Gramofon

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.802
15
Merhaba Arkadaşlar,
Ben televizyonun olmadığı ve insanların sadece radyodan dinleyerek bilgilendiği hikayelerden bahsetmek istiyorum...
Yani bir anlamda Radyo Hikayelerinden...
Sizler bu konuya vakıf olabildiniz mi bilmiyorum fakat bilenlerle eski günlere gidelim bilmeyenlere de bu duyguyu yaşatalım istiyorum.
Arkadaşlar hadiii o hikayeleri dinlemiş olanlarınız varsa o duyguyu yaşatalım burada... kaydirigubbakcemile3

ay ay ne güzeldi o eski yıllar ben her gece trt radyosundan piyesler dinlerdim ne heycanlıydı ay acaba yarın devamı nasıl olacak diye düşünürdüm
şimdi nirdeeeeeeeee öyle eskisi gibi günler
ben o eski günlerimi senağlama çok özlüyorum çokkk

Kaçtır yanlış yere yanlış başlıklar açıyorsunuz konunuz silindikçe açmaya devam ediyorsunuz.

Lütfen önce forumun işleyişine bakına.s.

Merhabalar,
değilmi hey gidi günler heyyy dedirten şanslara sahibiz. Ne mutlu bizlere o hazzı alabilmek... Bende özlediğim için bu tip bir paylaşım oluşturmak istedim.
Bu tip bir paylaşıma rastlamadım çünkü...

kaydirigubbakcemile5

Kaçtır yanlış yere yanlış başlıklar açıyorsunuz konunuz silindikçe açmaya devam ediyorsunuz.

Merhabalar nevbahar
İlgilenip bilgilendirmeniz güsel ama ben böyle bir sayfaya rastlayamadığım için bu tip bir paylaşımda bulunmak istiyorum.
Lütfen bana sayfanın adresini yazarsanız bende görmüş olayım şu benim yazdığım konuyu kim ele almış diye...
bilgilenmek isterimmm
Buyrunnn
Yada yazmam gereken yer neresidir lütfen o zaman yardımcı olunuz...
Bu arada cevap verenlerde oldu...
Ayrıca silindikçe açmadım ben hepsini açtım sonradan silindi...

kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

Bu yazınız beni kızdıran ''konunuz silindikçe açmaya devam ediyorsunuz'' ben silinen bir şeyi tekrar açmam...
Onları açmıştım sonradan diğerleri silindi (çünküsünü hanımefendiye
izah ettim)

canım terlikim arkadaş forumda yetkili ve açılan çift başlıklar silir açıklama konarak bunu izaha çalışmış sadece :)

canım terlikim arkadaş forumda yetkili ve açılan çift başlıklar silir açıklama konarak bunu izaha çalışmış sadece :)

Anlaşılmıştır elif,
Hayırlı akşamlar dilerim.................
Ayrıca terlikim yerine terliğim demenizi tavsiye ederim bir yazınızda daha bu şekildeydi...
Türkçenin doğru kullanılması adına... teşekkürler...

:sm_cool:

Son düzenleme:
Arkadaşlar hepinizin 30 Ağustos zafer bayramınızı kutlarım.......
Eski Radyo hikayelerini dinleyenler nerelerdesiniz gelin paylaşımlarda bulunalım...

a.s.

Merhabalar gündüzün karanlığı,
Eski günleri yad ediyorduk yarım kaldı muhabbetimiz, benim gibi o günleri unutmayıp özleyenler varmış. Sizinde dediğiniz gibi ertesi günü iple çekerdik bakalım devamı ne olacak diye...
O kadar güzel aksettiriyorlardı ki, etkilenmemek elde değil...

a.s.a.s.a.s.

Arkadaşlar hepinizin 30 Ağustos zafer bayramınızı kutlarım.......
Eski Radyo hikayelerini dinleyenler nerelerdesiniz gelin paylaşımlarda bulunalım...

a.s.

ah ah şimdi nerde o zamanlardaki gibi dinlemiyoruz bile
birde istek yayınları olurdu şarkı için hep mektup yazardım ha bu akşam yayınlanır filan diye niçe radom açık uyuya kalmışımdır öyle
şiirler yollardım yorumlar filan ama en çok piyesleri dinlerdim sürükleyiçi oluyordu
değerli arkadaşım yarım kaldığım yerden devam ediyorum
ben eskileri açaba kaç liraya geri alabilirim senağlamaçünkü özledim o günlerimisenağlama

Aslında bende kayıtlı var zaman zaman dinliyorum. Ve inanın harikalar ama seslendirmeler o kadar güzelki o anı yaşayabiliyorsunuz. Pek talep bu bölüme gelmeyince bende eklemedim burada. Talep olduğunda burada nasıl paylaşılır öğrenirim. Buradan sizlerede ulaştırırım inşallah

Bunlar parayla alınıyormu bilmem fakat bir kısmı bende de var. Burada nasıl paylaşabilirim onu bilemiyorum birkaç kez denedim olmadı. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa eklerim buraya ve isteyenlerle paylaşırız. Ben asla parayla paylaşamam bunları manevi değeri daha yüksek çünkü... a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…