Göz Makyajı Gözüme siyah kalem cekmek istiyorummmm

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Su kaleme bak beya nelere kadirsin sen siyah kalem cabuk ögret bana su perisi bak evde kalirim yoksam

Sagol hayatim vallahi bakalim nasil olucak insallahim olur bende yirtarim kuzucum

Tamam beya oldu vallahim oldu ne alimli oldum öyle ben

Ama içine oldu hala disina olmuyor denicem bakalim oda olur beya

Bosver be kuzucum ben içine çektim ve yirttim ya ona bakarim saka bir yana da kesik kesik duruo baskasinin gözündeki gibi durmuo hayatim

yapa yapa alışırsın bence bide yeni başladıysan kalem çkmeye ucu sivri olmasın kalemin zorlanırsın çünkü

evet kıslar alıstım kalemi çekmeye artık ögrendim ben bu işi beya çok sagolun ya

canım göz kalemini öğrendiysen artık eyelinerda =) üstede altada kayddırmadan düz çekmeyi dene ama sakın gözünün içine sürme..kirpik köklerine ve göz kapağına kirpik üstüne...çektikten sonrada gözünün içine göz kalemi sür göz kağaının içinede sürmeyi dene daha kalıcı olur canım..kesik kesik duruosada al bir siyah far fırçasıyla oralara dokundur..yada elinle fazla bastrmadan dağıt..
valla yazarak anlatılması zormuş =)

canım aslında sürüp denemekte fayda var..belki ona zararı olmuyordurda...daha yeni öğreniyor diye sürme dedm..çünkü ben sürdüğümde 1saat yaş gelio gözüm kızarıyor..dağılıyor siyahlar gözümün içinde dolaşıo bulanık görüyorum resmen ondan dışına sürüyorum birkaç defa içine sürdümde ölüyorum sandım hemen sildim =)

kıslar ben birgüzel kalem cekiyorum artık bilgiler için sagolun püf nokta dıstan içe çekmekmis ben hep içeriden baslıyordum ama birde alısmak lasım dısa dogru uzatıyorum kalemi cekik gibi oluyor gözlerim normal günler üstüne özel günler altına da altın a fazla cekmemeye calısıyorum altları cok narin gözümün cıkarırken yıpranıyor sizin yıpranmıo mu hergün altına cekenlerin

canım bak dısından basla yada gözün dıs kısım yarısından dısa dogru cek sona içe ince cek birlestir fıstık gibim ol

ama altına fazla cekmemen daha iyi yıpranmaz altları kuzum

Bak ben bir yöntem buldum kislar kalemimi önce pudrama sürüyorum bak daha bir iyi oluyo birde yazin sürmede dk önce dondurucuya koyun daha sürümü kolay oluyor

X