Göz Makyajı Gözüme siyah kalem cekmek istiyorummmm

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU1

Ziyaretçi
BENDE HERKEZ GİBİ SİYAH KALEM CEKMEK İSTİYORUM GÖZÜME AMA OLMUYOR ALTINA CEKMEK İSTİYORU BİÇok üzgünüm BİR TÜRLÜ CEKEMİYORUM BASKALARINDA İMRENİYORUM AMA BENDE OLMUYORÇok üzgünüm çoook

kuzucum dur sana link vereyim orda bi dolu makyaj tekniği var. bide şy eğer çekemiyosan göz kapağının dibine noktalar koy ve sonra onlarıu birleştir. :1hug:evde dene sürekli bende önce hiççç çekemiyodum ama sonra alıştım evde deneyerek

bu linkte nireyna denen bi kız var o bi dolu makyaj yapıyor. istersen bide arama kısmına panace81 ve eve pearl yaz onların videolarıda süper

http://www.ktunnel.com/index.php/10...search_query=nireyna+eye+make+up&search_type=
hatta ilk kısımda basit makyaj tekniği gösteriyor canım

canım burada eğer ktunnel diye bi sayfa açılırsa orda begin browsing i tıkla olurmu :1hug:

Beceremediğin yeri anlayamadım, açıklarsan yardımcı oluruz sanırım.

Evet tam olarak neyi beceremiyosun? altinami surmeyi ustunemi surmeyi? a.s.

Altina canim ya vallahi bir becersem nasil tesekkür etcem size

ilk olarak kalem değil de sürme ile başla bence bu işi ogrenmeye
unbranded-w7-kohl-eye-pencil.jpg

göz kaleminin ucu ince sürümü zordur, gozune batabilir, bastirdigin icin aci verebilir.
psikolojik olarak gorunusu itibari ile korkutur ve göz kırpmana sebeptir.

oysa sürmenin ucu kalın ve sürümü son derece kolay oldugundan seni daha az zorlar
kaliciligi da cabası :içelim:
orientalmetalpk5.jpg

Bak canim simdi söyledin ortadan kayboldun zaten gözümü bilem boyayamiom bide sen böle yapma

evet yaa biri banada anlatsın göze kalem sürmeyi ben üstte göz kapagına süremiyrm of offff

sen gotik makyaj mı yapmak istiyosun ?

gotik göz makyajı zorlar seni normaldir
ya cok özür dilerim gotik makyajı nası bişeyki :uhm: yani hiç duymadımda canım anlatabilirmisin ne farkı var öbür makyajdan :uhm:

Bede bilmiyorum gotik makyaji nedir hayatim ben bildigin gözün üstünü altini boyamak istiyorum ama olmuyor soniunda pes etcem kuzular ya

Canim benim o zaman benim durum vasat ötesi hiçbir yerine cekemiyorum kalemi gidip intihar ediyorum yaaaaaaaaaa

kızlar gözünüze kalem çekerken ağzınızı açık tutun göz kasları gevşiyo çekimi kolaylaşıyor ben öğrendkten sonra öyle yapmaya başlamştm çok rahat oluo tavsiye bende uygulama sizden

Yapma su perisi, yalan de ne olur yaaaa hani barim üstüne ceksem yirtcam ama hiçbir yerine süremiyorum su kalemi

Benim öylesi bir sorunum yok kinem allahima bin sükür gözüme her ne kadar kalem cekemesemde

şimdi madem ısrar ettiniz söliim..
ne kadar doğru bilmiyorum ama yani garanti veremem doğruluğundan..süprizzzzz
ama duyduğum kadarıyla gözünün iç taraflarına kalem çekemeyen kadınlar vajinismusmuş..
bana garip gelmişti..
ben göz makyajını hep kapkara yaparım içine dışına her bi tarafına sürerim..
acaba bu duyduğum gerçek mi yoksa saçmalık mı inanın bilmiyorum...CADIARZU

Allah iyiliğini versin peri :roflol::roflol::roflol:
gözü kapalı sürerim valla altına üstüne sagina soluna ayna bile kullanmam cogu zaman
o zaman ben garantideyim desene şakkıdı:icecream:

Ben önerilernizle aksama yine bakicam insallah cekerim yaaaa

X