Gratis 8 mart 2014 kadınlar günü indirimi

softwind

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2012
1.081
389
Kızlar geçen senelerde epey indirim yaptı gratis,kapış kapıştı valla balmlar,lorealler,her şeyler..bu sene de aynını bekliyoruz.olacağı çok büyük ihtimal de kesin bilgisi olan var mı?bir de ne alacağız,aldık burdan paylaşalım diyorum.ben mesela balmın nude tude paletini,hot mamasını istiyorum.fırçalarında da bakıcam.lorealin mucize yağına,tresan ürünlerine,kapatıcılara...

Kızlar geçen senelerde epey indirim yaptı gratis,kapış kapıştı valla balmlar,lorealler,her şeyler..bu sene de aynını bekliyoruz.olacağı çok büyük ihtimal de kesin bilgisi olan var mı?bir de ne alacağız,aldık burdan paylaşalım diyorum.ben mesela balmın nude tude paletini,hot mamasını istiyorum.fırçalarında da bakıcam.lorealin mucize yağına,tresan ürünlerine,kapatıcılara...

Merhaba. İndirim olursa yaşadık bütün bayanlar Gratis'e son hız :KK55:
Bayram indirimleri %50 de umarım kadınlar günü indirimi de iyi olur. The Balm Hot Mama'yı hemen al çünkü ben ne zaman sürsem etrafımdakiler sorarlar çok güzel nedir bunun markası diye ışıltıları da bir o kadar güzel :KK34:
Benri'nin makyaj pamuklarından stok yapacağım
Maybelinne The Falsies Black Drama
Maybelinne'den birkaç ruj
Loreal Paris'in saç boyasını alacağım anneme Çikolata Kahvesini
Pantene şampuanlarımı stok edeceğim
Garnier BB kremimi alacağım ve bir de güzel bir fondöten bulursam alacağım
Nivea Kremim bitmiş bir de o var
Tabi bunlar diyorum ama gidince liste daha da uzayacak sanırım :KK53:
Kızlar sizler de bir şeyler yazın kullanıp beğendiğiniz ürünleri de yararlı bir alışveriş yapalım :KK34:

Floriography SERİSİ VAR YA GRATİS İN KREMİ LOSYONU FALAN,KULLANAN VAR MI ARANIZDA SEVİMLİ DURUYORLAR.

TUĞÇE MAYBELİNNE İN DRAMASI ÇOK GÜZEL,ÇOK KALICI BEN ÇOK MEMNUNUM VALLA.ŞİMDİYE KADAR KULLANDIĞIM EN KALICI EYELİNER KESİN AL CANIM.BENDE PEMBE SİMLİ SİYAHI VAR,ÇOK HOŞ,O SERT SİYAH KONTÜRÜ YUMUŞATIYOR GÖZDEKİ VE IŞIL IŞIL
PARLIYOR.BEN KESİK UÇLU EYELİNER FIRÇASIYLA SÜRÜYORUM ÇOK DA KOLAY KULLANIMI.GERÇİ İÇİNDEN ÇIKAN FIRÇASI DA FENA DEĞİL.

EVET HOT MAMAYI HERKES ÇOK BEĞENİYOR.HEMEN KAPICAM BULURSAM: )

MAKYAJ TEMİZLEYİCİ DE ALICAM GÖZ İÇİN ÖNERİNİZ VAR MIDIR Kİ ACABA?BİR DE O BENRİNİN PAMUKLARININ FARKI NE Kİ STOKLAYACAKSIN?

lorealin mucize yağı???:44:

Floriography SERİSİ VAR YA GRATİS İN KREMİ LOSYONU FALAN,KULLANAN VAR MI ARANIZDA SEVİMLİ DURUYORLAR.

TUĞÇE MAYBELİNNE İN DRAMASI ÇOK GÜZEL,ÇOK KALICI BEN ÇOK MEMNUNUM VALLA.ŞİMDİYE KADAR KULLANDIĞIM EN KALICI EYELİNER KESİN AL CANIM.BENDE PEMBE SİMLİ SİYAHI VAR,ÇOK HOŞ,O SERT SİYAH KONTÜRÜ YUMUŞATIYOR GÖZDEKİ VE IŞIL IŞIL
PARLIYOR.BEN KESİK UÇLU EYELİNER FIRÇASIYLA SÜRÜYORUM ÇOK DA KOLAY KULLANIMI.GERÇİ İÇİNDEN ÇIKAN FIRÇASI DA FENA DEĞİL.

EVET HOT MAMAYI HERKES ÇOK BEĞENİYOR.HEMEN KAPICAM BULURSAM: )

MAKYAJ TEMİZLEYİCİ DE ALICAM GÖZ İÇİN ÖNERİNİZ VAR MIDIR Kİ ACABA?BİR DE O BENRİNİN PAMUKLARININ FARKI NE Kİ STOKLAYACAKSIN?

Canım ben Maybelinne'in rimelini kastetmiştim ama madem çok memnunsun bende eyelinerini da listeme ekliyorum :KK34:
Şuan Essence'in eyelinerini kullanıyorum fırçalı o da çok iyi kalıcı.
Göz makyaj temizleyicim şuan Nivea Çİft bazlı waterprofflarıda çok rahat çıkarıyor tavsiye ederim,cilt makyajın içinde Diadermin makyaj temizleme suyu var ama o cildi güzel temizliyor makyajdan,gözde hiç işe yaramıyor.
Benrinin makyaj pamukları çok hoşuma gidiyor biraz da kalın mesela çoğu pamuktan makyaj temizleyiciyi sıkınca pamuğa vıcık vıcık oluyor o hissi sevmiyorum. Benrinin pamukları daha kaliteli geliyor her indirimde 3-5 alıyorum :KK1:

Canım ben Maybelinne'in rimelini kastetmiştim ama madem çok memnunsun bende eyelinerini da listeme ekliyorum :KK34:
Şuan Essence'in eyelinerini kullanıyorum fırçalı o da çok iyi kalıcı.
Göz makyaj temizleyicim şuan Nivea Çİft bazlı waterprofflarıda çok rahat çıkarıyor tavsiye ederim,cilt makyajın içinde Diadermin makyaj temizleme suyu var ama o cildi güzel temizliyor makyajdan,gözde hiç işe yaramıyor.
Benrinin makyaj pamukları çok hoşuma gidiyor biraz da kalın mesela çoğu pamuktan makyaj temizleyiciyi sıkınca pamuğa vıcık vıcık oluyor o hissi sevmiyorum. Benrinin pamukları daha kaliteli geliyor her indirimde 3-5 alıyorum :KK1:

Hmm anladim canim ben de aliyorum o zaman o pamuktan iyi oldu dedigin pamugun daha iyisinin olabilecegini hic dusunmemistim..:)diadermini de biliyorum da o niveayi da deneyeyim madem memnunsun.kikiki ben drama deyince eyeliner anladim direk dogru rimeli de var ama iyi olmus bak sana da fikir oldu..

bende indirim için fazlasıyla heyecanlıyım umarım beklediğimiz gibi bir çok ürün %50 indirimde olur çünkü benim alacağım çok ürün var. the balm far bazı, bb krem, makyaj temizleyici, rimel ve daha aklıma gelmeyen birçok ürüne ihtiyacım var :) dün gratise gittim indirimde kalabalıktan fırsatım olmaz alcaklarımı önceden belirleyeyim diye satıcı sağolsun beni deli etti hiçbir şey bakamadım. indirimi bekliyorum dedim mal gibi suratıma baktı. sanki firma onun sanki o üzerine para veriyor ne bu indirim olmadan almadığımdaki tripleri anlamıyorum. inşallah bu suratsızlığı indirim gününde de yapmazlar yoksa hırsımdan bişey alamıcaz :KK43:

Kızlar bu dediğim Watsons'da var sadece ama Rimmel London ürünlerine kullanan var mı ? Gözümü pudra ve iki tane fondötenine dikmiş durumdayım hee bir de rujları :KK76:

kızlar bende merakla beklemekteyim indirim fakat bugun gratisin sitesinden katologa baktım mart ayında indirim var gibi görünmüyordu inşallah öyle bi durum yoktur :KK43::2:

bulundugum sehırde gratıs yok ama olsada ındırımden kımse bısey alamıyor ne hıkmetse sabahın köründe hersey tükenıyor ....

bende indirim için fazlasıyla heyecanlıyım umarım beklediğimiz gibi bir çok ürün %50 indirimde olur çünkü benim alacağım çok ürün var. the balm far bazı, bb krem, makyaj temizleyici, rimel ve daha aklıma gelmeyen birçok ürüne ihtiyacım var :) dün gratise gittim indirimde kalabalıktan fırsatım olmaz alcaklarımı önceden belirleyeyim diye satıcı sağolsun beni deli etti hiçbir şey bakamadım. indirimi bekliyorum dedim mal gibi suratıma baktı. sanki firma onun sanki o üzerine para veriyor ne bu indirim olmadan almadığımdaki tripleri anlamıyorum. inşallah bu suratsızlığı indirim gününde de yapmazlar yoksa hırsımdan bişey alamıcaz :KK43:

aynen bende anlamıyorum o satış temsilcilerini. bazen ben direk soruyorum indirim gelecek mi diye. hiçbiri bilmiyor ne olacağını. sanırım son anda söylüyorlar.

aynen ben de nude tude far paletine bakıcam:)

kızlar bende merakla beklemekteyim indirim fakat bugun gratisin sitesinden katologa baktım mart ayında indirim var gibi görünmüyordu inşallah öyle bi durum yoktur :KK43::2:

Canım o katalogda çıkmıyor,katalogda her ayın kapsamlı indirimleri var. Büyük özel gün indirimlerden ben twitter ile haberdar oluyorum

katalog da beklediğim ürünler de indirim yok malesef face den takip ediyorum özel gün indirimlerini 8 mart da bişey yapabilir belki :)

aynen bende anlamıyorum o satış temsilcilerini. bazen ben direk soruyorum indirim gelecek mi diye. hiçbiri bilmiyor ne olacağını. sanırım son anda söylüyorlar.

evet canım satışları düşmesin herkes indirimi beklemesin diye söylemiyorlar bence de. bugün sordum bilgi veremiyoruz dediler. onlarda haklı herkes indirimi bekliyor kimse şuan bişey almak istemiyor ama şöyle de bişey var ki zaten indirimde her ürünü bulabilmek çok zor kalanları indirime koyuyorlar gibi bişey :KK43:

genelde 6-8 arası yapıyorlardı ama bu seneyi bilmiyorum.yeni katalog 6 sında çıkabilir canım

son anda söylemeleri imkansız,nerdeyse bu indirimi gratisin geleneksel hale geldi ve onlar da bekliyordur çünkü çalışmalarını (etiket vs.) onlar yapacak.onlar sadece indirim olmayan günlerde de satış yapıp kotayı doldurmaya çalışıyorlar.o gün bir şey almadığımız için bizi tersliyorlar.kişisel primle çalışıyorlarsa ondan surat yaparlar...

kızlar ben persembe gunu izmir merkeze gidicem. o zaman indirim baslamıs olur muu :18: ilcede yasıyorum ve cumartesi gunu gitme sansım sıfır misafirlerimiz gelecek... :KK25:

kızlar ben persembe gunu izmir merkeze gidicem. O zaman indirim baslamıs olur muu :18: Ilcede yasıyorum ve cumartesi gunu gitme sansım sıfır misafirlerimiz gelecek... :KK25:

canım geçen sene 6-8 arasıydı ama bilmiyorum bu sene nasıl oluyor.öyle olursa yetişirsin: )ben kataloğa baktım,biraz indirim var ama asıl kadınlar günü indirimi bundan ibaret mi yoksa daha fazlası mı bilemedim.inşallah daha fazlasıdır ..

X