granada luxury resort spa alanya hakkında

nilser

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2007
58
1
43
granada luxury resort spa da tatil yapan varmı veya burasıyla ilgili bilgi sahibi varsa beni bilgilendirirmisiniz eylülde gitmeyi düşünüyoz

ben alanyada yaşıyorum otelin nerde olduğu hakkında bi fikrim yok ama canım alanyamıza gelmenizi şiddetle tavsiye ederim sahili,atmosferi bi başkadır küçükte bi yer olduğu için sempati duyar insan,kendinden bi yermiş gibi hisseder..oteller elverişli konforlu ve rahattır (resepsiyonist olarak çalıştım)milyonlarca turisti her yıl bu yüzden çekeriz alanyaya..çalışanlar güler yüzlüdür herkez emeğinin hakkını verir için rahat olsun!!umarım azda olsa yardımcı olabilmişimdir şutarafagitti

ben geçen aşkın koçla gezi turunda gördüm aslında alanya otellerini çokta beğenmem genelde türkiyede en kaliteli oteller belektedir ama bu otele bayıldım konsepti herşeyi güzeldi zaten yeni otelmiş siteside var sanırım ordan bakabilirsin fiyatıda uygunmuş bende listeme aldım seneye belki orayı tercih edebiliriz

sağolun kızlar okurcalar mevkiindeymiş otel resimlerine bayıldım inşallah giderim ve memnun kalırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…