinde olan bir avuç ürünle indirim yapıyorlar merak etmeyin vardı da siz kaçırdınız değil yani.

indirim beni hayal kırıklığına uğrattı açıkçası. her zaman 15-16 tlye aldığımız maybelline rimelleri bile 19.99a çekip öyle indirim yapmışlar. resmen aldatmaca gerçekten. bir de kalabalığa, arkadaş gazına gelip aldıkça alıyoruz. kasada 90 liradan aşağı ödeyen görmedim. bu dediklerim watsons için gratisi söylemiyorum bile onlar resmen ellerinde olan bir avuç ürünle indirim yapıyorlar merak etmeyin vardı da siz kaçırdınız değil yani.

watsons genelde en pahalı kozmetik mağazası bana göre.dediğin gibi hiç indirim yapmıyorlar doğru düzgün.normalde ürünler bile olduğundan pahalı satılıyo ve ona göre indirim yapıldığı için pek etkilemiyo.gratis ona göre daha iyi indirimi.şimdilik çok fazla ihtiyacım olmadığı için bi kapatıcı almakla yetindim onda da son bi tane kalmıştı şansıma bana denk geldi.tıklım tıkış hiç doğru düzgün bile bakamıyorsun ürünlere.

watsons genelde en pahalı kozmetik mağazası bana göre.dediğin gibi hiç indirim yapmıyorlar doğru düzgün.normalde ürünler bile olduğundan pahalı satılıyo ve ona göre indirim yapıldığı için pek etkilemiyo.gratis ona göre daha iyi indirimi.şimdilik çok fazla ihtiyacım olmadığı için bi kapatıcı almakla yetindim onda da son bi tane kalmıştı şansıma bana denk geldi.tıklım tıkış hiç doğru düzgün bile bakamıyorsun ürünlere.

bir ben mi böyle düşünüyorum diyordum cevap gelmeyince yazınızı görünce sevindim. dediğiniz gibi normalde de pahalı bir mağaza ama bu kadar da olmamalı. gratis de her indirimde aynı sorunu yaşıyorum. sabahın köründe gidiyorum ürün yok. madem indirim yapıyorsunuz gelen müşteriyi de biliyorsunuz neden ürün getirtmezsiniz anlamıyorum ki. the balm indirimlerinde far bazı bulamadım bir yıldır.

Kızlar bana yardımcı olabilecek biri var mı . Kardeşimi gratise yollacağım da şu 3 ürünün şimdiki indirimli fiyatı öğrenmek istiyorum lütfen biliyorsanız söyleyin..

The balm hat mama
the balm sexy mama
the balm makyaj bazıı:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bir ben mi böyle düşünüyorum diyordum cevap gelmeyince yazınızı görünce sevindim. dediğiniz gibi normalde de pahalı bir mağaza ama bu kadar da olmamalı. gratis de her indirimde aynı sorunu yaşıyorum. sabahın köründe gidiyorum ürün yok. madem indirim yapıyorsunuz gelen müşteriyi de biliyorsunuz neden ürün getirtmezsiniz anlamıyorum ki. the balm indirimlerinde far bazı bulamadım bir yıldır.

evet çok saçma sadece üç beş tane koyoyorlar üründen sonra kalmıyo.roll on alacaktım bi baktım bütün roll on ları talan etmişler kalmamış bile.halbuki normal zamanda bile fiyatı aynı.ben indirim yapıldığını pek düşünmüyorum açıkçası.normal aylık yapılan indirimlerde de bu fiyatlar geçerli oluyo.sadece böyle özel günlerde ürün bulmakta sıkıntı yaşıyon.normal bi zamanda git aynı ürün aynı fiyattır :KK52::KK52::KK52: bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum

Son düzenleme:
X